Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Sf
Моля, който има впечатления да сподели мненията си за 28 детска ясла, която се намира на ул."Христо Белчев" в София!

# 1
Защо не отидеш там и сама, съвсем безпристрастно да си добиеш впечатленията:) Тук ще има и доволни, и недоволни, ще се объркаш какво да мислиш.

# 2
  • Sf
Аз и да отида надали ще мога да остана с някакви впечатления. Влизала съм и като обстановка не ми допада особено. Интересуват ме хората там, възпитателите, отношението към децата, ей такива неща...

# 3
Не може така, ако ти  е най-удобната ясла , не може и дрогояче да бъде, ясла в  центъра на София,  старо строителство, малка сграда, много деца. Просторно и зелени дворчета на "пъпа на София" няма.
А аз бях доволна за грижите, които полагаха хората там за децата ми, но по-пресни впечатления нямам, защото вече не са там, израстнаха тази възраст.

# 4
  • Sf
Подбутвам темата, която пуснах през юли, тъй като детето ми е прието в яслата.
Много моля майките на тези деца, които посещават яслата да споделят своето мнение.
Предварително благодаря!

# 5
Здравейте и от мен! Това е един от вариантите, който ме интересува! Предишни отзиви четох добри, надявам се нещата да не са се променили! Simple Smile)))

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт