За модата,възрастта и любезните продавачки...

  • 3 355
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 491
Ами  newsm78 надявам се в този форум да има и шивачки или жени, които ръководят шивашки фирми, та да шият стилно за всякакви фигури. Боже какво поле за бизнес е това!!! А клиентелата е направо готова. Акo бях в България, и аз щях да съм там. Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 3 978
И аз като по-пълните мами много се дразна като тръгна да си търся нещо по магазините. Размери няма- много от фирмите, които имат по-младежки шият до 48 размер. Дори и като по-отслабанх пак често не ми стават. Да не говори за цветовете. Винаги по-големите размери са черни- лятото щях да полудея само като чуех "...еми 48-50 размер само в черно"  и аз така се ядосах, че си мърморя под носа" ... и са кво кат сме дебели да се погребем ли?"
Да не говорим, че моделите са супер "лелешки" няма талия няма кройка - все  едно си навлякъл чувал.

Виждам че си в София, препоръчвам ти Миролио на Графа срещу пазара, имат хубави неща всякакви размери ( до 60-ти номер) и в момента имат 30% намаление. За инфо купих си хубав панталон за 28 лева, блуза за 35...

# 32
  • Мнения: 6 243
А-а-а, не се оплаквайте, продавачките на всеки ще намерят кусур! Или си им много висока, или си им много ниска, или си дебела, или си прекалено слаба. На мен са ми казвали, че имам "мъжка структура" например. Така де, къде съм тръгнала, с този мъжествен вид.  Joy Joy Joy И това, защото си поисках по-малък размер пола.

hahaha hahaha
Тук си напълно права!
Сега ме подсети за една моя приятелка, която е с много тънка талия и едър, пищен бюст (и е естествено руса - леле мале!). Та тя също не може да се облича с конфекция лесно. Една продавачка й обяснила, че проблемът е, че е твърде женствена #Crazy

Последна редакция: ср, 14 дек 2005, 09:51 от sladka hapka

# 33
  • Мнения: 1 629
И накрая да обобщим - слабите да наддават, пълничките - да отслабват! И веднага ще издигна лозунг: "Всички в един размер!"

# 34
  • Мнения: 6 315
Напоследък масово продавачите по магазините се държат безобразно. Аз лично рядко попадам на свестни, които ще ме оставят да си харесвам, да си пробвам и т.н. без да ме гледат изпитателно или пък на такива, които ще се скъсат да ми предлагат варианти, докато си харесам нещо.

П.П. На 27 съм и ходя предимно спортно облечена и често - с ниска талия и гол пъп, щото така ми харесва  Sunglasses.

# 35
  • Мнения: 6 164
Ооо, няма да се впечатляваш!!!
Те пък нали са много компетентни!!! Rolling Eyes
Като ми заобясняват колко страхотно ми стои панталон, който очевидно е 2 номера по-голям от моя размер, или блузка, на която ръкавите ми са 8 см над китките... ooooh!
Разчитай на собствения си стил и вкус. Peace

# 36
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А колкото за голото пъпче и ниската талия - незнам как бих се облякла с такива дрехи, още повече през зимата /между другото съжалявам такива деца, които заради пуста мода им мръзнат кръстовете!/. Имам си излишни килограми, които не са малко и в ханша съм малко по-едра, пък и имам и коремче... Иначе годините ми не са много - на 31 съм, в крайна сметка!!! Peace Ако бях с 15 кг. по-слаба, елате ме вижте, разсъблечена колкото се може повече, с гол пъп и ниска талия! Но сега - ще ми се смеят по улиците хората! Embarassed Sick Embarassed

# 37
  • София
  • Мнения: 6 795
Честно казано много мнения ме озадачиха. Wink
Първо-3/4 и 7/8 дънки съм срещала в 48 размер , не знам защо някой мами с по 58кг се оплакват,че не са намерили  newsm78.АААААА,знам защо, щото не сте такива хаймани акто мене да миткате по магазините  Embarassed Embarassed Embarassed. Ужас.
Второ,какво е това- родил си дете,хайде,никакви ниски талии и голи кореми  Sick. Че моят корем е много по-хубав от на доста от 16 годишните девойчета. И ще става все по-хубав .  Blush

# 38
  • Мнения: 7 186
Никога няма да забравя болката и унижението когато 40 дни след раждането, с 10 кг в повече и все още неприбрал се корем след секциото тръгнах да си купувам кожено яке, защото моето не ми ставаше и една "продавачка" в прав текст  ми заяви "Еми кой ви е виновен като сте толкова дебела?". Не знам скъпия как се удържа та не я наби насред магазина, ами вместо това буквално ме изнесе от там ...

