Закъснява ми, а толкова скоро родих....

  • 2 277
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Момичета, направо ми е свит стомаха... Борко вчера проходи , а представяте ли си да съм пак бременна. Ще се хвърля през терасата...как ще стане този номер, как ще се справя, аз работя от вкъщи, за да не чувстваме никакви финансови притеснения с мъжът ми , живеем под наем и имахме намерение да изтеглим кредит и със спестяванията ни да купим и обзаведем жилище, мислих да върна на работа догодина от есента...Направо незнам Embarassed Как е станало, ако е станало де , оставям си още три дни и правя тест. Забравих да кажа, че ми закъснява с 3 дни , беше ми се регулирал цикълът вече. АААА ooooh! не знам, сигурно има и други стани едно такова положение, но сега ми е притеснено и не мога да ги почувствам. А мъжът ми само ми се подсмихва и през час ме пита дойде ли ти .... той май е навит за още едно дете докато сме набрали скорост. Аборт немога да направя , само като ми се усмихне това слънчице и си представям как мога да махна едно такова ... не мога ... ако съм бременна ще се гледаме.... не знам...

# 1
  • Мнения: 46 492
Ами как може да е станало  Laughing как се пазите?
Направи си един тест, мен ме хвана на 2 ден след закъснението  Wink

# 2
  • Мнения: 5 370
Абе явно му има нещо на този месец.
На мен никога не ми е надхвърлял цикълът 28 дни,откакто се помня.
Дойде ми ама точно след 2 месеца от раждането. И....този месец и аз се изправих на нокти!!! Embarassed Закъсня ми с 2 дни,ама днес съм вече спокойна. При мен евентуално забременяване сега обаче е не само нежелателно,ами направо забранено. Трябва да се изчакат поне 2 годинки.

# 3
  • Мнения: 5 246
Ами ако не сте се пазили е възможно да си бременна Rolling Eyes
Направи си тест, като за начало  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 068
Виж сега вземи направи едни тест. Би трябвало да хване бременност при три дневно закъснение. А ако е положителен......ами така е било писано. Ще се радвате на второ бебче и това е. Ще се справите не се притеснявай. А и щом мъж ти се подсмихва и явно е готов направо няма какво да му мислиш. Каквото е писано това.

# 5
  • Мнения: 2 567
Раичка, престраши се за 1 тест утре сутрин, пък после ще му мислите  Heart Eyes Късмет!  Hug

# 6
  • Мнения: 3 216
  Ами те тези рабоити лесно стават  Laughing
  Не се притеснявай излишно направи теста и после го мисли.И да се похвалиш .

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Миличка, ако ти кажа, че и аз съм на същото положение... Само дето аз трябва да се пазя две години, а май не съм се опазила особено  Sad

# 8
  • Мнения: 964
Защо трябва да се пазите две години?Това някякво последстви от предишната бременност  лие е? newsm78

# 9
  • Мнения: 2 609
Защо трябва да се пазите две години?Това някякво последстви от предишната бременност  лие е? newsm78

Сигурно са раждали със секцио,затова.Тогава лекарите препоръчват да не се забременява поне 2години след операцията

По темата,rai4ka , послушай другите,купи си тест,може пък да се притесняваш излишно Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
Раичка, купи си тест за да не се притесняваш излишно, на мене ми показа 7 дни преди очакваната дата (от тези на Клиър - едни от най-добрите са).

# 11
  • Мнения: 6 472
Спокойстви и само спокойствие Stop Купи си тест за успокоение. 3 дни не са кой знае какво закъснение, та да изпадаш в паника. Стискам палци резултата да е отрицателен Praynig

# 12
  • Мнения: 278
Буффф и на мен ми закъснява ама вече 10-тина дни. Ама хич не се претеснявам  Embarassed а можеби трябва. 3 пъти ми дойде и беше точно както трябва  Shocked не се бях замисляла. Не е ли възможно просто още да не се е оправил организма от раждането и затова да има някакво такова закъснение newsm78

# 13
  • Мнения: 4 176
АЗ раждах секцио и на мен също ми казаха, че заради моето здраве е най-добре ако искам второ да започнем правене след 2 години.
Мама казваше: "Жена която прави секс забременява". По този повод да живеят презервативите, хапчетата и спиралите. Адски се страхувам от втора бременност.

# 14
  • Мнения: 8 769
Ами принципно бебетата лесно стават Mr. GreenАз забременях втория път докато пиех противозачатъчни.... #Silly
Сега се успокой, а след няколко дни си направи тест. Може пък и да не си бременна, не го мисли толкова. Още повече, че си решена да не правиш аборт, т.е. дилема нямаш. От притеснения можеш да си навлечеш само неприятности! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт