По кое издателство работят вашите госпожи?

  • 10 359
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Искам да се види  коя система на кое издателство е най-често използвана и от коя сте доволни?  

# 1
  • Мнения: 9 481
На "Анубис".
Миналата година бяха на "Слово", но визията на уч. помагала и пр., на "Анубис" е определено по-добра Peace
Нямах възможност да ги разгледам по-обстойно как са като съдържание..може би мнението на преподавател ще е по-меродавно Peace

# 2
  • Мнения: 382
1гр. – по никое /били скъпи помагалата/
2гр. - "Изкуства"
3гр. - "Приятели" на "Анубис"
Ще видим на есен какво ново ще измислят.
На "Анубис" наистина визията е по-добра, но ми се струва, че материалът е прекалено елементарен. На мен лично много ми допада "Моливко" и за в къщи купувам от тях.

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 10:12 от svetkavitsa

# 3
  • София
  • Мнения: 3 825
Дъщеря ми учи по учебници на "Просвета", а сина ми - на "Анубис".

# 4
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Hug Гласувах за Булсист 2000 - Іва група, учителките се съветват с директорката да ги смени - сега за ІІ-ра група с Просвета.
В къщи купувам Моливко - много ми харесва, имаме си и за лятото ............  Peace

# 5
  • Мнения: 4 465
1гр. – по никое /били скъпи помагалата/

Т.е. родителите взехте решение да не купувате помагала ли?  newsm78

# 6
  • Мнения: 84
По Изкуства. А в къщи използваме и ние Моливко

# 7
  • Мнения: 382
1гр. – по никое /били скъпи помагалата/

Т.е. родителите взехте решение да не купувате помагала ли?  newsm78

Не, просто на родителската среща заявиха, че били скъпи помагалата и няма да използват такива. Били малки децата... глупости. То още какви изпълнения има, но ми писна сама да се опитвам с глава да разбия стена .

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
1група - не помня  Embarassed
2 група - на "Изкуства".
3 и подготвителна група - на "Анубис". Това отбелязах и в анкетата.

# 9
  • Мнения: 1 310
В детската градина работеха с помагала на Просвета. По-грозни картинки не бях срещала! ooooh!
Сега в първи клас, училището работеше с Анубис и Булвест - голяма разлика спрямо тези на Просвета. Харесаха ми. Peace

# 10
  • Мнения: 4 465
1гр. – по никое /били скъпи помагалата/

Т.е. родителите взехте решение да не купувате помагала ли?  newsm78

Не, просто на родителската среща заявиха, че били скъпи помагалата и няма да използват такива. Били малки децата... глупости. То още какви изпълнения има, но ми писна сама да се опитвам с глава да разбия стена .

При условие че в първа група родителите си купуват помагалата и че има ДОИ за тази възраст, не виждам как персонала си решава че няма да ползва такива.

# 11
  • Мнения: 9 481
И при нас в първа гр. бяха без уч.помагала-учителките казаха, че такива не са им нужни.
Във втора бяха на "Моливко"-изд."Слово".
Трета-"Анубис"

# 12
  • София
  • Мнения: 2 079
Според моето скромно мнение  Blush Blush Blush   най-хубави, най-добре направени и най-добре съобразени с работата на децата в група, са помагалата на БУЛВЕСТ-2000.
Най-добре са направени - има възможност всяко дете да работи на отделен лист, (а не на тетрадка или книжка!) който вечерта детето да отнесе вкъщи.
Така и родителите виждат какво прави детето и учителките заедно с него в детската градина.
Ако нещо е пропуснато, защото детето не е било на градина - листът се откъсва, дава се на родителите и те, ако са заинтересовани, работят с детето вкъщи, ако не са - листът отива в боклука. Crossing Arms

За да се установи дали една програмна система е добра трябва да се мине един цял курс - от първата до последната група, за да се разбере дали е добра за подготовката на детето в детската градина.

Що се отнася до индивидуална система за работа на родителите вкъщи - най-добра (пак според мен!) е Моливко, на издателство Слово - Велико Търново.
В нея има и една специална книжка, за развитие на детската логика, която е много ценна.  Peace

# 13
  • Мнения: 9 481
.. са помагалата на БУЛВЕСТ-2000.
Най-добре са направени - има възможност всяко дете да работи на отделен лист, (а не на тетрадка или книжка!) който вечерта детето да отнесе вкъщи.
Така и родителите виждат какво прави детето и учителките заедно с него в детската градина.
Ако нещо е пропуснато, защото детето не е било на градина - листът се откъсва, дава се на родителите и те, ако са заинтересовани, работят с детето вкъщи, ако не са - листът отива в боклука.

По същия начин са на "Анубис".

# 14
  • Мнения: 771
Важното е да работят  Joy, щото мога да разкажа за столична ДГ, в която просто се оцветяват картинки, но пък се правят грандиозни тържества!

Общи условия

Активация на акаунт