Кухните - 38 тема

  • 93 488
  • 742
  •   1
Отговори
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА 38 ТЕМА ЗА КУХНИТЕ

 

37-ма тема
36-та тема
35-та тема
34-та тема
33-та тема
32-ра тема
31-ва тема
30-та тема
29-та тема
28-ма тема
27-ма тема
26-та тема
25-та тема
24-та тема
23-та тема
22-ра тема
21-ва тема
20-тата тема
19-тата тема
18-тата тема
17-тата тема
16-тата тема
15-тата тема
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 14
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 13 
СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма
СлЪНЧеви кУХни  - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ-11тЕма

...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10
в ЦВЕтове от нюанси на ДЪга КУХНЯ направи-и на приЯТЕЛ вкуСна манДЖА ти сготВИ - номеР 9
ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй
ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка [/center]
 



Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи

вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се

произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от

Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно

покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със

специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Варна -  Дорис - ул.Марин Дринов (до медицинския университет) - тел.610-979

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex
kronospan


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture


Мебели Миков ЕООД
ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner,
немски, английски езици
Kichendraw

Има я в Downloads.bg с регистрация


Пердета за кухня

1,2,3,4,5,6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.

Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА
leksgroup


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа

# 1
  • Мнения: 3 410
Моята кухня-трапезария-хол вече е готова.Изпробвана е фурната, утре очаквам резултата от съдомиялната. Най си харесвам колоната с фурната и хладилника и дивана. Не мога да им се нарадвам.Надявам се утре да имам снимки че да се похваля Peace

# 2
  • Мнения: 3 373
Честита ни нова тема! Моята кухня е готова и вече е показвана, но все пак се записвам да следя идеите и реализирането на проектите на всички ви!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 423
Аз утре чакам паркета и остана самата кухня след 10- ина дни да монтират. Интересно ми е какво мислите за кухненските ъгли? До сега бяхме с кръгла маса, но ми е омръзнало от "стани да мина" и затова обмислям ъгъл. Странно, но никъде няма изчистен модел, без там разните разтегателни функции и тн. Помня от детството ми само едни твърди с вълнена дамаска ъгли  ooooh!
Странно ми е как помните всички цветове на всичко, аз харесвам, поръчвам на момента и край, забравила съм го вече. Дори сега не помня какъв аджеба паркет купих преди 2 седмици, та утре да видим дали ще ме изненадат приятно  hahaha По препоръка от темата отидохме в Лиа, еми грабнаха ме веднага. Детето се заигра в детския кът, а ние си седнахме като бели хора да си се караме кой какво харесва  Laughing

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
и от мен запис ,скоро приключваме саниране   и  най накрая ще започнем вътрешно обзавеждане  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11 747
mama Tin, с нетърпение ще чакам снимки!  Simple Smile

Mime-to, това 'стани- да мина' не се ли получава точно с кухненския ъгъл? Само със столове няма такава опастност, струва ми се, ако има и достатъчно място зад всеки стол.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз ще чакам снимки Simple Smile.

Дано и аз най-накрая в тази тема се похваля с кухня, до края на септември трябва да сме я поръчали.

Госпожичка Клавèл,   bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 483
записче   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 207
запис и от мен.

# 9
  • Мнения: 870
И аз се записвам да ви следя, моята кухня трябва да е готова до 10-тина дни  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 191
@ madlena: при тази шарка и цветове на дамаската определено бих се ориентирала към дървен плот и син текстил и аксесоари из кухнята в цвят подобен на този от дамаската (ако няма да сменяш дивана или да го претапицираш, разбира се).

Така като гледам даже предлага избор за кафяво-червените тонове за фладера на дървото.

успех с избора и да се покажеш какво си избрала, както и когато е готово да ни пуснеш снимки Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Запис и от мен Laughing И аз си чакам плота , за да ми довършат кухнята. Иначе долните шкафове вече са монтирани. Оглеждам се вече за маса и столове но нещо все не мога да си харесам. Искам да е разтегателна че да не заема много място.

# 12
# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Мерси на всички изразили мнения по моите терзания  Laughing, сега големият Х е подът. Днеска се мятам по магазините да разглеждам вече обстоино, в този ред на мисли къде за Бургас мога да гледам за готин гранитогрес, без продавачите да са решили, че вътре има втакани златни нишки Twisted Evil
foxy-the infant prodigy мерси за градивните идеи, определено щорите и аз си ги представям наситено сини, хем искам и да затъмняват, че изложението на тази стая е изток и до обяд доста си пече.

# 14
  • Мнения: 1 629
Момичета да ви питам като миете  на мивката по- усилено дали влиза вода под водобранната лайсна? Сега взех да премивам чашите и гледам,че от долу се набило вода newsm78

Общи условия

Активация на акаунт