Давате ли готови млечни каши

  • 5 781
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 458
Безмлечни каши има на Хумана-ябълкова,Беби-царевица,елда,Нестле,Фризокрем-ориз и царевица и смес от двете и Слънчо-пшенична-но е с глутен,тоест може да се въведе малко по-късно.На Блевит май има някави ,но не съм много сигурна.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Блавит също имат няколко вида безмелчни каши и моята Маслинка им е голям фен.

# 32
  • Мнения: 6 243
Безмлечни каши има на Хумана-ябълкова,Беби-царевица,елда,Нестле,Фризокрем-ориз и царевица и смес от двете и Слънчо-пшенична-но е с глутен,тоест може да се въведе малко по-късно.На Блевит май има някави ,но не съм много сигурна.
Допълвам
Хумана - грис безмлечен и Sommer (с мандарини)
Хип - с елда и плодове
Блевит имат доста безмлечни, но не всички са безглутенови. Например оризова лечебна, зърнена ...

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
На Слънчо зеленчуковите са безмлечни и безглутенови, но едната има домати, т.е. при евентуална фамилна обремененост и избягване на алергени може би трябва да се внимава.

# 34
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Моля, автора на темата да ме извини, но за да не отварям нова, ще използвам тази да попитам: Вместо млечна каша, можели в домашно приготвената да се сложи адапт. мляко? Понеже аз вчера точно с тази цел купих 1 пакет Милумил 3, но сега нещо се колебая, а и незнам как се добавя в кашата! Embarassed Някакви идеи newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 4 381
Няма проблем да се слага допълнително АМ в готовата домашна каша. АМ се добавя след като кашата вече е готова, свалена е от котлона и е изстинала до 30-40 градуса. АМ не се вари.

# 36
  • Мнения: 38
Моите притеснения за готовите  каши се състояха основно в това да не са много сладки - но ябълковата на Хумана и млечната бананова на Милупа се оказаха много слабо сладки. От друга страна като чета съдържанието им - толкова химия незнам дали е нормално. Явно още от ранна възраст трябва да свикваме да правим компромиси с напълно здравословното хранене - то просто е трудно.

Общи условия

Активация на акаунт