От коя паста за зъбки сте доволни

  • 1 851
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Мия на малката зъбите с детска четка на Орал-б и паста на Аквафреш , четката е супер но пастата не я харесвам , незнам дали има връзка но когато миех малката с Аквафреша в акато ни имаше малко слуз , след 2-3 дни когато се досетих че може да е от пастата и я спрях слузта изчезна , сега незнам с каква паста да продължа.загледах днес тези на Бочко и Вадемекум Вие от коя марка сте доволни най-много.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 141
Взела съм синята на Бочко и за момента съм доволна. Дребният и той я харесва.

# 2
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266
Ние ползваме на Нендент  без флуор, че дребната още я гълта, та поне да не се притеснявам..Доволна съм, от началото си я ползвам нея. Първата и четка беше на Орал Б сега май е на Аквафреш, не съм се заглеждала ...Гледах само да е подходяща за възрастта и.

Последна редакция: пт, 15 юли 2011, 10:12 от Aлекcандрa

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Паста Ненедент без флуор със силиконов накрайник като за начало. След това минахме на четка, която купувам от dm  Peace

# 4
  • Мнения: 914
В началото Неведент за бебета с накрайник,по-късно Ненедент за по-големи.Вземала съм също и Аквафреш,в момента голямата ми дъщеря ползва Колгейт.

# 5
  • Мнения: 1 796
Четката за зъби е на Орал Б-много съм доволна,удобна е и за мен,ако аз й мия зъбките,и за нея ако си ги мие сама.Пастата е Ненедент-също съм много доволна.

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ние сменихме вече няколко четки, по една или друга причина. Сега се мият с Аквафреш, на мен са ми удобни на децата също. Започнахме с розовата паста за зъби на Бочко без флуор, харесва им вкуса искат си допълнително паста всеки път Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 441
Ненедент - синята, без флуор.  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 39 759
Ненедент - синята, без флуор.  Peace
На моя син е същата. Не съм сменяла марката откакто започнах да мия зъбите. Сменям само четките. В момента е с четка на Aquafresh.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 098
Ползвала съм аквафреш, единствено не ми харесават парабените в нея.
По тази причина ползвам колгейт.
Вадемекума ми е много сладък, също и Елгидиум ми идва прекалено плодов, хубавото му е, че има по-малко флуор, лошото , че също е с парабени...

Та колгейт си ползва в крайна сметка.
Четка ползвах аквафреш до 3, а после с електрическа си ги мие.

# 10
  • Мнения: 3 634
Мога да кажа от коя паста не съм доволна - Colgate с една усмихата котка отпред. Твърде люта за вкуса на 3-годишния ползвател. Съдържанието на повечето е зловещо и се въртим все около Ненедент.

# 11
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ненедент,само нея признават и до сега.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Четка й купих на Mam,а паста за зъби също на Ненедент. Отскоро ги ползва,засега съм доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 098
Мога да кажа от коя паста не съм доволна - Colgate с една усмихата котка отпред. Твърде люта за вкуса на 3-годишния ползвател. Съдържанието на повечето е зловещо и се въртим все около Ненедент.

люта е точно колкото аквафреша, имат единтичен вкус..принципно де...ако аквафреша като вкус се приема от детето, може да се пробва...

# 14
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Взела съм синята на Бочко и за момента съм доволна. Дребният и той я харесва.
И ние сме с нея,доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт