ЕЪРСОФТ или как се справяте с белите топчета по килима?

  • 842
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте на всички, особено на онези, които като мен са призвани да събират малки бели топчета по пода заради хобито на половинките си! Играта не е особено позната на женското съсловие - и аз като останалите в първия момент се сетих за пейнтбол - явно той е много рекламиран и е достигнал до страшно много хора. Да, ама не. Оказа се, че стрелбата не е с разни боички, а с малките бели топчета, които аз оприличих на кус-кус. За незапознатите ще сложа линк към гостуването на някои играчи в шоуто на Денис Ризов по Канал 1: http://bnt.bg/bg/productions/131/edition/15006/denis_i_prijateli_13_uni_2011  Пояснявам, че моят приятел е № 2 - Божидар Иванов. И продължавам да се оплаквам - освен, че има от белите топчета навсякъде, непрекъснато в спалнята, а и не само там, се подвизават униформи, кубинки, пушки, независимо от факта, че за тях има отделна стая на горния етаж. Предимството е, че в неделя е зает и ми се маха от главата с две думи - мога да правя всичко, което искам без някой да ми се мотка в краката. Друго предимство са международните игри - през април организираха такава в Гърция и всички заминахме там - някои на игра, а други като мен - на екскурзия. Сега чакам следващо подобно пътуване. Очаквам и някоя друга мама да сподели опит с въпросното хоби на мъжа си.

# 1
  • Мнения: 19
Явно интерес няма. Очаквано, като се вземе впредвид все още слабата популярност. Жалко, бих искала да дискутирам ежедневните проблеми със запознати.

# 2
  • Мнения: 7
Ами най-добре се коментира проблема с някой, който практикува играта Simple Smile Какви проблеми Ви интересуват?

Общи условия

Активация на акаунт