Искате ли да поговорим за захранването

  • 1 024
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 713
..и спрях защото не ми се хареса да му давам, въпреки, че ги лапаше с голяма охота feeding- искам да го кърмя, ама педиатърката бла бла бла, но и въпреки това не продължих и се чудех дали съм постъпила правилно  Sad или поради факта, че съм го захранила, не може да спирам т.е. трябва да продължа с пюренцата.
Благодаря за отговорите Ви!
Маги по4ти от самото на4ало е на АМ. След 3-я месец й давах 2 седм. сок, ама нещо не бях убедена, 4е постъпвам правилно, и го спрях след като про4етох бая материал. Не съм се съобразявала с педиатърката относно захранването, защото бяхме на разли4но мнение. Захраних я след 5-я месец. Така 4е щом смяташ, 4е не е редно, спираш, кърмиш си, наблюдаваш и се водиш по детето.

# 16
  • Мнения: 1 771
Да точно това ме притеснява, че информация много, ноооооооо кое е редното - какво значи това както аз решавам, ми то няма ли правила някакви все пак.Защото, ми то ако е така за какво тогава го мислим, всеки да си захранва когато му е удобно Rolling Eyes
Та затова исках да поговорим.
Иначе знам за какво иде реч, но някак си....... newsm78

Всяко дете си е индивидуално и няма рецепта за време, доза, количество . . . Крис на 6 месеца показваше повечето от условията за готовност за захранване и започнах със сладък картоф, но не и не. Едвам изяждаше 2 ч.л., но аз и не го тормозех, ако иска. Сменях пюре едно след друго и резултата същия. Най предпочиташе кашата от кафяв ориз. От нея изяждаше по 4 ч.л. На 7 месеца и половина прояде ц охота, но не повече от 1/3 бурканче от 125 гр пюре или 5 с.л. Но към 8- ми месец пак спря да яде и пак сме на кърма изцяло и това да кода така?, ами докато Крис каже ам. Аз съм там и предлагам, но не насилвам и не стимулирам със сол, захар и т.н., чакам той сам да прояви интерес. Иначе си суче, добре е и в наддаване и развитие. Какво мога повече да искам Simple Smile? Съобразявам се с детенце и го оставям то да води в този процес на естествено развитие. Това е моето решение, а за твоето бебче ти решаваш.

Общи условия

Активация на акаунт