Препоръчайте охранителна фирма /за Варна/

  • 4 759
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 773
Вече ми писна разни помияри да ни разбиват апартамента. Имате ли в къщи СОТ и от кой сте доволни?

# 1
  • Мнения: 47
Barbera, не си написала в кой квартал си. Не че за СОД фирмите е от значение, защото имат екипи в целия град. Значи аз бих препоръчал /без да минава за реклама/ - СОД Спартак /офертата им е 15 лв. за офис,магазин, апартамент/, ТИМ СОТ /имат оферта 13.60 лв за апартамент до 3 стаи +застраховка/,  DSC СОД . И трите фирми работят със системи и мониторинг на DSC. Има и други СОД фирми, но ако наистина искаш сигурност и разчиташ на респект това може би е най-доброто.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 773
В Левски сме. Говорихме преди малко с   DSC, утре ще монтират. Вече в къщи ще е като затвор и с допълнителните решетки. Знам, че за олигофрените спирка няма, но вече до гуша ми дойде. Ами ако следващият път спим с детето?

# 3
  • Мнения: 47
На кой етаж сте и кога се случи неприятния инцидент? Дано материалните щети и липси са малко, че в такива ситуации гледат набързо да взязат и отарашат каквото могат и после да го продадат бързо и да се отърват от нещата. Лятото Варна се пълни с всякакви гастролъори и има повишаване на процента на взломни кражби. Предполагам, че 2 РПУ не са направили нищо по въпроса.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 773
На първи висок етаж сме. Снощи полицията дойде, след това мъжа ми ходи , след малко и аз. Полза едва ли ще има.

Общи условия

Активация на акаунт