Потресена съм от зъболекарите ни !!!

  • 20 256
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 190
Ноември  2010  г  отивам  да ми направят пломба ок   вси4ко  мина  добре . След  5 месеца  въпросната  пломба  пада  и  решавам  днес   да ида   да ми  направят  зъба(при  друг зъболекар) , но какво   устоновява  ,4е зъба  въобще не е по4истен и  въпросната  пломба  е била поставена  ейй така  за парлама  .Целия  зъб  е  гангранясал и  отгоре на това  е вписала  ,4е ми е  правила  пломби  и на  други  зъби  ooooh!и  то  там където   няма  нужда  даже не  са   със кариес. Tired.А да  вписано   е  , 4е  ми е лекуван   зъб  които ми е  е  изваден преди  10  -на  години .Кажете ми  може ли  такова нехайство   или незнам как  да го нарека  . #2gunfire #2gunfireТа  сега  тепърва ще се опитват да ми спасят  зъба   Confused

# 1
  • Мнения: 2 054
Подай сигнал в здравната каса. Успех, дано спасят зъба!

# 2
  • Мнения: 2 821
Не е зле да се интересуваме кои точно зъби ни лекуват и какво се вписва...1. можеш да разчетеш в синята здравна книжка какво точно е писано и 2. можеш да броиш и знаеш кое е ляво, дясно, горе, долу...Не защитавам мърлявостта и некоректността на лекаря, но трябва да сме по активните ние, пациентите...И да, жалба също ..

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 14:12 от МамиБлю

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Защо си потресена от зъболекарите НИ, а не от въпросния конкретен зъболекар? Следващия специалист, при който си ходила предполагам не е кардиолог, а също е зъболекар. И той ли те потриса?

# 4
  • Мнения: 580
Защо си потресена от зъболекарите НИ, а не от въпросния конкретен зъболекар? Следващия специалист, при който си ходила предполагам не е кардиолог, а също е зъболекар. И той ли те потриса?
Peace
+ Би могло да се е развил вторичен кариес с последвала гангрена на зъба (ако това е диагнозата наистина) .Ако не е бил оформен кавитет (което предполага изчистване на кариозните маси ),няма особен шанс да се задържи обтурацията дълго време (друг е въпросът как е препариран ).

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 14:24 от cupcake

# 5
  • Мнения: 190
Защо си потресена от зъболекарите НИ, а не от въпросния конкретен зъболекар? Следващия специалист, при който си ходила предполагам не е кардиолог, а също е зъболекар. И той ли те потриса?
  За  втори път  си патя  от  зъболекар  затова  пиша  под общо Simple Smile
По  горе  някой беше писал да се итересуваме   какво ми правят  е итересувам  се  ,а  това  4е тя е решила  да впише   измислени  плоби и ле4ения  аз  нямаше   и  да  разбера  ако не бях отишла  на друг  зъболекар

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Защо си потресена от зъболекарите НИ, а не от въпросния конкретен зъболекар? Следващия специалист, при който си ходила предполагам не е кардиолог, а също е зъболекар. И той ли те потриса?
  За  втори път  си патя  от  зъболекар  затова  пиша  под общо Simple Smile
По  горе  някой беше писал да се итересуваме   какво ми правят  е итересувам  се  ,а  това  4е тя е решила  да впише   измислени  плоби и ле4ения  аз  нямаше   и  да  разбера  ако не бях отишла  на друг  зъболекар
Ако се оплачеш в здравната каса, че са ти вписани лечения на зъби на които не са правени такива  - ще я глобят солено. То няма как да се скрие, освен ако не е изваден въпросния зъб.

# 7
  • Мнения: 1 129
Защо си потресена от зъболекарите НИ, а не от въпросния конкретен зъболекар? Следващия специалист, при който си ходила предполагам не е кардиолог, а също е зъболекар. И той ли те потриса?
 За  втори път  си патя  от  зъболекар  затова  пиша  под общо Simple Smile
По  горе  някой беше писал да се итересуваме   какво ми правят  е итересувам  се  ,а  това  4е тя е решила  да впише   измислени  плоби и ле4ения  аз  нямаше   и  да  разбера  ако не бях отишла  на друг  зъболекар

Щеше да разбереш, ако се беше поинтересувала. Всичко се вписва в синята здравна книжка! Подай жалба!

# 8
  • Мнения: 240
Аз съм с ужасни зъби - много са ми лоши. Много мразя като ида на зъболекар той да почне - младо момиче си, виж си зъбите, как може да се оставиш така и като кажа, че съм си ги лекувала се започва къде го намери този некъдърник и т.н.

# 9
  • Мнения: 1 310
Във всяко стадо си има мърша. Аз пък съм доволна от моя зъболекар. Peace

# 10
  • Мнения: 654
Аз се върнах преди 15 минути и съм доволна.

# 11
  • Мнения: 361
на мен миналата година ми бяха направили пломба без подложка, след това- страшни болки дори при пиене на вода. след 2 дни отидох на друг зъболекар и я прави наново. за съжаление не можело да мине по каса, защото един и същ зъб не можело да се прави в рамките на 1 месец. на всичкото отгоре в книжката ми беше написан и друг зъб, който уж бил лекуван... явно е на много места това източване на касата. е, повече при онази зъболекарка, която си гледа работата през пръсти няма да стъпя

# 12
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
От последните 2 зъболекаря съм доволна.
По здравна каса не ми е правен зъб от години, но и зъболекарите, при които съм ходила, са добри и не вземат скъпо за една пломба.

# 13
  • видин
  • Мнения: 358
от моя близка приятелка -зъболекар, зная, че глобите са солени. тя например много внимава да не сбърка зъба, който отчита.

# 14
  • Мнения: 202
Да, съгласна съм, че кадърните стоматолози са малко  Peace Преди време реших да си пломбирам 4 зъба, които имаха миниатурни кариесчета и това беше голяма моя грешка, защото зъболекарката явно недовиждаше и така ми издълба зъбите, че ако сега се наложи нещо да им се прави то ще е умъртвяване на нерви. Също така на единия зъб тая явно е засегнала пулпата, защото ме боли като ям твърдо Confused и резултата е че заради тая некадърница не съм ходила на зъболекар 4 год, защото знам, че ще боли ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт