Искате да сте главозамайваща! Предложения за подготовка?

  • 1 605
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
С цветните лещи нещата са малко по-различни от обикновените. Ето инфо от миналата седмица. Преразказ:
Оптика 'Сиопси' до аптека Марица. 3 вида цветни лещи. Едните - едногодишни, Бауш&Ломб - 40 лв/броя, т.е. 80 двете. Доста голямо разнообразие на цветове. Рисунката е отгоре, т.е. рискът от механично замърсяване е по-голям; понякога пациентите имат оплакване от дразнене на окото. Другите - на Джонсън и Джонсън - пак на тази цена, но там рисунката е между два слоя прозрачни, т.е. горните рискове са избегнати. Минус - не са толкова трайни. Третите - ръчно рисувани, по-качествени и по-натурално изглеждащи, по 120$ парчето обаче.

За срещата - не мога да дам различен съвет, никога не съм харесвала визията на фолк-дива в ежедневния живот, изглежда доста смешно и нелепо. Нормален дневен грим, стилни дрехи, били те и спортни, лъчезарно излъчване и добро самочувствие - и туй то.


Последна редакция: чт, 08 дек 2005, 21:46 от Бу

# 16
  • Мнения: 7 186
Аз скоро си купих цветни лещи от Пловдив и мога да ти дам малко информация. Съветвам те да ги вземеш от оптиката, която са намира на улицата срещу Радиото и Телевизията. На същата улица е пицария Верди. Не знам как да го обясня по-добре. Цената беше 80 лв. за двете. Аз ги купих от друга оптика и платих за същите 100 лв. Носила ли си преди това лещи, защото ако не си може слагането да се окаже проблем или пък да ти дразнят очите. Освен това вечер понякога зрението се замъглява понеже зеницата се разширява. Ако си с кафяви очи е възможно сините лещи да стоят неестествено. Аз по тази причина се наложи да си взема зелени.

И аз ти препоръчвам тази оптика. Там цветните лещи на Бош и Ломб са най- евтини- по 80 лв. чифта и имат винаги в наличност. Иначе от оптиката на "Отец Паисий" съм купувала същите за 100 лв. и на всичкото отгоре се чака по 1 седмица за доставка. Tired
Преди да купиш пробвай, защото лещите на всяко око стоят различно и някои цветове стоят много изкуствено.
И гледай срока на годност. Peace

# 17
  • Мнения: 1 290
Благодаря на всички  bouquet Интересни ми бяха идейките,иначе за самата среща едва ли толкова ще се подготвям Wink Исках да кажа,че каквото и да правя няма да е заради мъж,а предимно за себе си Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 877
Не се престаравай с външността. Една-две степени над рутинната подготовка, иначе ще изглеждаш прекалено "навита". Според мен изпипаната визия е по-хубаво да я оставиш за третата среща например, когато е ясно накъде вървят нещата. За първата помисли по-добре за какво ще си приказвате и не се старай да бъдеш перфектна.

Общи условия

Активация на акаунт