Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 762
  • 250
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 153
Доброутро Hug Grinning Hug
Само да кажа че се случва така че от известно време насам не мога да заспя рано и за това отварям семичната тема,а не е някакаъв стремеж Naughty
Скоро може да пусна снимка на моя милост,но не отговарям за последствията Whistling Mr. Greenможе пък след събитието да не можете да заспите, а да се кокорите и таман ще си отваряте седмичниите теми Mr. GreenОбаче първо ще ви пусна едни мацки и едно доги,те са на мама и са много готини Heart Eyes и палави  Party
Аз все още съм леко болничка Tiredно пък в добро настроение,макар че не сме си купили елха и още не съм окрасила Sad
Лея скорошно оправяне на Боби,че е гадно на празниците да бъде ограничаван с храната,сигурно му е гадно Confused
Херко а ти що не хвърляш чоп за предложенията,а аз нямам никакви преложения Cry
Лек ден и много усмивки
П.п Съни много готин ник Peace

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Дари ми то и щолена е такъв - бъкан е със стафиди и корички  Simple Smile

Шоколадче нека дечко да оздравява , пък фризьора ще почака , няма начин  Simple Smile .

Абе Лея , как да не е взел от Убавата си мама бе  Shocked newsm78 ... ми я го виж каква е красота детето ... ти сега да не искаш да кажеш , че не е , а  Crossing Arms ?!

# 47
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен момичета Hug Hug Hug

Аз напоследък не ви пиша много, но съм мноого заета на работа ooooh! Ама така става с тия, дето искат за 2 седмици да духнат по Коледните празници Laughing Ама от другата седмица мисля да го ударя на купон dazzler1 Даже към Хера и Дея мисля да намина, ако ме щат Whistling

Теди, мерси за почерпката, пиле, особено от туй първото кафенце с удоволствие бих пийнала. А и щоленче не бих отказала, аз кога ли съм отказвала почерпка пък  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 48
  • Мнения: 357
Какво, какво, някой почерпка ли каза, предколедна, коледна (аз лично съм с двата крака вътре), да ви е сладко

# 49
  • Мнения: 4 970
Здравейте и от мен!  bouquetЖелая на всички ви много хубава и щастлива седмичка. HugАз вчера направо се "размазах" CrazyСпах до обяд,цял ден се мотах по пижама,щото мъжа ми беше на лов JoyСупер хоби- той си почива,аз си почивам...абе- идилия LaughingЦял ден готвих  chef,чистих  и т.н.,но ......ми хареса изживяването-сама със себе си и си правиш когато и каквото искаш,без да гледаш часовника и без да ти се мотат в краката.Отдавна не ми се беше случвало.Вечерта- малко романтика с вино,и....после - в леглото Wink
Тази седмица се надявам да тръгне така добре,както се и чувствам днес.Поздрави!
  bouquet

# 50
  • Мнения: 9 077
Тия сладки нещица дето ги мяткате из форума много ме съблазняват, мляс мляс...грух Animal Pig
Тъкмо се връщам от фризьор- боадисах се...не стана както го исках, стана не хубаво русо, а жълто и сега приличам на Голямото Пиле от Улица "Сезам" doh Уф...

*Вера, да ти кажа само за цицобола- аз никога съм нямала, обаче като пих Дуфастон, ме скъсваха тия гадни болки.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
..Аз вчера направо се "размазах" CrazyСпах до обяд,цял ден се мотах по пижама,щото мъжа ми беше на лов JoyСупер хоби- той си почива,аз си почивам...абе- идилия LaughingЦял ден готвих  chef,чистих  и т.н.,но ......ми хареса изживяването-сама със себе си и си правиш когато и каквото искаш,без да гледаш часовника и без да ти се мотат в краката.Вечерта- малко романтика с вино,и....после - в леглото Wink

 Crazy Мммммм....същото , буквално ,  само че на риболов е моя .... а децата при бабите  Crazy ...... и редовно ми се случва  Flutter

Ааа Стеф без тия .. хич не се описвай ми дай снимка ... сега нЕмаш оправдание  Naughty  пък ще видим права ли си лили не  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 4 272
Леле, като ви чета как си мързелувате през уикендите направо ви завиждам! Моята половинка напоследък всяка събота кани гости и трябва да измислям менюто, а покрай готвенето и чистене много. На другия ден мия чинии, чаши, естествено, всичко е изядено и се готви наново, а помагачът около мен дето се мотае (разбирай Боби) спретва и по някоя беличка. Няма време за почивка...е освен като дойда в понеделник на работа и си седна пред компа Whistling

# 53
  • Мнения: 9 077
Хи хи хи, не мога да кача снимки на компа, снощи Иван го разучаваше как става, ама аз папах в кухнята и не разбрах Embarassed Предполагам че ще се свикна с тая коса, то не че имам избор де...

Леа, съчувствам ти с това домакинстване Blush Аз добре че съм си сама по цяла седмица, та няма кой да ми цапа...ама събота и неделя и аз съм като тебе newsm28 wash  food002

# 54
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравей милички, отдавна не съм ви писала, но ви чета редовно и виждам всички нови попълнения тук. Пожелавам на всички много топло настроение за Празниците и много подаръци и любов и разбира се, скорошно преминаване и към други форуми.

Вера, според мен това да ти е топло и студено е индивидуално, защото на мен специално в началото все ми беше студено, макар че беше още лято. Все пак най-добре, ако имаш съмнения, си направи тест.
По отношение на спора между теб и Хера: прекарай малко повечко време във форумите преди да квалифицираш хора, които не познаваш.
Иначе и двете с Хера ме учудихте с това публично дърдорене, явно беше предназначено за всички останали, а не за вас само двете ви, защото иначе щеше да е на ЛС.
И не си го слагайте на сърце, че пречи на любовта.
Целувки!

# 55
  • Мнения: 1 091
събота и неделя и аз съм като тебе newsm28 wash food002

Май в събота и неделя всички сме горе-долу така.
Morena, мерси за пожеланието. Ти хубаво правиш, че освобождаваш почивните дни за себе си, ще взема пример от теб и тази събота синчето - при баба, пък ние ще го ударим на живот.
lea, давай нещо противоалергично на Боби да не се тормози толкова, че как е гадно да те сърби... smile3514. Да не би да е ухапване!? Паяк, евентуално бълха?! Вярно, че сега няма, но ако имате домашен любимец...не е невъзможно.

# 56
  • Мнения: 1 768
Привет,отново.

Реферата ми мина успе6но,само дето много се притеснявах.. Embarassed
А днес ми е уцасно ина4е,гади ми се,стяга ме коремната област,ей4ниците де и стра6но главоболие имам от в4ера.Лелята трябва6е днес да дойде,ама не6о я няма. ThinkingСтрах ме е оба4е да си помсиля zа онова хубавото да не да иЗди6а ме4тата пак.. newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от мен!
Пожелавам ви една приятна седмичка изпълнена с коледно настроение.
Да се похваля леля докторка даде зелена светлина на бебеправенето и от този уикенд започваме. Мъжо е в командировка за няколко дни и това означава, че няма да сме си омръзнали до края на седмицата  Laughing.

Тази събота бяхме на един страхотен рожден ден с маски и за първи път оставихме малката на една от бабите за по-дълго време. Беше страхотно, почувствах се като на 18.
Малката принцеса от 2-3 седмици освен тате започна да казва и кака явно усеща какво и готвиме с баща й. stork-boy

# 58
  • Мнения: 178
Нека и аз се включа към пожеланията за здраве ,късмет и EFP през тази седмица.Радвам се ,че повечето от вас са изкарали хубаво уикенда/ а не като мен в леглото/ newsm45 УСПЕХ на всички! newsm32

# 59
  • Мнения: 2 120
Хайде поспалани, няма ли да ставате???
Много рано сте запразнили и много сладки сте раздавали.
Lea, има един крем от невен, използва се за всякакви възпаления по кожата, включително и пъпки. Аз съм го пробвала и се оправих за 2-3 дни/мен ме бяха нападнали гадни пъпки по гърба, за първи път ми се случи и ми го препоръча лекар/.
Като сте на коледна вълна, споделете какво купихте на половинките си?
Щях да забравя, за боядисването на косите-много патешкото русо се оправя най-лесно с повторно боядисване със цвят сребро-изпитан метод.
И още нещо , присъединявам се към групата на цицоболните, и мен ме болят от дена на овуто, вече шести ден, мисля, че е от `Утрогестана`, на листовката пише за такива странични ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт