Бънджи-гащите одобрявате ли ги и от каква възраст?

  • 3 332
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Чудя се дали дъщеря ми /почти 4м./ би се забавлявала с бънджи-гащи и изобщо има ли смисъл от подобни екстри едно бебе

# 1
  • Мнения: 5 370
Веднага отговаям-бънджи гащи преди 5-6 месеца-не мисля,че е редно.А и даже на 5.5 месеца синкото трудно вдяваше за какво,аджеба,иде реч? newsm78
Ела да го видиш сега-скача с 2-та крака като заек и се люлее сам като в люлка. Преди да го сложиш детенце,трябва да му е позаякнал кръстът,защото в началото се килкат напред и не могат да се държат стабилно.

# 2
  • София
  • Мнения: 985
Ние не сме се забавлявали с това чудо. Незнам дали сме пропуснали нещо,но реших, че това ще бъде излишна екстра.

# 3
  • Мнения: 2 309
Бънджи гащите не са излишна ехтра.Аз съм страшно доволна и почнах да ги ползвам след 6 м почти 7 м.Първо по кратко.Събрано час на ден после по 2 3 и така цял ден. newsm81 newsm81 newsm81 Никъде не сме ходили без него.На гости,почивка.Мисля,че е необходимост.Ползвахме го почти до годината.

# 4
  • Мнения: 1 613
Зори за първи път я сложих в бънджито на 7 м. обаче не му се кефеше много. А сега пада голяма веселба.

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Чудя се дали дъщеря ми /почти 4м./ би се забавлявала с бънджи-гащи и изобщо има ли смисъл от подобни екстри едно бебе

Много е малко човечето за бънджи гащи; едва ли и ще осъзнава за какво е там. Изчакай, има доста време, и до тях ще стигнете Peace

# 6
  • Мнения: 1 493
Струва ми се, че трябва да му заякне кръста , преди да го сложиш в тях / след 6 месец / !

# 7
  • Мнения: 696
О, одобрявам ги, много. Аз го сложих като беше на 5- 5.5 месеца. Той много скачаше като го държахме в ръце, затова и ги купих. Бяха му любими, на мен - също. Такава веселба падаше, а и аз можех да свърша нещичко.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, хубави са. На мен ортопеда ми ги препоръча като много полезни. Но наистина трябва да е по-стабилно детето, че нали подскача и не е много полезно за кръста, докато не е укрепнал... Някъде след 6-и месец мисля, че е приемливо, но си зависи от детето.

# 9
  • Мнения: 663
Аз почнах  да го слагам също  около шестия месец,преди това му беше и голямо,а и нищо не зацепваше.Понякога  скача по цял час без да спре Shocked,а аз мога да свърша доста работа през това време,което преди това беше невъзможно.

Последна редакция: сб, 10 дек 2005, 19:00 от zdravi4

# 10
  • Мнения: 574
Всяко детенце си показва само какво може и му харесва.Имам приятелка ,може да мислите ,че лъжа ,но е истина,на която момченцето и седеше седнало на 3м без да го крепят.Може би ,защото се роди 4,5кг.Моята Рали на 5м беше в проходилка,защото не се търпеше вече.На 6 в бънджи гащи и те не бяха някъкви особени,а най-евтините.Беше луда по гащите ,но трябва да се внимава да не се измори.Също и обувчиците е хубаво да са по твърдички или да стъпва на меко. newsm81 ukliam1 nuts

# 11
  • Мнения: 1 403
Ние май към шести месец я сложих за пръв път,та и ако не беше по-рано. Според мен то е по добро от проходилката. Много заякват крачетата.

# 12
  • Мнения: 522
Страхотни са тия гащи...голямо веселие, голямо нещо...

Общи условия

Активация на акаунт