Имат ли място мненията на един бъдещ татко тук?!?!

  • 2 774
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • тук-там
  • Мнения: 5 667
Az puk sujaliavam, che vuv foruma niama poveche tatkovci. A s tazi tema choveka tuk go napravihte izvunredno populiaren, nepremenno shte izcheta vsichkite mu mnenia.

Mnogo shte se radvam, ako ostane sred nas (vse taka svej i ostroumen) i pojelavam na jenichkata mu leko bremeneene.

Lek den na vsichki,
mtz

# 16
  • Мнения: 3 569
Баналния пример за Кока Кола и заделянето на 70% от печалбата за реклама.... Е аз не дадох и стотинка за реклама, а се получи доста добре.
Благодаря ти biliana333.

# 17
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Future pere
Баналния пример за Кока Кола и заделянето на 70% от печалбата за реклама.... Е аз не дадох и стотинка за реклама, а се получи доста добре.
Благодаря ти biliana333.


ммм да.. тва си беше цяла рекламна кампания  Laughing

# 18
  • Мнения: 5 246
Не съм чела какво е писал този бъдещ татко,но мисля, че когато не ти е ясно нещо по добре да не изказваш мнение.Може би и аз понякога съм се изказвала неподготвена,но се старая когато не съм наясно с някой неща просто да си замълча и да чуя мнението на други по компетентни от мен.Предполагам ,че и Биляна е имала това предвид,а не да гони някой от форума Wink

# 19
  • Мнения: 6 155
Цитат на: PoliaSp
Некомпетентността няма пол. Момчето е много повече в час от други пишман разбирачи. На мен лично ми е приятен и не бих искала да се лиша от колорита му тук.


  202uu

# 20
  • София
  • Мнения: 366
Аз съм чела доста мнения на Бъдещия татко и винаги съм се радвала, че е толкова активен, че се информира и подкрепя съпругата си. И много харесвам чувството му за хумор. Доколкото си спомням, неговото бъдещо майче няма достъп до интернет и той и предава темите и мненията. Е, бихте ли отказали подкрепата си на бременна жена? Аз подрепям присъствието му тук с две ръце   Hands Clap И се надявам с времето мъжкото присъствие да се увеличи - както за да чуем и различно мнение, така и защото по този начин татковците ще ни разбират по-лесно.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 653
Аз съм за изказванията на бъдещи татковци. Даже трябва да бъде похвален, че се вълнува още преди да е станал баща. Дано повече такива бащи да имат бъдещите бебета.

# 22
Според мен си е супер ! Никога не съм мислела, че някой мъж може да участва в толкова женски теми, но това е радостно, явно се интересува от специалното положение на жена му.

Емили

# 23
  • Мнения: 272
И мене винаги ме радва,когато видя изказвания на някой татковци тук във форума,а пък специално на този тати са му много майтапчийски отговорите обикновено и внасят колорит в темите.Често ме кара да се усмихвам.
БРАВО  бъдещ тати,продължавай в същия дух  friendship   Hands Thumbsup   Hands Clap

# 24
  • Мнения: 6 029
Цитат на: biliana333
От доста време чета изказванията на Future pere във този форум в който много ясно е написано че е за бъдещи и настоящи МАЙКИ!!!!!Дава доста важни мнения които не са в неговата компетентност.Например разтервожени бъдещи майки които питат за епидурална упойка ,той дава много некомпетентно объркващо мнение.
След като изпратих л.с. да попитам защо го прави отговора беше:"Ако трябва да пиша само във форума на татковците. то това би означавало да си пиша сам. Тях никакви ги няма...верно, че сайта е МАМА.ком, но поради липса на ТАТА.ком си пъхам носа доста честичко при вас ))Ровичкаме из вашите форуми и пиша каквото ми е на езика в общи линии ".
   Особено за репликата :"ровичкам във вашите форуми и пиша каквото ми е на езика"нямам думи Imp Вярно че мъжете станаха нежния пол, но все мисля че е още рано да се имат за бъдещи и настоящи родилки!
 За туй момичета просто искам да ви предупредя съвсем приятелски да не обръщате внимание на неговите изказвания,защото при бременност психиката и чувствата са доста лабилни и малко му трябва на човек за да се разстрои.
 Това е мое мнение,очаквам и да се оспори Wink



"...не е шега работа...."

за тва ли беше цялата врява Билянке?????????????????

# 25
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Julie
"...не е шега работа...."

за тва ли беше цялата врява Билянке?????????????????


По-скоро за това :
"Струва ми се опасна тази упойка в гръбнака...не знам...всичко трябва да е доста прецизно, имайки предвид кои центрове се намират в гръбначния мозък. И най-малката грешка се "наказва"... Не пожелавам никому да се стига дотам. Успех, стискам палци всичко да е на 6 !"

# 26
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Biby
Цитат на: Julie
"...не е шега работа...."

за тва ли беше цялата врява Билянке?????????????????


По-скоро за това :
"Струва ми се опасна тази упойка в гръбнака...не знам...всичко трябва да е доста прецизно, имайки предвид кои центрове се намират в гръбначния мозък. И най-малката грешка се "наказва"... Не пожелавам никому да се стига дотам. Успех, стискам палци всичко да е на 6 !"


е кво толкоз е казал не мога да разбера?!

# 27
Я оставете човека намира.  Wink
Я вижте какъв е готин и какво хубаво чуство за хумор има.
Цитат
Баналния пример за Кока Кола и заделянето на 70% от печалбата за реклама.... Е аз не дадох и стотинка за реклама, а се получи доста добре.

Точно Grinning

# 28
  • Мнения: 2 693
С радост виждам, че бъдещият татко е взел вече участие в темата, посветена на него. Сега вече я заключвам с чиста съвест.

Общи условия

Активация на акаунт