до кой месец от бременноста се прави секс

  • 35 287
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Според това,дали има проблеми и как се чуства жената... Naughty
Може и след последния път...направо да се облечеш и в болницата Mr. Green

# 16
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Преди да отиде6 в болницата EmbarassedАко се 4уства6 добре невиждам къде е проблема newsm78

# 17
  • Мнения: 8 769
До кой месец съм правила секс знам и мога да отговоря-до края. Но не мога да преброя вече темите с подобни запитвания...не знам и колко пъти съм давала отговора ooooh! Понякога се чудя за какво са тез бутончета тук отгоре newsm78

# 18
  • Мнения: 1 190
Ако всичко с бременността ти е наред - до края, но аз например последните 3-4 седмици не можех да се нося, камо ли секс Wink!

# 19
  • Мнения: 2 000
До последния ден правихме секс  Wink

# 20
  • Мнения: 4 362
Ами ние си правим,ама аз да питам за друго има ли проблем ако има и оргазъм от страна на бременната?Аз си мисля,че не пречи,но искам да ми кажете и вие  newsm78

# 21
  • Мнения: 573
Карах тежка бременност и трябваше да се пазя много.Първите 4 месеца постихме.Няколко дни преди да родя правихме секс (нищо че се чувствах като слон) #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 381
До края на 6 месец, после гинекологът забрани Cry

# 23
  • Мнения: 8 505
Ако лекарят не ти е забранил-до края yes

# 24
  • Мнения: 8 769
Ами ние си правим,ама аз да питам за друго има ли проблем ако има и оргазъм от страна на бременната?Аз си мисля,че не пречи,но искам да ми кажете и вие  newsm78
smile3505 Ти сериозно ли питаш?

# 25
  • Мнения: 4 362
Ами ние си правим,ама аз да питам за друго има ли проблем ако има и оргазъм от страна на бременната?Аз си мисля,че не пречи,но искам да ми кажете и вие  newsm78
smile3505 Ти сериозно ли питаш?

Сериозно незнам  Blush питам да ,знам,че до някъде глупав въпрос ама все пак да знам със сигурност  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
До към 7 месец беше при нас.После ме болеше ,но иначе докато се чувстваш добре и ако нямате проблеми няма нищо лошо Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 768
До десетия! Преносих с една седмица и правихме секс вечерта преди да вляза в болницата.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 032
Не вредно да получаваш оргазъм, напротив редно е, можеш само да се радваш.

# 29
  • Мнения: 516
Щом се чувстваш добре няма никакъв проблем  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт