Помогнете с пътуване до Parndorf, Zurndorf

  • 1 137
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!
Прерових интернет пространството и с изненада открих, че липсва почти всякаква информация за стигане до тези два града. Доколкото разбрах обаче се стига със самолет или автобус. Лично аз бих избрала второто- нямам много пари за харчене, а отивам на гости, само дано стигна успешно до там.

Автобуси има до Виена, но като ме спрат там какво ще правя? Откъде да взема билети до някои от тези градове???

А като цяло в Австрия скъпо ли е? Колко пари приблизително ще ми трябват за 3-4 дена?

Благодаря ви предварително, надявам се вие да ми помогнете Simple Smile

# 1
  • Мнения: 13 268
Пандорф се намира близо до границата с Унгария, има много големи аутлети, виждат се от магистралата, а иначе град силно казано.
От Виена е може би наоколо 60 до 100 км. Попитай дали автобус не може да те спре там и твоите познати да те вземат.
А за парите -  много е относително.

# 2
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Ако става дума за Parndorf аутлет http://www.mcarthurglen.com/locations/austria/parndorf/index.htm до него се стига с автобус, който тръгваше от спирка срещу операта във Виена, но пътуваше само петък (следобяд) и събота! Намира се на около 50 км от Виена (по магистралата за Унгария). Билет се взима навръщане от информационния център на Parndorf. Някъде бях чела, че и с влак можело, но не знам...
Докато за Zurndorf не зная... виждам, че е наблизо...
Със самолет едва ли се стига и до двете. Може би си чела за летище Виена... което е на 40 км от там  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт