за дома в доганово

  • 4 669
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 493
Браво на рокерите !

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
абе верно, че някои хора се сещат да направят добро по някои празници, ама за децата е по-добре така, отколкото никой никога да не се сеща, нали?

да,така е.

но масово се оплакват директорите ,че децата са страшно превъзбудени и неадекватни,не могат да се нарадват Sad както се иска да стане.

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Браво smile3501 или го правят когато има повод за да се изтъкнат- това е гадно немислите ли? Сещате се за кои хора говоря ......................... newsm78
по този повод,сега ходих в нашата служба за закрила на детето по друг повод  и им казвам ,че смятаме да доуточним с владиката едно по-голямо кръщаване на деца от домовете и биха ли ни насочили от кой дом или кои деца -нали уж ги знаят ....а тя-служителката там - каза че не може да ми съдейства,че е имало едно такова подобно кръщене,но го правили от една партия по.....изборно време ....та  Sick

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Браво smile3501 или го правят когато има повод за да се изтъкнат- това е гадно немислите ли? Сещате се за кои хора говоря ......................... newsm78
по този повод,сега ходих в нашата служба за закрила на детето по друг повод  и им казвам ,че смятаме да доуточним с владиката едно по-голямо кръщаване на деца от домовете и биха ли ни насочили от кой дом или кои деца -нали уж ги знаят ....а тя-служителката там - каза че не може да ми съдейства,че е имало едно такова подобно кръщене,но го правили от една партия по.....изборно време ....та  Sick

а кога искате да го правите?
изчакайте да минат празниците и тогава действайте Wink

# 19
# 20
Здравейте,
казвам се Ангел и съм един от мотористите, участвали в благотворителното мероприятие от 10.12.2005 г. в село Доганово! Искам да ви благодаря за коментарите, защото имаме нужда от подкрепа в начинанието си! Причината, поради която се регистрирах, е не просто да изкажа почит и уважение на смелите български майки и да благодаря за хубавите думи, но и за да ви уверя, че това, което направихме, не е просто спорадична целенасочена акция на човешко отношение! Нашият план е да има развитие в бъдещето грижата на скормното ни моториско общество за малчуганите в неравностойно положение! В интерес на истината нашият организатор и водач на пътя има няколко възможни за реализиране идеи, които тепърва предстоят да бъдат обсъдени на петъчните ни сбирки! 
Започнахме от Коледа, но няма скоро да спрем, особено когато дойде отново нашият сезон!
Благодаря ви още веднъж и успех!

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте,
казвам се Ангел и съм един от мотористите, участвали в благотворителното мероприятие от 10.12.2005 г. в село Доганово! Искам да ви благодаря за коментарите, защото имаме нужда от подкрепа в начинанието си! Причината, поради която се регистрирах, е не просто да изкажа почит и уважение на смелите български майки и да благодаря за хубавите думи, но и за да ви уверя, че това, което направихме, не е просто спорадична целенасочена акция на човешко отношение! Нашият план е да има развитие в бъдещето грижата на скормното ни моториско общество за малчуганите в неравностойно положение! В интерес на истината нашият организатор и водач на пътя има няколко възможни за реализиране идеи, които тепърва предстоят да бъдат обсъдени на петъчните ни сбирки! 
Започнахме от Коледа, но няма скоро да спрем, особено когато дойде отново нашият сезон!
Благодаря ви още веднъж и успех!


успех момчета!!!!!!!!

ако имате нужда от нещо-насреша сме Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Браво момчета smile3501 smile3501

# 23
Здравейте мамчета!!!

И аз бях заинтригуван от вашите мнения!!!
Страшно много се радвам, че има такъв отглас в среди които не са пряко свързани, като нас с моторите!!!

Тук помествам отгласите при НАС!!!
От два дена сме в страхотна еуфория, ЧЕ СЕ ПОЛУЧИ!!!

http://moto.zonebg.com/forum/viewtopic.php?t=7689
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?t=1441

П.п. Акцията ни бе спонтанна, но бъдете сигурни че ще има развитие в по-голям мащаб!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 39 758

Страхотни сте момчета. Чак сега сколасах да изгледам клипа. Страхотни деца са нали? Simple Smile
Видях си и кръщелника Simple Smile

Малко си объркал линковете кум форумите.

http://moto.zonebg.com/forum/viewtopic.php?t=7689
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?t=1441

# 25

За което се ИЗВИНЯВАМ!!!
Благодаря за съдействието!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 39 758
RODRIGUEZ изгледах всичките ви снимки от събитието Simple Smile

Предполагам, че като отида в Доганово децата дълго време ще говорят за мотористите. Ние в момента правим благотворителен конкурс, но явно вие сте по-организирани от нас.
Радвам се, че сте донесли усмивки на лицата на хлапетата Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
stephen, rodriguez,

по стечение на семейните обстоятелства отскоро съм в течение какво се случва при вас (имам предвид форумите) и се радвам, че се появихте тук да кажете, че инициативата, макар и спонтанна, няма да е единствена.

поздравления за желанието и добрата организация!

off: надявам се следващия път да не ни се налага да пътуваме в друга посока точно по същото време.... Sad

# 28
  • Мнения: 1 770
nadqvam se  vse poveche hora da se vkluchvat v takiva iniciativi.

както и да не е само по Коледаааааааааааааааа #Cussing out
smile3521
с риск да ме оплюете ама...малко се дразня от подобни инициативи-щото са само по празниците-като идея е много хубаво-радвам се ,че са се сетили и съм сигурна ,че децата много са се забавлявали ама...защо само по Коледа. ooooh!...те и самите деца го казаха оня ден-по-големите"Уффф сега по празниците пак ще ни разнасят насам-натам" newsm78

Коледа е едно добро начало за бъдещи инициативи. Често се случва така, че започваш от някой празник (или акция при бедствие), децата ти грабват сърцето и такаааа, за някои като мен, до живот...

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
да, за всяко начало трябва повод...

още веднъж: браво на момчетата и момичетата на две колела!

представям си как са се радвали хлапетата при вида на моторите...

Общи условия

Активация на акаунт