Хубава е пустата му България и си ми липсва....

  • 1 217
  • 17
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 959
Божествена красота нямам думи просто бях забравила колко е красива България. Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 533
Красота, каквато само България може да има!
Благодаря ти за снимките smile3525, много хубаво и мило ми стана като ги гледах.

# 3
  • Мнения: 522
Снимките са перфектни!
От България по- красиво нещо НЯМА!
Тук, макар, че живея в огромен палат, заобиколена от лукс и разкош, за какъвто не съм и мечтала преди да се омъжа, нямам търпение да дойде уикенда, в които ще тръгна кам прекрасната ни България, пък макар и в малкия апартамент на родителите ми в Димитровград

# 4
  • Мнения: 3 098
СноЩи разглеждах тази божествена красота в клюкарника.Разплаках се,заЩото ми напомниха много места и събития,които няма как да се върнат.България е уникална страна,аз се гордея,4е произхождам от там и на вси4ки тук го казвам.
Благодаря ти,Роселини  bouquet

# 5
  • Мнения: 810
Ето и един сайт от мен:

http://www.pbase.com/ngruev/bulgaria

Като отидете на София има снимки от 1912г. и от 1944г. Много е интересно да видиш София преди и след бомбандировките.

# 6
  • Мнения: 847
Благодаря ти!!!!!!!!!!!!!!!
Снимките са неописуеми...не само те разплакват но те карат и да се замисли6.... Cry
сега отижам да разгледам другите снимки от саита на Пумпал.
  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 629
Страхотни снимки!Ч Разплаках се още на първата  Sad Толкова хубави спомени ми върнаха  Hug

# 8
  • Мнения: 3 478
Винаги ми е много драго да гледам такива сайтове за България, благодаря.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 133
И аз ти благодаря за линка. Кара те да се спреш за малко и да видиш нещата по друг начин...

# 10
  • Мнения: 2 381

Пумпалче, а аз ти благодаря за този линк. Снимките са от Окт 2005   bouquet

# 11
  • Мнения: 7 091

Пумпалче, а аз ти благодаря за този линк. Снимките са от Окт 2005   bouquet

ЛЕЛЕ ТОВА НАПРАВО МЕ ЗАшЕМЕТИ!!!! Този сайт трябва да стои закачен най-отгоре в клуба..и който го хване носталгията да го преглежда...
РАЗКОш!!!!!!
Пратих го на всичките си приятели! БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 7 430
СноЩи разглеждах тази божествена красота в клюкарника.Разплаках се,заЩото ми напомниха много места и събития,които няма как да се върнат.България е уникална страна,аз се гордея,4е произхождам от там и на вси4ки тук го казвам.


И аз го видях вчера....без думи Cry
...толкова ни е хубава Родината Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 7 837
Ами, да, България не е само комини, панели и мръсотия, както си мислят някои.

# 14
  • Мнения: 86
Snimkite sa super, taka mi se priiska da si otida Cry
Снимките са перфектни!
От България по- красиво нещо НЯМА!
Тук, макар, че живея в огромен палат, заобиколена от лукс и разкош, за какъвто не съм и мечтала преди да се омъжа, нямам търпение да дойде уикенда, в които ще тръгна кам прекрасната ни България, пък макар и в малкия апартамент на родителите ми в Димитровград
Desi kade jiveesh v Dimitrovgrad?, az imam mnogo rodnini tam

Общи условия

Активация на акаунт