Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 септ. 2004, 11:30 ч.

трепрене???

• 633
  • 3
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
ох...Диана от време на време трепери...
понякога само ръката, понякога цялата. Това трае по няколко секунди, но е почти всеки ден.

Педиатъра каза, че било нормално, но аз се притеснявам...не си спомням Елина да е правила така.

Случвало ли се  е на някой от вас?

# 1
Здравей Reza!

На Джъстин му трепереше едното краче до към края на втория месец. Акушерката ни каза, че това е напълно нормално за такова малко бебенце. Причината е, че развитието на гръбначния стълб все още не е завършило. До няколко седмици треперенето трябва да отзвучи.

# 2
  • Кори Селести
Калина....благодаря ти:)
това ме поуспокои...!
не че не му вярвям на доктора..дори напротив, но ми се искаше и някои, който го е преживял да каже...Simple Smile

# 3
  • в края на града
Илиян все още потрепва понякога. Но преди беше честичко и ние се бяхме притеснили, особено ръчичката, пък и цялото телце. Имаше едни такива тикчета  Sad . Но с възрастта отмина, миналата седмица го загледах че му потрепваше ръчичката докато спи, но не се беше случвало отдавна...Ще премине, не се притеснявай.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт