Петъчна: 5 типа мъже, с които трябва да се срещнете преди да се задомите

  • 6 189
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 110
1. Музикант - в училище 10 клас беше ми съученик в котел
2. По-млад - Да за около 3 седмици аз бях на 18 той на 16 провал
3. По-възрастен - година преди да срещна мъжа ми аз на 19 той на 31
4. Богат - горния господин
5. Напълно противоположен - Мъжът ми.

# 31
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Та нали е петъчно, ще опиша нещата откъм тънката има част  Grinning, Ще го посоля, напиперя, накуркумя:

1. Музикантка - инцидентно с флейтистка. Едва ли ме е запомнила.
Една тъмноока белетристка - много секс, и много хубав. Кога пишеше това девойче, идея си нямам.
Дизайнер на облекла - малко секс, но пък колко разговори...

2. По-млада - да, страстно и кратко, в условие на тежки изневери. Експерименти и угризения.

3. По-възрастна - да, жалко обаче, че сподели богатия си опит чак накрая

4. Богата - не. Все фукари бяха. То пък богата с мене ще се занимава

5. Напълно противоположна - мда. Усъвършенстващ кофража и обожаващ бирата бивш спортист от Прованса vs столичанка с баща професор, никога недокосвала топка и хранеща се основно с моркови. Странното и много възбуждащо беше, че в леглото някак ролите се разменяха, ако ме разбирате правилно.

# 32
  • Мнения: 1 765
Ай стига бе! ooooh! Laughing Въобще не покривам никакви стандарти. Имала съм по младо гадже с 2 години. И живея с мъж   -  пълна и тотална моя противоположност, до такава степен, че нямаме нищо общо, освен 2 деца. По останалите три точки -  нямам вече време да наваксвам. Laughing

# 33
  • Мнения: 851
Сега ме хвърлихте в джаза. Никога не съм си правила аз такъв списък за отхвърляне и глей колко назад съм. Но да видим сега:
1. Музикант - отивам да търся, въпреки, че след споделеното от другите тук се замислям дали са заслужава да се хабя...
2. По-млад - значи по-младите съм ги оставила за момента, в който ще съм съществено по-възрастна - демек аз на 40+, те на 20 и нещо там. Обичам си аз класическите неща, традиционалистка съм.
3. По-възрастен - тея съм ги пробвала. Не е върха, трябва време, за да се напаснем, в никакъв случай не съм попадала на такива дето да ме смаят в леглото с познанията си.
4. Богат - категорично не става, много мразя да се чувствам на някого длъжна, като стана по-меркантилна ще пробвам, щото пък иначе обичам да ме глезят.
5. Напълно противоположен - и такъв трябва да търся, въпреки че бившето ми гадже беше такъв и може да мине. Странно сега като се замисля се събрам все със сродни души.

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Романтичния ореол.......
Така хубаво си го написала.....

И аз се поблазних в първия момент. Обаче:
- у наше село няма кажи-речи никакъв избор (всъщност ми изват на ум само двама)
- ако се юрна да пробвам, ще изпълня т.1, т.3 и т.5 наведнъж (с оглед на горното), а не знам дали ми се ще да преживявам нещо чак толкова екстремно.

По т.2 и т.4 нямам какво да споделя.
Не знам защо се разписах Crazy

# 35
  • Мнения: 4 120
 Моят китарист ми сподели, че ще свирят на Спирита в Бургас, значи вече мога да го водя за про, и съм изпълнила списъка. Да си отдъхна, че мога да се омъжвам:) Да допълним ли списъка с още няколко типажа, че тези много ниска летва се оказаха  Grinning

# 36
  • Мнения: 6 992
Допълни Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 171
1. Музикант - на 15 ходех с един от бойгрупа, но той и до ден днешен не знае  Crazy
2. По-млад - аз на 28 той на 17, мноооооооого сладко, но за кратко, не е за мен тази работа.
3. По-възрастен - да, още си ми е слабост, страхотен мъж, самоуверен, галантен.....и така мога до утре.
4. Богат по случайност, никога не ми е било критерий 
5. Напълно противоположен - тук изпадам в чуденка, те всички мъже са пълни противоположности.   newsm78

Изводът от гореизложеното - може да се задомявам вече /ако се прежали някой момче/  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
Как ги помните, бе!  ooooh!

По темата: имала съм какви ли не. За музикант не се сещам, обаче. Сега дали ще трябва да се броя в групата с драматични, недопустими пропуски?!  Mr. Green (Имам един велик, запомнящ се флирт с цигулар в Унгария! Няма такава експлозия, такъв вихър от не-докосване! Crazy)

# 39
  • Мнения: 4 120
1. Друга раса
2. Друга религия
3. Художник
4. Журналист
5. Спортист
6. Политик

# 40
  • Мнения: 4 841

 Joy Кой ти помни толкова, записваме си, Ивонска, записваме си  smile3529

# 41
  • Мнения: 3 634
Да допълним ли списъка с още няколко типажа, че тези много ниска летва се оказаха  Grinning

Е-е-е, пак ли искате да се хвалите и да си ги мерите?! Не можете просто да се забавлявате...

# 42
  • Мнения: 11 747
1. Друга раса
2. Друга религия
3. Художник
4. Журналист
5. Спортист
6. Политик


Тука е много по- интересно!  Simple Smile Само т.5 аз.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 099

 Joy Кой ти помни толкова, записваме си, Ивонска, записваме си  smile3529

Дааааа, бе!  Naughty Пък после ако попаднат в ръцете на вражеската рода, върви обяснявай, че си свястна жена!!!  Mr. Green И детето може да налети, не ми се струва, че ще е възпитателно...  Thinking

# 44
  • Мнения: 6 992

1. Друга раса - мне
2. Друга религия - ама те на мен и християните са ми друга религия Grinning, но ако говорим за мюсюлмани, будисти и т.н. - не
3. Художник - не (фотограф? - да)
4. Журналист - не
5. Спортист - не
6. Политик  - не
За нищо не ставам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт