Ползвате ли крем против бръчки?

  • 26 009
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 001
v_d Много от кремовете за около очите стават и за около устните,  говоря не за геловете а за по мазните кремове.

Да вярно е.  Peace Това също е решение - да се слага силен околоочен крем на бръчиците около устата.
То така или иначе повечето кремове за около устни са комбинирани, т.е. водят се за около очи+устни.  Peace

# 31
  • Мнения: 1 001
v_d, много ти благодаря!  Hug Ще пробвам с маслото,много хубави неща четох за него. Simple Smile
Колкото до приготвените вкъщи кремове-не съм против,но не знам дали ще намеря необходимите съставки.Аз и това масло не знам дали ще го намеря тук.  Rolling Eyes

Ами аз доколкото си спомням анти-ейдж лосиона, който четох беше нещо от сорта на:
витамин С на ампули
някакъв лосион за лице, или тоник беше
дестилирана вода - аз си помислих, че мога да сложа розова вода
и това всичкото се смесва и се маже вечер на лицето.
Цитирам по памет, може да бъркам някъде.  newsm78

Масло на Икаров ако не намериш можеш да си поръчаш и по интернет

http://zlatnaribka.com/naturalno-maslo-ot-makadamiq-ikarov-30-ml-388-3229.html тук доставката е 3 лв.

http://dora.bg/naturalno-maslo-ot-makadamiq-ikarov-55-ml-452-3507.html - тук пак е 3 лв.

# 32
  • Мнения: 1 745
Сега ще излизам и ще проверя из местните аптеки,ако го няма,ще поръчам от нета. Simple Smile  Peace
А ТОВА дали не е по-добре?  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 001
Сега ще излизам и ще проверя из местните аптеки,ако го няма,ще поръчам от нета. Simple Smile  Peace
А ТОВА дали не е по-добре?  newsm78

Това не съм го пробвала.  Peace
Макадамията ме спечели с това, че попива бързо и изцяло и даже мога да го нося под грим - затова и него ти препоръчах.  Peace

Не вярвам да го няма из аптеките.  Peace

# 34
  • Мнения: 1 745
Взех от макадамия.  Peace

# 35
  • Мнения: 1 001
Взех от макадамия.  Peace

Дано да има ефект.  Peace
Сподели после като го използваш известно време.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 745
Непременно!  Peace

# 37
  • Мнения: 90
Цената на Hydroface е 78 лв. с ДДС. Не ми се вижда много скъп... Simple Smile

# 38
  • Мнения: 183
Непредсказуема пробвала съм много кремове и все купувани от фирмени магазини с консултанти , които ми обесняват какво да купя точно за моята кожа,  това са магазините на Клиник естее лаудер, пробвала съм на Ювена, Шанел ( обожам им парфюмите , но кремовете са ужасни) , Локитане, Виши , Галеник и много други.  За такава козметика ти говоря не за това, че просто аз си избирам нещо и се мажа. За парабени в тези кремове няма да говорим само ще кажа за срока на годност, който е по 3-5 години и от там става ясно какво има в тази елитна  козметика.
Разгледах сайта, който си пуснала много добре е направен, ама не разбрах каква е тази козметика, имат ли реален магазин , където може да се   види и пробва. Как я купуваш без проба от сайт?
Гледах по руската ТВ такова предаване за козметика от онлайн магазини , че ми настръхна косата. От хубаво направени сайтове и добре описани продукти, знаеш ли какви проблеми имаха разни жени и момичета. Съвета беше да се купува онлайн, само козметика, която е позната и има реални магазини от който може да се пробва.


Елеми, моя приятелка, която живее в Италия и си идва по празниците си я купува от там. Козметиката е италианска и реално аз реших да я поръчам без да съм я пробвала, защото тя използва  продукти на тази марка и е доволна.
А за магазин тук в Бг. освен електронният-не знам дали имат, поне на сайта им нищо не пише.
Имат и тестери на доста от продуктите, които ти предлагат допълнително, след като направиш поръчка и се свържат с теб по телефона.Мен дори ме питаха на каква възраст съм и с какъв тип кожа съм, за да са сигурни, че този крем подходящ за мен. Нямам оплаквания  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5
Непредсказуема щом добре ти действа крема и нямаш оплаквания ползвай си го.
Аз лично предпочитам да не са толкова инкогнито нещата по отношение на продажбата.
Все пак къде по-добре е да отидеш в магазин и да видиш и пробваш продуктите. Може пак да не си улуча крема разбира се  Laughing, но все  пак аз така си намерих козметика от която за сега съм изключително  доволна пак е био органик не е антиейдж, но резултата от нея е  значително по- добър от всички елитни козметики които съм пробвала .

# 40
  • Варна
  • Мнения: 129
Непредсказуема щом добре ти действа крема и нямаш оплаквания ползвай си го.
Аз лично предпочитам да не са толкова инкогнито нещата по отношение на продажбата.
Все пак къде по-добре е да отидеш в магазин и да видиш и пробваш продуктите. Може пак да не си улуча крема разбира се  Laughing, но все  пак аз така си намерих козметика от която за сега съм изключително  доволна пак е био органик не е антиейдж, но резултата от нея е  значително по- добър от всички елитни козметики които съм пробвала .
Elemi, би ли споделила коя е тази козметика и откъде може да се закупи? Ако предпочиташ може и на лични, благодаря!

# 41
  • Мнения: 0
Използвам Defi lift 30+ на Gatineau, страхотно покритие,хидратация и сияен тен. В салона от където си го купих ми дадоха тестери,за да се уверя, че е моят крем,защото има и други ,за различните видове кожи и възрасти.

# 42
  • Мнения: 6
Здравейте, Аз съм малко по-възрастна от вас. Добре де, може да се каже малко повече, аз съм на 38. И аз така си мислех, че ки е рано за такива кремове, ама каква стана тя, сега се чудякакво да ползвам. Купих си доста кремове, кои скъпи, кои не, нв бях много доволна. Пртиха ми един от щатите- Hydroface- уж натурален, уж подхранващ, много ми го хвалиха. След като измазах какво ли не си казах няма как да стане по-зле. Та с малко скептицизъм подходих, ама в крайна сметка останах доволна. Свекървата ми го прати, не знам откъде го е взела, но ако ви интересува, ще я питам откъде го е взела.
Аз не мога да отворя сайта .Ползваш ли го още.Виждам,че има реклама във Фейса
Доволна ли си? Прочетох от тук от там разни неща,но не мога да се реша

# 43
  • Мнения: 6
http://www.hydroface.com/bg/# -това според мен е една голяма измама
Снимките,клиповете-толкова фалшиви
Къде са координатите на тази фирма-телефот ,адрес? Къде и на кого ще върнеш продукта -на имейла ли ?!?!!?
Балъци търсят тези май.И промоция направили. На Адреса от опаковката на крема не можеш да намериш фирма с такава дейност.
Приятелка си е взела и казва че резултат няма
Поискала да го върне,никой не е отговорил
Писала в мненията и коментарите и там е потънал коментара и
Това са измамници -сигурно продават най-обикновено тоалетно мляко за крем против бръчки
Не се лъжете -това е фирма фантом

# 44
  • Мнения: 6
За крема Hydroface, аз потърсих сайта и ето го- www.hydroface.com- мисля, че го доставят в цяла Европа. Аз съм много доволна, дано ви помогне и на вас Simple Smile
  Минути за реклама
Къде тоя сайт има контакти и координати за връщане.
100% гаранция,но мой е 100% измама

Изобщо не се лъжете да давате пари на вятъра

Общи условия

Активация на акаунт