има ли смисъл да питам, или е така за спорта...

  • 2 762
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 023
аз съм бе аз съм.
целото снимка, ама преди екстрите. ЛОЛ

хихи, наде, тоз звят със скръстените ръце и той много бесен.
аде пак, ама само един раз  #Cussing out


милк - се казва милкана, милк или милка са кратко

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мен ме кефи ето това  Drunk
 newsm66
 smile3515
 smile3534
това се чете така:
когато мъжо ме ядоса аз  smile3515 и  newsm66 и за да не приложа бухалката с някой най-добър приятел се  Drunk а на мъжо  smile3534

# 17
  • Мнения: 2 863
Ми много сме хубавииииииииии бе.......ама това тело защо покачено върху само върху кубинки, токчета как биха му прилягали само..... не ми се мисли....... добре че не съм мъж.... хм, това последното не го установявам за пръв път Joy

# 18
  • Мнения: X
Мен пък ми харесва:  rotfImao rotfImbo doh smile3532 newsm34  202uu

# 19
  • Мнения: 1 023
Мен пък ми харесва:  rotfImao rotfImbo doh smile3532 newsm34  202uu

а ти по коледа, каси, да си стегнала чантата, че от покутевици, по празниците, след тоя рев дето му спретна на гаменчето, току виж се оказало скандалджийче и тръгнало да си търси правата още тая година...
мое па да ти се появи доктора като дядо мраз, нищо че дядо коледа го отстреля в гръб с калашников пледи 16 години... (нещо ме съмнява откъм ориенатазия тоя мухльо хем дядо, хем със женско име - пък и откакто го има и подаръците ми се разредиха и нещо все объркани поръчки)...

джали - ми то много убост не е на убаво - от утре вси4ки с по един чувал на главата. всички!!! да не викам моя приятел -> #Cussing out хихихихихииии 
и поздрав с едно пар4е на "чувал-чувал" и конкретно час от припева:
"... ше взема да се гръмна съ патрони за глиган
твърде съм красив за да живея сам..."

милк - тая година ше дебне с прашка* в джобчето

* не гащи бе, прашка и камъчета  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мда хубавите ябълки ги ядът прасетат ... казали хората и уви май достка често е вярно
милка, дай една снимка да изплакнем поглед /уф поне една убава жена, че аз и с чувал и без чувал на главата - няма да има особена разлика/
п.п. добре че нямаш пушка за глиган щото не знам дали ще се гръмнеш да не живееш сама, ма на тъмно да ме не объркаш, моме убава!
Надя - и аз да си покажа всички самоличности

# 21
  • Мнения: 1 023
остави ти тая крива нива, наде - тука контрасти, солари, инвърти - немала си работа - играла си.

е тука обаче - ного убост!
черпим наред.
само не го поръчвайте тоя при мене - не го познавам.
http://www.epica-awards.org/assets/epica/2005/winners/films/flv/04010.htm

милк - преглъща и пак и още и пак  Laughing

пп.: знаете  #Cussing out

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Малко ОФФ, Милк страшно ти се кефа, току що разказвах на дъщеря ми колко интересно и нестандартно пишеш, наистина ти се радвам!  bouquet
Имаше един разказ за бремеността ти и раждането, но не мога да го намеря( чела съм го), ако имаш възможност би ли ме ориентирала, къде да го търся? Rolling Eyes
Благодаря ти!

# 23
  • Мнения: 1 023
ооооооооо буболина, кажи пак! кажи още! лол! мас за душата! ей! Embarassed

http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1610

милк - надува перки, ама дуе, та чак ш се пукне Laughing




* и чове4енцето, моя малък 4ервен приятел  #Cussing out ха!
** поправка, 4е не ба4ка

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Казвам пак и пак и пак и пак- кефиш ме много и ти се възхищавам!  bouquet Hug
Благодаря за линка! Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 6 477
Милк, ама мнооогу ме кефи момъка от линка...кажи сия къде ги дават, за празниците да си взема 1-2-ма? Ух, метнах го на една приятелка клипа - тя 3 пъти го гледа и иска още Joy Joy Joy Joy ма не разбрах още мъже ли иска, що ли? newsm78 А снощната тема с Милк - разисквахме какво да ни донесе Дадо Прас...аз исках ботушки-чушлета (с такива върхове), направени от кожа от мъжки гърбове...не от челца.....а тя рече, че било перверзно...може да си поискам и яке направено от топки и с надпис - Те тоя го пропуснах...с готик шрифт...или бъркам...милк да ме поправи хихихиххи...ма ни изтриха простотийките.....то в 2 през нощта какво да пише друго човек? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 023
Милк, ама мнооогу ме кефи момъка от линка...кажи сия къде ги дават, за празниците да си взема 1-2-ма? Ух, метнах го на една приятелка клипа - тя 3 пъти го гледа и иска още Joy Joy Joy Joy ма не разбрах още мъже ли иска, що ли? newsm78 А снощната тема с Милк - разисквахме какво да ни донесе Дадо Прас...аз исках ботушки-чушлета (с такива върхове), направени от кожа от мъжки гърбове...не от челца.....а тя рече, че било перверзно...може да си поискам и яке направено от топки и с надпис - Те тоя го пропуснах...с готик шрифт...или бъркам...милк да ме поправи хихихиххи...ма ни изтриха простотийките.....то в 2 през нощта какво да пише друго човек? newsm78

моргана, и мене ме кефи.
немам думи да кажам колко ме кефи.
ако не съм сгледала целото клип едно 30-40 пъти от в4ера те на, и на всяко гледане некси ми се накланя главата на дясно, ама все не довиждам нещо Shocked Laughing Laughing Laughing
само се питам ако метна 50 от тая бутилка накрая дал па нема да ми се появи или неколко по 50 ше требва да е newsm78
хеле пък че тоз както й да го гледам си е направо гол, а аз такъв нема да казвам от кога не съм виждала! Shocked
остави ти празниците, че са далече - сега сега! - елате ми повече. елате ми още!
... нещо ми изпуска лявото уплътнение на мивката в кухнята.
елате си с инструментите.
а, бе кой беше оня ключ - важния? 10ти номер? 19? 1*?

а от вчера: гръбче за дънково якенце (със се якенцето, де) от ташаци, в действие - иначе големо гладене ше падне...
и със много готик шрифт "тая веднъж я пропуснАх", може и да е със светещи букви.

милк - са да си се върне на кубинките, ако може да има отливка като за печат некъде на подметката или бомбенцето... че като ритне да маркира, щот да не ги дублира Laughing Laughing Laughing

* и моя малък приятел:  #Cussing out с компанията #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out отиват на концерт  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
хихихи




# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мила ми МИлк, броя на бутилките зависи от твоите способности да пиеш. Мен и половин бутилка ми стига да ида да си легна с тоя, и да съм убедена че с него съм била Simple Smile
Апропо, аз искам чантичка от топки - ма от ония дето като ги почешеш и стават на сак Wink
Само да не сбъркат да дадът от ония дето им трябва мъжка ръка - сбърканите! ЧЕ аз с моя късмет на нещо таквоз ще да налетя.

# 28
  • Мнения: 1 023
Мила ми МИлк, броя на бутилките зависи от твоите способности да пиеш. Мен и половин бутилка ми стига да ида да си легна с тоя, и да съм убедена че с него съм била Simple Smile
Апропо, аз искам чантичка от топки - ма от ония дето като ги почешеш и стават на сак Wink
Само да не сбъркат да дадът от ония дето им трябва мъжка ръка - сбърканите! ЧЕ аз с моя късмет на нещо таквоз ще да налетя.

надеееееееееееей...  Laughing Laughing Laughing Laughing
хахахахахааааааааааааааааа аааааааааааааа хахахахааааааааааааа Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
да идваш да ми 4истиш клавиатурата и монитора от кафе - с тея твои чанти, хеле пък сбърканите - сичко оплюх!
пак че не се задавих от рано-рано!  Laughing
половин бутилка наде и ш съм в токсикологията. мдам.
20-30 гр - идеално.
50 гр - пове4е от идеално. newsm44
100 гр - огън момиче. #Onfire newsm36
150 гр - вече не е сигурно на коя планета съм, ма по-добре да си отивам от нея. newsm60
200 гр - нося си ги, ама цела седмица след това... Rage Rage Rage Banghead no doh doh doh Confounded smile3517 smile3549 ... а бе, много страшни последващите дни (е тука картинка за реанимация)... та затва:

милк - алохола не й е приятел, ма и тя на него не е  Sunglasses



и приятелчето, да не го забравя:  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 3 926
Милк, ми ти си комши, бе душа Hug Вчера бяхме във Ветрило. Ако ти се мандахерца с пет майки можеш да драснеш по нещо на лични. На всичко отгоре сме те прибрали Wink в нашия списък Hug Айде, ако имаш интерес чакам включване.

Общи условия

Активация на акаунт