Евтини летни детски дрехи

  • 16 745
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
да 15 лв за 3 тениски е прекрасно, но това са цените в този сайт, в който пак казвам изборът е минимален, дори не става да си облечеш детето от него за цял сезон... а цените на тези марки, като влезеш в магазина просто не са такива,дори и да са ишлемета или каквото и да са...

Колектива предлагаше ваучери за сайта преди около 2 седмици и така попаднах на него. Аз сам фен на онлайн магазините и като цяло смятам, че българските сайтове предлагат по-малък асортимент, но това е разбитаемо имайки в предвид пазара. Често съм купувала неща, които уж са налични и в последстие се оказва, че вече не са. Това определено е начин да се "увеличи" асортимента. Първоначалното ми впечатление от Иззистил е добро, поръчката ми беше доставена на следващия ден и всичко беше налично. Колкото до факта дали мога да напазаря от там за цял сезон - чесно казано не знам колко от нас го правят, аз лично не мога да си го позволя, а и дъщеря ми пита всяка седмица за нещо ново!

# 31
  • Мнения: 521
Купувала съм бельо и чорапи от Лидл - доволна съм.От Т-Маркет също съм взимала дрехи за детето - също съм доволна. В началото на миналият месец напазарувах за лятото от БГ сайтове - наистина не всичко е на едно място и повечето бяха английски марки, но бяха точно това, което търсех. Повечето неща бяха от въпросния Изистил. Да си призная до сега не съм имала никакви проблеми с доставкта в Бг - освен, че понякога 7 лв са много
Наистина е двойно тук - но се спестяват доста разправии,чакане и понякога гафове.Заслужава си да се пазарува от чужбина, когато поръчките се пращат на приятел, който да се ангажира в препращането до Бг или евентуално донасянето им.

# 32
  • София
  • Мнения: 43 903
pippa12 - ако купувам по една дреха на седмица или по рядко то няма да е от сайт, че да плащам за всяка тенисчица и по 5+ лв за доставка....

# 33
  • Мнения: 0
pippa12 - ако купувам по една дреха на седмица или по рядко то няма да е от сайт, че да плащам за всяка тенисчица и по 5+ лв за доставка....

Angel_Dust - aз явно не сам се изразила правилно. Това, че дъщеря ми иска нещо ново всяка седмица не означава, че и го купувам. Искам да кажа, че аз лично пазарувам на 4-6 седмици и не търся стоки за цял сезон.

# 34
  • София
  • Мнения: 43 903
ок все тая...явно имаме цялостно различен маниер на пазаруване, за това и различни неща ни устройват Wink

# 35
  • Мнения: 5
Купувала съм бельо и чорапи от Лидл - доволна съм.От Т-Маркет също съм взимала дрехи за детето - също съм доволна. В началото на миналият месец напазарувах за лятото от БГ сайтове - наистина не всичко е на едно място и повечето бяха английски марки, но бяха точно това, което търсех. Повечето неща бяха от въпросния Изистил. Да си призная до сега не съм имала никакви проблеми с доставкта в Бг - освен, че понякога 7 лв са много
Наистина е двойно тук - но се спестяват доста разправии,чакане и понякога гафове.Заслужава си да се пазарува от чужбина, когато поръчките се пращат на приятел, който да се ангажира в препращането до Бг или евентуално донасянето им.

Мама_му - напълно съм съгласна с тебе, че от чужбина само на приятели може да се разчита за препращане до БГ.
Иначе си права, че 7 лева за доставка е малко множко, но хубавото е, че някои БГ сайтове предлагат безплатна доставка над определена сума. Киди предлага над 50лв, Смензамен над 70лв, а днес получих емайл от Изистил, че до неделя е за поръчки над 35лв. А понякога поръчвам до офис на Еконт, защото е около 3-4лв, а имам един на 5 мин от офиса.

Общи условия

Активация на акаунт