Леле това е ужасно грубо. Sick
Добре де, гледам че и други момичета се оплакват, ама защо им позволявате така да ви говорят? Thinking Те вместо да ви ухажват и привлекат като клиенти правят обратното- обиждат, държат се нагло и ви карат повече да не стъпите в магазина им. Rolling Eyes
Че повечето продавачки да не би да имат перфектни тела случайно?
А да не говорим, че тези, които работят в по- скъпите магазини и бутици нямат пари и едни гащи да си купят оттам, а инак се държат все едно магазина е техен. Crossing Arms
Наистина са се навъдили много нагли продавачки Sick, но все още има тук- там и готини и магазини, където пазарувам с удоволствие.

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте отново по темата!Сега се сетих,че  последния коментар за възрастта ми беше  не за нещо друго,а за една жилетка-цвят екрю,вталена, закопчаваща се с 3 копчата.А ако бях поискала нещо с гол пъп......?И малко инфо за по-закръглените дами:днес една приятелка си купи интересен панталон от един нов магазин на ул.Борис близо до Алабин.Приятелката ми беше много щастлива защото носи голям размер, а в този магазин нещата бяха по-различни от традиционния Гигант.

# 40
  • Мнения: 655


Ааа недей така, има и друг тип продавачки дето квото и да сложиш /независимо как ти стои/ казват- Олеее супер ти стои! Grinning Пък трябва да си кьорав да не видиш в огледалото, че точно тая дреха ма изобщо не ти стои супер. Crazy

Имала съм много фрапиращ такъв случай. Търсех си рокля,защото щях да кумувам и една продавачка много усърдно се мъчеше да ме убеди , че роклята , която бях облякла да пробвам просто трябва да стои "по-лежерно" (както се изрази въпросната госпожица), а роклята ми беше поне 3 размера по-голяма.
Иначе аз имам обратния проблем - обикновено всичко ми е голямо, особено официални дрехи и панталони. И направо откачам като ми кажат, че големината е стандартна. Веднъж не издържах и попитах дали тогава аз съм нестандартна. Продавачката взе да ми се извинява, но вече ме беше вбесила. #Cussing out

# 41
  • Мнения: 6 164
А да не говорим, че тези, които работят в по- скъпите магазини и бутици нямат пари и едни гащи да си купят оттам, а инак се държат все едно магазина е техен. Crossing Arms

Ей това много ме дразни! В скъпите магазини, сякаш и те самите са скъпи... Няма връзка с дрехите, но една идиотка едва ли не ме накара да се чувствам виновна, че не мога да си купя бебешка количка за 1400лв., държа се надменно, а едва ли беше дала повече от 30лв. за ботушите си и 12 за блузата си. Изобщо нямам против нейното облекло, но като я гледах едва не се сдържах да й кресна "А ти можеш ли да си я купиш, бе?!? #Cussing out" Уфф... Tired Знам, че се опитват да продадат най-скъпото, че това им е работата и си я вършат, но за такова държание в някои страни могат да ги осъдят... Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 1 798
Като чета постингите ви и се сещам за такива нагли и безобразни продавачки #Cussing out #Cussing outЗаслужават да им биеш един шут CloseМного сте прави за скъпите магазини-там работещите се изживяват като собственици и гледат с пренебрежение-а заплатата им една мизерна,мизерна Tired
В реда на мисли за магазини-да ви питам дали сте чували за магазините ~ФАМА~,маркови дрешки,но втора употреба ThinkingСетих се за едно тяхно ревю и манекенките бяха изкупили роклички на МАНГО  за по петнайсетина лева newsm78

# 43
  • Мнения: 2 255
Защо пък 30+ годишните да не носят дънки с ниска талия или гол пъп?!? Shocked newsm78 Ако не висят над дънките излишни неща и коремчето е стегнато какъв е проблема? Я, не си слагайте такива  ограничения Peace

БЛАГОДАРЯ !!!
Познавам доста жени над 30, с деца, които са по-добре сложени от доста тинейджърки и не смятам, че щом си над някаква възраст, въпреки, че изглеждаш добре трябва да се обличаш като баба  Sad (е разбира се има някои крайности, които могат да те направят смешна  Rolling Eyes) но по принцип ЧОВЕК Е НА ТОЛКОВА КОЛКОТО ИЗГЛЕЖДА И СЕ ЧУВСТВА  Grinning

# 44
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Да, знам, че има такива жени, и дори има един такъв лаф: "Майката по-хубава от дъщерята". За съжаление не се възприемам с дрехи за "тийнейджърки"...

А колкото до продавачките в магазините, лично мен ме дразнят онези, които веднага от вратата те посрещат с "Какво обичате?", "Нещо да ви предложа" и "Какво си търсите?". В такъв случай дори не разглеждам, а излизам като попарена от такъв магазин!!!

Общи условия

Активация на акаунт