за дома в доганово

  • 4 654
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 057
Момчетата и момичетата от "bikerz.netissat.bg"  форума, са сериозни и отговорни личности. Гордея се, че нашият татко беше един от мотористите, които отидоха до дома в Доганово.
За пореден път БРАВО!

# 31
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Освен едно голямо БРАВО! не знам какво друго може да се каже тук.   bouquet
Дано има повече такива хора!

# 32
  • Мнения: 2 249
nadqvam se  vse poveche hora da se vkluchvat v takiva iniciativi.

както и да не е само по Коледаааааааааааааааа #Cussing out
smile3521
с риск да ме оплюете ама...малко се дразня от подобни инициативи-щото са само по празниците-като идея е много хубаво-радвам се ,че са се сетили и съм сигурна ,че децата много са се забавлявали ама...защо само по Коледа. ooooh!...те и самите деца го казаха оня ден-по-големите"Уффф сега по празниците пак ще ни разнасят насам-натам" newsm78
самоцитирах се за да заявя,че промених мнението си за момчетата-изчетох темата им в техния форум,изгледах репортажа и виждам ,че са момчета на "място",заразени са от идеята да правят "добро" и вече съм убедена ,че това е просто началото както каза Ивет  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 2 623
Поздравления момчета и момичета  Hug Това, което правите е безценно. Съжалявам, че не можахме да ви гледаме, но сега ще си дръпна филмчето. Ще се радвам да видя радостта в очите на децата Simple Smile

# 34
Здравейте отново!!!
На мен май ми хареса във вашия форум?!? Embarassed

Реших да си позволя да цитирам едно момиче което кара мотор!

MIRENA:
Можете да гледате по-подробен материал за това, което се случи тази събота по ММ ТВ на 17.12.05 (събота) в предаването Музика, Мотори, Мода от 23.00 часа с повторение на 18.12.05 (неделя)от 18.30 часа!

Дано след този материал, хората които не познават ЛИЧНО мотористи (подчертавам МОТОРИСТИ, а не РОКЕРИ както повече сме известни и което е АБСОЛЮТНО грешно определение!!!), да си променят в положителна насока мнението за нас!?!

# 35
  • София
  • Мнения: 4 864
много си прав за личното познаване на мотористите! твърде често лошото мнение се основава именно на непознаването им.

със съпруга ми сме заедно от 16-годишни. едва преди няколко месеца той се качи на мотор. освен начина, по който прекарва част от свободното си време, нищо друго в него не се е променило, нищо че е "рокер".

я да използвам, че ти харесва форума ни и се навърташ наоколо, че да питам нещо: говори се, че човек не може да се научи да кара мотор на курсовете за категория, как тогава се научава? трябва ли непременно да се започне с малък мотор (125 сс примерно)?

# 36
  • Мнения: 2 249
Здравейте отново!!!
На мен май ми хареса във вашия форум?!? Embarassed

Реших да си позволя да цитирам едно момиче което кара мотор!

и на мен вашия Hug newsm44

# 37
я да използвам, че ти харесва форума ни и се навърташ наоколо, че да питам нещо: говори се, че човек не може да се научи да кара мотор на курсовете за категория, как тогава се научава? трябва ли непременно да се започне с малък мотор (125 сс примерно)?

Да, така е!!!
Само кубатурата на мотора не е задължително да е такава, може и по-голяма!!!
По важна е кубатурата на раменете с какво е запълнена!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 4 864
нали мога да те цитирам на съответното място по отношение на кубатурата? само да стане мъъъъъничко по-топло.... Hands Clap

пък кубатурата на(д) раменете все с нещо е запълнена... smile3537

# 39
  • София
  • Мнения: 4 864
повдигам темата, за да ви напомня за репортажа по ММ тази вечер в 23:00

# 40
  • Мнения: 6 315
Само мога да кажа едно голямо БРАВО!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт