Бъдещи мами от Монтана

  • 1 569
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Ехооо мамита къде сте? Чакам с нетърпение да се запишете в темата, все пак в Монтана се очакват доста бебета тази година Simple Smile

# 1
  • Мнения: 320
Здравей аз съм от Ноемврийки 2011 разгледах и вашата тема и видях че и ти си от Монтана приятно ми е да се запознаем аз съм Миглена 

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи мами от монтана. моят термин е на 30 ноември. има ли и други мами с термин близък до моя? ще ми се да обменим малко инфо. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 0
здравей лейди теди. радвам се че ми писа и ще ми е много приятно да си поговорим за бебоците. аз чакам момиченце, което е доста палаво засега и чакам с нетърпение да излезе на бял свят да я видя.
разкажи ми малко и за твоето бебоче. ще ми е приятно да те изслушам

# 4
  • Мнения: 8
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета от Монтана Simple Smile Аз съм бъдеща априлска мама и ще ми приятно да се запознаем, и съответно да обменяме съвети и опит при отглеждането на нашите мъничета. Има ли още мами от Монтана, които ще родят през пролетта на 2012:)

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 19:58 от Bonbonkata

# 5
  • Мнения: 1
здравей лейди теди. радвам се че ми писа и ще ми е много приятно да си поговорим за бебоците. аз чакам момиченце, което е доста палаво засега и чакам с нетърпение да излезе на бял свят да я видя.
разкажи ми малко и за твоето бебоче. ще ми е приятно да те изслушам

Здравей мила, обещавам да влизам редовно в темичката за да не пропускам когато някой е писал  Blush Ти си вече на финалната права, браво...мъничко остана, освен ако вече не си станала мама Simple Smile Моят термин е за 29.12. Чакаме момченце с нормално раждане, поне за сега.Ти при кой лекар ходиш?Аз съм при Николов и малко ми е притиснено, да не кажа даже , че много ми е притиснено при кой ще раждам, тъй като той вече не е в болницата.Но тази седмица ще се реши...в краен случай София .

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета от Монтана Simple Smile Аз съм бъдеща априлска мама и ще ми приятно да се запознаем, и съответно да обменяме съвети и опит при отглеждането на нашите мъничета. Има ли още мами от Монтана, които ще родят през пролетта на 2012:)

Привет Бонбонка Simple Smile Радвам се, че си се присъединила към нас.Въпреки, че темичката е в застой...дано се включат още мамита и да се съберем повече.Хайде разкажи и ти повечко за бебка, как сте и т.н. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт