Впечатления от частна занималня Дева?

  • 3 235
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Здравейте!Има ли някой впечатления от тази занималня?

# 1
  • Мнения: 16
И аз се интересувам от тази занималня. Дъщеря ми е приета в 133-то СОУ и това се оказа най-близката частна занималня. Освен високата цена 15 лв. на ден +допълнително за други екстри, които предлагат ми направи впечатление, че бяха доста груби и с нежелание отговориха на повечето ми въпроси. Моля някоя майка която е ползвала техните услуги да сподели мнението си?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 285
Ние бяхме в Дева, филиала в Борово, много съм доволна. Таксата беше 14лв на ден само за дни, в които се посещава. Не сме плащали допълнително, а ми водиха детето на английски, други деца ги водеха на плуване. Работят до късно, осигуряват храна дори не в часове за хранене.

Синът на приятелско семейство изкара 4 години в Дева на центъра, тази за която питаш, и те са доволни.

# 3
  • Мнения: 16
На мен ми казаха, че независимо дали ще посещава или не - дължи се месечната такса до 10-то число на съответния месец, което не ми се струва много справедливо. Би трябвало да е за дните, в които се посещава. Тази опция за водене на английски и плуване ме устройва, но мисля, че вече се плаща допълнително

# 4
  • София
  • Мнения: 3 285
Възможно е да говорим за различни занимални, тази в центъра е близо до руското училище, не знам кой номер е, филиала в Борово е между 34то и 36то училище.
Винаги сме плащали в края на седмицата или месеца (според това как ни е удобно), винаги сме плащали само ако сме ходили.
Имаше едни приложни изкуства за 5лв на седмица, не сме ги ползвали много.

# 5
  • Мнения: 3
Не, но добър вариант се оказва центърът за деца "Пано" в блока точно зад Мол София:)

Общи условия

Активация на акаунт