Пусти мерак да съм къдрава

  • 4 249
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 527
Мммм и на мен ми хареса! Добре си се справила сама. Другата седмица ще ходя да се боядисвам и подстригвам и ще накарам да ми я намачкат косата и аз да се видя с чупки. Сага ми е къса и ако е накъдря ще заприличам на облак.

# 46
  • Мнения: 4 371
Пепи, много си хубава Flutter

# 47
  • Мнения: 4 371
Най-после снимките, които бях обещала.
Ето ме с права коса и къдрава 1, къдрава 2, къдрава 3

# 48
  • Мнения: 1 558
Ти си по-хубава  Wink!

# 49
  • Мнения: 4 371
Е, де, не така  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 5 539
Това лято кумувахме на едни приятели и преди сватбата отидох на фризьор с идеята само да ми изправи косата. Добре, обаче фризьорката предложи вместо да ми я изправя със сешоар да ми я накъдри.
Първо я намаза с някакъв крем за къдрици /някаква професионална марка, която не бях чувала преди това/, след това сложи пяна за коса, накара ме да си наведа главата напред и с дифузера на сешоара започна да суши от краищата на косата нагоре. И така около 15 минути. Когато беше готова и вдигнах глава, не повярвах на очите си Shocked Не мислех, че могат да се получат такива къдрици без ролки. Ето: http://www.bgphoto.net/photos/172/o632704312680156250.jpeg
А иначе косата ми е една такава, нито права, нито чуплива Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 4 371
Лилита,наистина къдриците са много хубави. Но ще да е от крема. И разбира се фризьорката знае как да си служи със сешоара. Аз съм се пробвала с дифузер и приличах на едно голямо нищо hahaha

# 52
  • Мнения: 527
Дуци, твойте къдрици са супер! С какво са направени?

# 53
  • Мнения: 4 371
Моите къдрици са правени на много мокра коса. Една приятелка ми сложи много пяна и си ги нави на пръста, после ги захвана с фиби. Но след като преспах не бяха така хубави за съжаление Confused

# 54
  • Мнения: 1 391
Дуцка, хубава си и с права и с къдрава коса, ама пусни някоя твоя къдрава снимка от кръщането на Пепи - там ти беше суперско!
а правата ти е много хубаво права  Grinning

# 55
# 56
  • Мнения: 1 493
Дуци , имаме си нещо като "фритюрник" от ТСМ , в който се нагряват няколко вида ролки с различни размери ! Миналата година го подарих на дъщеря си за Коледа, тя имаше мерак да се къдри . Познай, колко пъти го ползва ! 2 или 3 пъти !!! Ако искаш пиши ми на лични, ще се радвам да ти го преподаря за Коледа !

# 57
  • Мнения: 1 089
Еххххххххххх, момичета, аз пък искам ПРАВА, ама ПРАВА коса. Искам, ама цццццццццццццц Wink

# 58
  • Мнения: 10 758
Еххххххххххх, момичета, аз пък искам ПРАВА, ама ПРАВА коса. Искам, ама цццццццццццццц Wink
Айде да си ги менкаме тогава косите Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт