Сядате ли с децата в заведения, където се пуши?

  • 2 527
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 467
Не  Naughty И не бих. Щом е за беба, никакъв компромис!
То и отвън не сядам на кафета откак съм родила. Спре ли количката се надига такъв вой  Mr. Green Та на разходка като на разходка е при нас. Търкам обувки, маам крачоли... кви кафета, кви цигари, кви 5 лева... Wink

# 31
  • Мнения: 149
Категорично не!  Naughty
Аз самата едвам понасям цигарения дим и много се дразня на заведения, в които няма сектори за непушачи. Ако ще ходя по кафета и кръчми - без детето.
И аз съм съгласна, че децата не трябва да растат в стерилна обстановка, но аз живея в град като София, където е всеизвестно колко чист е въздухът. Това е достатъчно.
А да излагаме умишлено бебета на цигарен дим е все едно да им наврем цигарите в устата!
Това е моето мнение. Всеки сам решава за себе си.

# 32
  • Мнения: 2 768
Дори и като е студено по повечето кафета има маси отвън и не е проблем да се седне. Ама чак пък да не ходя изобщо по заведения...мисля, че е прекалено. Thinking

Е, когато отвън още има маси това е съвсем друго. Тогава и цигара си паля даже. Но, вътре в кафетата не влизаме с бебо, защото и според мен се губи смисъла на разходката, даже и вътре да няма цигарен дим.

# 33
  • Мнения: 46 510
Незнам как така става обикновенно като се пусне такъв тип тема /въпрос/ и се включват само майки ,,за пример,, който никога не вкарват децата си в опушените кафета....

Виж анкетата, има и гласували, че сядат, просто процента на НЕсядащите е по-висок, не виждам нищо странно.

# 34
  • Мнения: 585
Ние сме няколко майки и заедно разхождаме бебоците. Днес случайно намерихме едно кафе, в което не се пуши и затова беше и празно и много се зарадвахме, че ще има къде да поседнем през зимата.
Кафето е на Фантастико Simple Smile ако имате наблизо го проверете.

# 35
# 36
  • Мнения: 404
Категорично не  Naughty Ние и двамата със съпруга ми сме непушачи, както и нашите приятели, така че избягваме заведения, където няма отделен салон за непушачи.

# 37
  • Мнения: 1 032
Не сядам с малката в такива заведения и нямам намерение. Все пак когато я изкарвам на вън е за да диша въздух, а не цигарен дим. Ако ще я държа в затворено помещение по- добре да е вкъщи, че там поне е проветрено. Само да уточня, че пуша и то никак малко, но се съобразявам и у дома не се пуши (с мъжо мръзнем на терасата), така че не виждам смисъл да я тровя в кафене или кръчма, или каквото и да е. Сега когато е студено излизаме за малко, така че сядам на външна маса, за да дръпна едно кафе с цигара- две, но на открито.

# 38
  • София
  • Мнения: 79
Не бих седнала с детето, а и по-принцип не понасям цигарен дим.

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Lul - знаеш моя отговор Wink

Цунки на мацките ти  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 401
Лелеее как не видях темата по-рано, щях да изпиша ферман. Това ми е болна тема. Аз от няколко месеца не съм стъпвала в среден клас заведение щото не понасям цигарения дим. Да не говорим да вкарам на такова място дете, а  бебе- съвсем.
А най-ме вбесява факта, че във всички заведения няколкото маси предвидени за непушачи задължително са забити някъде си в ъгъла до тоалетната  Close

# 41
# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не,не сядам и не съм сядала.

# 43
  • Мнения: 3 537
Досега съм сядала 2-3 пъти в такова заведение,но цигарения дим почти не се усеща,защото малко са на разстояние масите за пушачи от тези за непушачи.Но когато стане по голямо детето може и да го заведем с нас някъде ако няма на кой да го оставим да го гледа,е разбира се ако не е много задимена обстановката.
Ние пушим с мъжа ми ,но се съобразяваме все пак Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами много ясно,че не.Първо отдавна спрях да ходя по-кафетата/затворени помещения/,сядам само навънка и пуша там,то дори да искам да вляза немога да се помъкна със се количката и детето вътре,какво да прави детето вътре?Само по градинките,трамбоваме си нагоре-надолу,и накрая ако има къде и с кого посядвам навънка да пия кафе и да си пуууууууша....

Общи условия

Активация на акаунт