Риза и вратовръзка

  • 2 632
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!!!
Напоследък се увличам по ризи и вратовръзки. Вие какво мислите за жена с риза и вратовръзка? Обличате ли се така? Дали е подходящо облекло за офис? Или ще изглеждам странно?

Последна редакция: вт, 05 юли 2011, 09:22 от temptations

# 1
  • Мнения: 15
Моите впечатления са,че не се среща често тази комбинация (за София)  Heart Eyes.Смятам,че зависи от цялостният вид на жената и нейното излъчване Peace Но не мисля,че жена трябва да носи често врътовръзка  Heart Eyes тоест отвреме навреме  Peace

# 2
  • Мнения: 0
Днес се изкуших и на работа съм с риза и вратовръзка:)
Всички ме забелязват и ме поздравяват, даже и тези с които не съм общувала от много време се спират да ме поздравят. Все още никой не е коментирал вратовръзката (поне пред мен). Това което мога да кажа е, че жена с вратовръзка винаги прави впечатление.

# 3
  • Мнения: 1 310
Преди време имаше подобна тема. Жените с вратовръзки винаги са ми стояли като мъжки лесбийки.  Crazy Не ми харесва и не нося. Peace

# 4
  • Мнения: 1 432
На мен ми допада.....обаче ни е някак садо-мазо. Върви си много с камшик /според мен  Mr. Green/

# 5
  • Мнения: 126
На мен ми харесва, но разбира се когато цялостната визия е съобразена с това. Не си го представям ежедневно носене, но при по-специален повод, когато хем искаш да си строго делова, хем да направиш впечатление и да побутнеш малко клишетата мисля, че става.

# 6
  • Мнения: 0
Напълно съм съгласна с мнението на cremme, че цялостната визия трябва да е съобразена с това. Както казва БадеМ - тази комбинация не се среща често и точно заради това е интересна.

# 7
  • Мнения: 0
Да Ви се похваля и днес съм с риза и вратовръзка. Май ще ми стане любим аксесоар към деловото облекло. Хем е строго делово, хем е интересно и не много често срещана комбинация (за жена). Жена с вратовръзка никога не остава незабелязана и винаги прави впечатление.

# 8
# 9
  • Мнения: 3
Здравейте!!!
Напоследък се увличам по ризи и вратовръзки. Вие какво мислите за жена с риза и вратовръзка? Обличате ли се така? Дали е подходящо облекло за офис? Или ще изглеждам странно?
Преди се обличах така с голямо удоволствие, елек (vest) и джобен часовник. Много ретро и свързано с много спомени за стари семейни снимки. Понякога съм срещала присмех, но не си спомням някога да ми е пукало.
От няколко години тази ретро мода се завърна, особено сега със суинг вълната.
И съответно аз спрях да се обличам така. Не обичам да съм като другите.

Обаче е много красиво Simple Smile

# 10
  • Мнения: 0
Исках да изпратя един линк - Лейтън Мийстър носи костюм и вратовръзка на червения килим, но не се получи нещо Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 10:40 от temptations

# 11
  • Мнения: 436
През далечната 1994 г. шашках хората, като ходех така облечена Mr. Green
Тресяха ме стремежи да съм уникална и редовно ходех с костюм и вратовръзка. Понякога редувах вратовръзката с фишу. И смея да твърдя, че наистина нямаше друга като мен Mr. Green

Какво като си мислят, че си мъжката лесбийка Mr. Green Даже привличаш още повече вниманието на мъжете, а после ...  Twisted Evil

Много харесвам такъв стил на обличане и го смятам за особено подходящ за офис. Приятно разнообразие от еднотипните прави поли до коляното Peace

# 12
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
и аз много харесвам този начин на обличане..е не се нося така всеки ден- но за някъв случай или повод предпочитам да облека риза и вратовръзка, отколкото рокля - например! Grinning

# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И на мен ми харесва, но рядко се обличам така  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 0
Моето лично мнение е, че жена с костюм, риза и вратовръзка никога не остава незабелязана. Винаги прави впечатление и то повярвайте ми положително. Ако се поровите малко в neta ще видите едни от най-големите звезди точно в този стил на обличане. Kim Basinger: http://31337videos.com/z_pics/kim_basinger_in_tie.jpg ;  Victoria Beckham: http://www.marieclaire.co.uk/imageBank/cache/v/Victoria-Beckham- … ff7ac29559923.jpg Лейтън Мийстър както споменах по-горе и още много др. http://www.makeuptalk.com/beautyblog/wp-content/uploads/2011/01/ … plestylewatch.jpg

Общи условия

Активация на акаунт