Как да разкараме бъдещата любовница или настояща такава

  • 70 975
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 457

Шантал, хубав любовник си си намерила, сигурно си много горда, че той е ошамарил жена си заради теб! Баси идиотите!
А ти как може да си помислиш такова нещо Tired. Горда- Дръжки. Аз не съм садист, да се радвам на такива неща. Даже му казах ,че е идиот да прави това. Ошамарил я е заради нейната простотия, не заради мен, ако искаш да знаеш...

# 91
  • Мнения: 2 414
Andariel ,а не е ли жалко да ходи да заплашва другата жена?В крайна сметка,ако не е тя ще  друга..всичките ли ще ги преследва и шантажира?

# 92
  • Мнения: 46 510
...Тя домакинства, гледа детето, глади го, чисти му...

Мдам, затова не трябва да ги върши само жената  Mr. Green Joy

Описаното от теб за отегчението го има и при жените. Не зависи от пола. Но най-малкото уважението към един човек, с който толкова време си делил всичко, би трябвало да ги накара да вземат решение - или раздяла, или не. Няма среден вариант, в който да не мамиш най-близкия си.
Но за мен всичко идва от избиване на комплекси - "Сега ще си докажа, че още ставам". На подобни хора с ниско самочувствие нищо не може да помогне. Другият вариант е наистина силно влюбване, може да стане във всеки един момент, но раздялата е най-добре за всички, въпреки че ще боли повече.

А тоя с шамарите - рано или късно и на теб щеше да посегне, можеш да благодариш на жена му, че те е отвратила от него.

Към авторката - и да я разкараш тази, ще дойде следващата. Не виждам никакъв смисъл от контакт с лИбовници, освен да й теглиш една сочна, ей така - да ти олекне  Simple Smile
Или оставаш с него и страдаш, или се разделяте, страдаш малко и после си продължаваш живота. От съпруга си не очаквай промяна.

# 93
  • Мнения: 2 457
Andariel ,а не е ли жалко да ходи да заплашва другата жена?В крайна сметка,ако не е тя ще  друга..всичките ли ще ги преследва и шантажира?
...Или да пуска измислени  сигнали за тях в полиция ooooh! Дано мъжът на авторката  да е по миролюбив обаче Whistling

# 94
  • Мнения: 3 066
Шанти-недей така,че ми падаш в очите. Stop
Към авторката-или си наеми раззследвач и със снимков материал си издействай развода по негова вина и добра издръжка,или си трай и си пази "семейството".
Както ненавиждам изневери,любовници,флиртаджии и кръшкачи чешещи си ниското себелюбие и никакво самочувствие с  авантюристични подвизи ...знам ,че бих си си направила разследване, бих ги изловила в крачка и тръгнала с гордо вдигната глава от подобни типажи хора.
 Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 62 595
Andariel ,а не е ли жалко да ходи да заплашва другата жена?В крайна сметка,ако не е тя ще  друга..всичките ли ще ги преследва и шантажира?

Колкото и цинично да звучи, намеси ли се трети в едно семейство, това вече е война. А във войната може да се използват всякакви способи. И какво, като ще е друга, да му напомня да си обува чисти гащи преди среща с любовницата ли? Мъжете като изневеряват хич не мислят, тях както и да ги заплашват жените им, все тая! Но любовницата е слабото звено в триъгълника, тя винаги може да бъде шантажирана, тормозена и по този начин сама да се откаже. Най-хубаво е, ако любовницата е омъжена. Гаранция, че бързо-бързо ще се махне. Но пак си  остава въпросът дали си заслужава цял живот с такъв мъж.

Щом този е бил способен да удари майката на децата си заради любовницата, то заслужава да не казвам какво, ама да му е за цял живот! Колкото до сигналите в полицията - това й е хрумнало, това е направила. Но ми се струва прекалено намесванеето на полиция и прочие институции. Всичко да се уреди в тесен роднински кръг, така да се каже.

# 96
  • Мнения: 212
Докато чета всички теми тук , се чудя на това. Винаги има някаква жена ,която е уж "само приятелка" на моя мъж,пише му любовни смс  и знам ли какво още.Ако не е тази за която разбера , след известно време засичам друга......... Whistling.........Не говоря за някоя приятелка която му е отпреди години  само приятелка, а за някоя за която разбирам случайно, чрез намиране на  нейно лс или подобно..............
Та как да разкараме напрапницата ?Харесала го някакси, ........напира за внимание с  разни съобщения завършващи с "обичам те " и  незнам още какви идеи са й в главата .
Знам че един мъж трябва да има спирачки и за такива свалки си е виновен и той, обаче и жената отсреща има някаква вина .Дайте рецепти,може някоя д а ми е от полза.Разговори се убедих че помагат за кратко време ....... Sick Whistling
мерси

Мъжът ти просто си е женкар. Ако той иска да я разкара знае как да го направи, бъди сигурна. Ще е загуба на време и поява на лош вкус ти да влезеш в ролята на пъдаря. Намери си и ти някой  newsm36"натрапник" newsm36newsm36"само приятел" newsm36, който да ти пише смс-и колко много те обича и всичко ще си дойде на място. Или пък си намери мъж, който да те обича достатъчно Heart Eyes, че да не ти изневерява.

# 97
  • Мнения: 2 457
Абе Таня, ти веднага да се развежда тръгна Laughing И за какво и е детектив, кво предлагаш на маймуна да се прави с разследвания. Видяла е жената достатъчно - и съобщенията и момичето и къде работи и всичко... Tired

# 98
  • Мнения: 3 066
Абе Таня, ти веднага да се развежда тръгна Laughing И за какво и е детектив, кво предлагаш на маймуна да се прави с разследвания. Видяла е жената достатъчно - и съобщенията и момичето и къде работи и всичко... Tired
Аз от моята си камбанария съдя,тя от нейната...
Нямам толеранс към подобни изпълнения и за да се убедя бих използвала детектив,а не за да се Правя на маймуна.
Брак е това,договор ако щеш и нарушаването му има санкции:)
Не можеш  да си махаш байрака и да си играеш с чувствата и емоциите на жената,която сам си избрал .
Та,сама да си реши кое и дали си струва оставането при такъв субект.

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 18:09 от tanyatais

# 99
  • Мнения: 2 457
Така, така. Флиртува мъжът- ясно е. Него не го познаваме обаче, не знаем струва ли си , не си ли струва оставането при него. Тя си решава и претегля за и против. Предполагам и се надявам, да е нещо мимолетно и да не се стига до грозни изцепки като в моя случай. Но пак казвам, че контакт и разправяне със "съперницата" не одобрявам. Аз лично не бих държала отговорен трети човек за щастието или нещастието моят брак. Още по-малко да предприемам налдудни действия срещу него Peace

# 100
  • Мнения: 3 066
Така, така. Флиртува мъжът- ясно е. Него не го познаваме обаче, не знаем струва ли си , не си ли струва оставането при него. Тя си решава и претегля за и против. Предполагам и се надявам, да е нещо мимолетно и да не се стига до грозни изцепки като в моя случай. Но пак казвам, че контакт и разправяне със "съперницата" не одобрявам. Аз лично не бих държала отговорен трети човек за щастието или нещастието моят брак. Още по-малко да предприемам налдудни действия срещу него Peace
И аз казах сама да си реши-тя си познава ситуацията най-добре.
Но и никъде не съм говорила да се намесва любовницата-тя за мен е никой в тази ситуация,защото виновникът е мъжа .
А действията са важни когато има възможност да останеш без права след дългогодишен брак и с деца .
Но кой какви действия предприема са според неговият си манталитет,умствен багаж и разбирания!

# 101
  • Мнения: 4 916
Andariel ,а не е ли жалко да ходи да заплашва другата жена?В крайна сметка,ако не е тя ще  друга..всичките ли ще ги преследва и шантажира?

И аз това си мисля - където е текло, пак ще тече, дори да разкара една, на нейното място той рано или късно ще намери друга.

# 102
  • Мнения: 212
  202uu Освен това пък и ми е много чудно с какво точно би я уплашила - с научена в курса по тае бо поза, с острите върхове на токчетата си или с демонстрацията на тотално неумение да си реши семейните проблеми там, откъдето произлизат  newsm78 

# 103
  • Мнения: X
Щом за толкова кратко време авторката е научила за две свалки,за колко ли още не знае?!
Ако е съгласна да живее с градския плейбой,да търпи и да мълчи.
Иначе,багажчето и да си ходи той при мадамите....

# 104
  • София
  • Мнения: 62 595
и какво ще я топли нея, дори даси намери някой тъпкач, че мъжът й се държи като кварталния котарак? Още повече, че тя намери ли си любовник, съвсем ще се затегнат нещата.
Не зная точно как е, но имам някакви спомени, че ако има доказателства за изневяра, тя може да се разведе по негова вина.

Общи условия

Активация на акаунт