Британците, британците! - Трък оттук, трък оттам, всичките ще ги изям! - 24

  • 14 070
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 71
Страхотни снимки, Мириел! Аааа, страшна банда сме! Hug Hug Hug

Хохо, в понеделник и аз отивам на морето, ще попиша и аз, обещавам. Joy

# 46
  • Мнения: 3 736
Рали, искам и ааааз!  Grinning Сега си представям как самоотвержено стоиш и ни изписваш имената в пясъка.  Hug Много, много готино!

# 47
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Бе направо да напише - на бритската тема с любов и много търканье Mr. Green

# 48
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ауууу! Вадя пуканките да гледам наддаването!  Popcorn Popcorn Popcorn

Няма наддаване!  Naughty
Кейт си е американка - корени имала, ми той и Брадли Купър е с татко ирландец, ама не ми дадоха да си го запиша.
Не барай Кейт, че ей сега вече настана Апокалипсис, честно.
Е, не си заявила претенции, ще я делнем Mr. Green. Обаче само твоя не става, това пък ще е през моя труп hahaha

Това за късен запис, пак сте изписали света за една вечер Joy

# 49
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Леле, сега ви изчетох, бебето от ревящо Безстадно скоро ще стане Свръхнагло hahaha

Слънчо, ти пък защо мяташ пръст, аз вече сума дни въздишам по нея, нищо не си казала, сега пък се възмущаваш Laughing. Ще я делна и с тебе Шейн, тя и без това не е за една жена създадена Mr. Green Междувпрочем актрисата стрейт ли е, или и тя е островна последователка Blush?

Мирелка, биг хъг от мен Wink

# 50
  • Мнения: 2 040
Здравейте по нощите от мен! Днес ми беше много натоварен ден, чак преди половин час се добрах да компа и какво да видя - нова тема, че и до 4 страница изписана.  #Crazy #Crazy

Пуц, мерсаж за темата! Заглавието кърти  hahaha

Мириел тотално ме умили с морските снимки. Откакто ги видях усмивката не е слязла от устата ми, така и ще си заспя - усмихната. Благодаря ти много, мила!  Hug

Да, Сончето и тя е на море. Разкошно време желая на всички, които са там!  Hug Hug

# 51
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Джо, забрави. Можеш да питаш Слънчо, колко обичам Кейт, а ти си няква новозарибена - кво изобщо се буташ у А група?

# 52
  • Мнения: 3 736
Брутру! И кво, Сарк, ти си лягаш, аз ставам.  поне се засякохме.  Mr. Green

Ако знаете какъв кошмар сънувах - посети ни гущера с жилетка и каза "Тая тема ще се изтрие в 17.00 ч."  #Crazy И я изтри! Безвъзвратно и окончателно.

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 444
Добро утро. Момичета, радвам се, че са ви харесали снимките Hug Злате, снимката е сърцетуп Laughing

# 54
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мириел, страхотни снимки! Супер много ме докоснаха!  Heart Eyes (Не можах да го напиша по-рано, че пишех през телефона и трябваше да захапя Джото.)

Пуц, мчи почти така, само дето още се предполагаше, че работя.  Mr. Green  Hug

# 55
  • Мнения: 322
Ау, Пуц, ужасен сън!  Shocked

Разказвала ли съм ви моя БГ-мама кошмар?

# 56
  • Мнения: 2 040
Добрутро!

Слънчо, я сподели твоя кошмар, да видим дали е по-страшен от този на Пуца.

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо, забрави. Можеш да питаш Слънчо, колко обичам Кейт, а ти си няква новозарибена - кво изобщо се буташ у А група?
TОчно като настоящо зарибена ти пък забрави да отстъпя Mr. Green. Не става този път hahaha Особено пък сега като се завърна Шерито Blush
На фона на щедрото ми предложение за делба, трябва да бъдеш мила Wink

# 58
  • Мнения: 322
То беше доста отдавна...  Rolling Eyes Сънувах, че съм пуснала някаква тема в Клю-то, уж на майтап, пък нещо не ми схванаха великолепното чувство за хумор  Joy  Joy, стана голяма патаклама... И заради тази случка получих вечен бан от строгия, но справедлив модератор Василиса Умница  Crazy И сънувам аз как през сълзи звъня на Сарказмова, да се опита там да направи нещо, защото без БГ-мама не мога да живея...  Crazy  hahaha  Joy

# 59
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha Олеле! Че Василиса толкова ли е страшна, на мен не ми е правила подобно впечатление.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт