Априлки 2012, тук се съберете и радостта си споделете!

  • 35 664
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


Две

Не чувам. Нищичко не чувам.
Светът се спука, в нещо ново се преля.
Сърцето отказва да тактува.
Дишам ли? И как всичко е толкова друго сега!

Изтриха се за секунди
толкова подробности, дребнавости,
толкова мисли, суетни и ненужни.
Светът се спука. Вече не е пагубен.

И ето го там, лилавее,
екскурзовод за новите ми светове.
От днес знам какво е истински през сълзи да се смееш
и днес разбрах колко съм чакала чертите да са две.

Rois




Добре дошли и честито, бъдещи априлски мамчета!

Завещаваме ви топлината на форумния ни дом, който изпълвахме с много майчини трепети и бебешки ритничета през изминалите месеци на нашата бременност.

Ние, априлки 2011, изживяхме заедно, през миналото чудно лято, първите моменти на еуфория, изненада и нескрит страх от новината, че у всяка от нас се е зародил един нов живот.
Заедно посрещнахме и есента, сякаш най-красивата досега, въпреки че есенните ни премени вече добиваха нови силуети, най-очарователните – тези на бременната жена.
Заедно стопляхме душите си през зимните дни и нощи със сладки приказки за онова, което за другите оставаше скрито под дебелите палта.
Дочакахме и пролетта, не просто поредната, а Нашата пролет! Разцъфнаха напъпилите ни коремчета, за да се радваме днес на най-прекрасните априлски цветя – нашите деца, на красотата на беззъбите им усмивки, на звънкото им гукане и на прекрасния аромат на новородения живот.

Радвайте се и вие на всеки миг от този 9-месечен роман! Изписвайте страница след страница вашите истории, споделяйте и трепетите, и тревогите, бъдете си подкрепа до самия край. Само за да разберете, че след него идва новото начало, с още по-големи радости и неизбежни тревоги. Ще се учудите колко бързо минава времето и колко силно може да бъде приятелството, което сте създали тук. Пазете чист дома ни от негативни емоции, за да завещаете на априлките след вас едно още по-уютно местенце от това, което заварвате днес.

А ние ще сме тук наблизо, почувствате ли нужда, потърсете ни в “Родени” Wink
Лека бременност и щастлив финал!

Априлки 2011 г. (Trufel)




Полезна информация


БРЕМЕННОСТ

РАЖДАНЕ

КЪРМЕНЕ

ЖИВОТ С БЕБЕТО



ВСИЧКО ЗА БЕБЕТО

ИМЕНА

ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ

МАЙЧИНСТВОТО СЧЕТОВОДНО



СПИСЪЦИ ПОКУПКИ

ОНЛАЙН МАГАЗИНИ

ДЕТСКИ КОЛИЧКИ



РЕЦЕПТИ

ЗАБАВНИ ЛИНКОВЕ

НОВИ ЛИНКОВЕ

ФИЛМОВА КОЛЕКЦИЯ

ПОЕТИЧНА КОЛЕКЦИЯ




Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 13:51 от Априлки 2011

# 1
  • Мнения: 1 038
Ох от написаното по-горе ми се доплака от умиление.
Честита нова тема, и леко бременеене на всички.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 12
Бъдещи мами, добре дошли!! Hug Hug Hug

С насълзени очи си спомням за моите първи трепети, първия път когато съобщих Новината на мъжа си, на близките си...първите прегледи и "срещи" с бебка от корема ми....колко прекрасно се преобърна живота ми

От сърце ви пожелавам леко и безпроблемно бременеене!! Бъдете позитивни и весели!!  Heart Eyes

А аз мъничко ви завиждам за моментите, които ви предстоят!

# 3
  • Мнения: 5
Желая на всички бъдещи мами да усетят цялото това щастие на света, когато  вашите мъничките ръчички и съкровища ще отворят очички да видят новия ден и мъничките ръчички ви обгърнат с очакване на огромната майчина топлина, която ще им дадете! Стиснати палчета на всички за спокойна и безпроблемна бременност!

# 4
  • Мнения: 5
Толкова съм развълнувана, че си обърках пожеланието и не мога да събера в изречения това, което искам да кажа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 236
Добре дошли! Желая Ви  безпроблемно бременеене и много стиснати палчета!

# 6
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Добре дошли от още една Априлска мама 2011!  Hug Мои са обърканите стихотворни мисли в първия пост  Mr. Green ! Пожелавам на всички ви вашите си две чертички  EFP , които тотално ще объркат мислите и емоциите ви, и ще ви донесат на финала едно ( или две, или три...  Grinning ) прекрасно, малко слънчице, което ще придаде нов смисъл на всичко! Прегръщам ви!  Hug

# 7
  • Мнения: 90
Добре дошли на всички Априлки 2012!   bouquet

Пожелавам ви лека бременност!

Надявам се тук да срещнете много приятели и да станете едно виртуално семейство - такова, каквото станахме ние - априлските мами 2011. За всичкото време, което сме прекарали заедно сме споделили много радости, страхове, мъка и сълзи. Именно тези моменти ни направиха едно цяло - Априлски мами 2011......


За Вас предстоят 9 месеца изпълнени с много трепети, очакване, сълзи, усмивки и страхове. Но повярвайте ми - крайния резултат си заслужава!

Лека бременност на всички и се пазете! Hug

# 8
  • Мнения: 185
И от мен пожелания за лека и безпроблемна бременност на всички ви и догодина по това време да се радвате и да си гушкате своите малки слънчица  Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Честити две мечтани чертички  EFP и от мен на новите априлски мами!   bouquet
Нека всички вие изкарате една безпроблемна и лека бременност и се радвате като нас на здрави априлски сладури !  newsm32  Леле, все едно беше вчера, когато разбрах, че опитите ни са били успешни...  newsm47

# 10
  • Мнения: 132
Добре дошли Априлски мамчета !
Това, което ви предстой  е нещо неповторимо и уникално ! Съветвам ви да се насладите на предстоящите месеци ,който ще са изпълнени  с много радост и трепет - те ще минат неусетно повярвайте ми. Сега с умиление си спомням за положителния тест,сълзите от щастие в очите на съпруга ми ,първият ритник . Да дадеш живот и да го държиш в ръце си е най-голямото богатство за една жена . (пишейки това гушкам моето слънце )
Появата на това бебче ще породи у вас много въпроси и притеснения , а тук ще намерите една сред друга истински приятелки, бъдете искрени и си помагайте ! (и ние ще сме винаги на близо)
Пожелавам ви лека, спокойна и прекрасна бременност !

# 11
  • Мнения: 2
Добре дошли  Hug  Пожелавам ви безпроблемна бременност!Наслаждавайте се на всеки миг,и аз сега с носталгия се разписвам в тази темичка.. Успех и не се колебайте да питате  Grinning

# 12
  • Мнения: 348
Мили бъдещи мамчета  Heart Eyes пожелавам ви малко гадене, много ритничета и пухкави овенчета и телчета на финала. Нека бъде лека и прекрасна тази бременност. И нека изпълни живота ви с радост, усмивки и мечти.

Началото и края на една бременност бих изживяла хиляди пъти ако можех...

# 13
  • Мнения: 15
Добре дошли на Априлки 2012! Желая ви леко и безпроблемно бременеене, с пухкаво, здраво бебе или бебета на финала! Успех!  Hug

# 14
  • Мнения: 99
Хайде и аз да поздравя новите майки априлки леко бременеене и успешно и леко раждане! Аз трябваше да съм майска мама, но тя си реши да е априлче  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт