Кристали за коса

  • 2 941
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 349
Кристалите за коса - някой ползвал ли е такова нещо? Доволни ли сте от тях?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 204
ДА и на двата въпроса Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 4 349
А на коя фирма са и колко струват?
Колко дълго време ги ползвате?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 204
Цената зависи от марката и грамажа .Аз си купувам големи шишенца защото ми идва по икономично.
Ползвала съм най различни.Мога да цитирам последните два защото за другите не се сещам.
Предпоследния е SERI а последния е от от магазин на DM с ленено семе.Първия е 125мл. а втория 100мл. цена не мога с точност ,около 15лв.
Не съм засичала и за колко време ми свършат ,последния го купих в началото на юни и съм изхабила 1/3 от него.Аз си слагам само по върховете.
Изправям си косата с преса което я изсушава и винаги си слагам кристали.Независимо каква марка са най-ми допадат с ленено семе.

# 4
  • Мнения: 94
Използвах тези , но незнайно защо спрях.
Доволна бях!

# 5
  • София
  • Мнения: 9 468
Погледна ли тук?
Аз ползвам кристали за коса вече близо 7 години. Hug
От преди толкова време започнах да тормозя косата си с кичури и това неизменно доведе до нуждата от ползване на кристали.
Косата ми просто не можеше да живее без тях!  Wink
Няма разресване, иначе.
Нито балсами-с/без отмиване, нито маски за коса можеха да постигнат това, което правят кристалите за косата ми.
Нанасям само в краищата, където най-често има цъфтеж и където най-много се накъсва и заплита.
И дори и сега, когато русото вече го махнах, не мога да си представя, да не ползвам кристали за коса след всяко измиване. Naughty
Най-много съм ползвала тези:

Тези само веднъж:

Не съм доволна от тези обаче: VICTORIA beauty -не намирам картинка, обаче. Rolling Eyes От Дм съм ги купувала.

Последно от ДМ си взех тези -още не съм ги пробвала, обаче. Довършвах стара партида... Mr. Green

Така или инае каквито и мазила за коса да се ползват, най-доброто средство за накъсаната коса си остава...ножицата. Peace bowuu

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 12:03 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт