Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 юни 2011, 19:40 ч.

Мътнина в стъкловидното тяло на окото

• 83 061
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
Някой да си е правил манипулация в клиника Трошев или във Vision София?

# 91
Аз съм на двадесет и ги виждам от години. Опасно ли е? А да и също така съм с късогледство -3,75 и -4,25

# 92
Здравейте,аз също съм със същия проблем. Започна се от едно черно петно с неправилна фоема което плуваше в едното ми око. След това се появиха и други мътнини. Станаха като мрежа. Обаче при мен има и един друг проблем,като се загледам в светъл фон виждам как пред погледа ми подскачат прозрачни финни точици,все едно изригваи и изчезват. А като си затворя очите не ми е черно, а все едно гледам развален телевизор -черен екра  със снежинки. Не знам как да го обясня най- точно и дали някой има същия  проблем. Само да кажа,че съм била на лекари,имам астигматизъм и леко късогледство. Светлината също ми дразни и от тези неща не мога да се конце трирам о фокусирам. На какво могат да се дължат тези снежинки? Един лекар каза,че може да е от ниско кръвно,но моето е нормално.
И при мен е същото и никога не мога да си обясня. Имам и астигматизъм и късогледство -3,75 и -4,25, а съм само на 12.

# 93
  • Алпите
Каква е тази манипулация във Вижън? Днес бях там, но само ми направиха тази гадост Голдман и ми казаха, че имам отлепяне на стъкловидото тяло. От вдигане на тежко било (едва ли, не съм вдигала, не и лятото като се появи проблема... преди месец сменях жилището и вдигах много тежко, но влошаване няма). Изписаха ми Ретавитрол.
Вече 5 месеца ми е пред очите тази мътнина и няма свикване. Не се променя, същатата си е като първия ден. Лекарката ме "успокои", че може да ми се появи и на другото око... Супер- стерео!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт