Баба му стара!

  • 2 065
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
виках 2 минути, отсреща ме гледат едни огромни очи и накрая в нагнетената тишина прозвуча едно рязко и респектиращо  "Бамбуча!" ...

Е с глас се смея...  Laughing Да го нацелуваш и да го изядеш това сладкото!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 464
Дъщря ми е още малка,ама като иска да каже бързо БАБА ,МАМА И ТАТИ става БААМАМАТАТИ,и ние като се изсмеем,цял ден го повтаря LaughingА горе-долу същия инцидент като с бамбучата,онзи ден ръси мляко по пода и аз взех да викам като полудяла щото го прави вече за незнам кой път,тя опули същите големи очи и вика-МАУ МААММА,МАУ ТАМ и сочи телевизора/рекламата на НЕСКУИК и е любима,с котенцето дето става тигър/

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 704
еее,ама тя е сипвала мляко на котето,защо й се карааааш?  Grinning
а на мен това коте ми е любимото))

ВесиД : домашното е изпълнено!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 283
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А нашия сега по цял ден повтаря "майна". Не знам, от къде го е чул или означава нещо на негов език но е  #Crazy
Ние сме същите.Мини замини и каже "майна".Не знам от къде го е чула или както казва cho4o е нещо на нейния си език.
ее,при теб има обяснение-в Пловдив под път и над път може да се чуе "майна" Mr. Green

# 19
  • Мнения: 446
Имаме подобен спомен - когато таткото шофира могат да се чуят страхотии. И веднъж малката пита "защо тати казва мама стара", и ние извъртаме, че става дума за бабите, нашите майки, които са остаряли вече. И отсреща дълбокомислено се пита "А защо тати казва баба Гинка на тоя тиквеник?"

Общи условия

Активация на акаунт