Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 44

  • 29 594
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 31
Мариана - БЛАГОДАРЯ! Hug
Вашият ентусиазъм подсилва и моят:)

Изнамерих и тези, ама сигурно сте ги слагали вече - от някакви други филми нейни -




# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


Малко гифчета....

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033
Тинтири, когато решиш, ще те научим да си сложиш аватарче и подпис.....

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033

Момичета - ето 8 епизод - 1 част. Направен по превод на Детелина. Споменах, че превода минава през няколко езика. Но това е нашата алтернатива.....

# 649
  • Мнения: 115
Ха за много години, незнам какво става тва лято хич немога да намеря време за форумчето любимо.
Ха добре дошли на Новите попълнения. Добре дошли, Фифита, в прекрасното ни кътче за обсъждане на любовта, прошката и марковите дънки.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Mmilityy-то  - да ти е живо и здраво момиченцето малко. Да те радва и расте щастлива.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Касандричка, неможах да не отразя твоя прекрасен гифт в подписа.  Hug
Марианка, то просто ме оставаш безмълвна със своята упоритост, постоянство, отдаденост. Ти си Нашата Желязна лейди. Браво. Евала.  Hug  bouquet Hug Hug  bouquet
Изгледах списъка за почитатели на Турското кино и съм готова да гледам още. Снощи изгледах  - Самотен - препоръчвам го, цял ден съм си мислила за него и защо така свърши. Този артист в главната роля - Джамил някакъв е много добър, не е красив, но те оставя запленен докрая.

# 650
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060

Момичета - ето 8 епизод - 1 част. Направен по превод на Детелина. Споменах, че превода минава през няколко езика. Но това е нашата алтернатива.....

БРАВО БРАВО МАРИАНКАААА СТРАХОТНА РАБОТА smile3501 smile3501 smile3501
 newsm20 newsm20  Hands Clap  Hands Clap omm omm

# 651
  • Мнения: 374
Благодаря Ви от сърце работни мои Беренгинки , ще ме извините ,че само ви се наслаждавам




Гери, радвам се, че си тук. Hug

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 23:29 от sincerita

# 652
  • Мнения: 12
                Тортата е много красива , нали е лъвчето на мама !? Grinning

Нелка, нещо не ме отразяваш последно време ......... нищо не ми се похвали на къде забегна докато отсъства .......... да не си ходила до "Заралии"? Joy

                  Ривко , напротив , изоставих Зарата в този сезон - там е Сахара - слънце и суша  !?  ooooh! 
                  В Плевен  9 дена , после в София 8 дена и отново в момента  съм в Плевен... Утре пак ще пътувам и се притеснявам с нета как ще бъда на новото място !? 

                  Надявам се не съм те обидила , дните ми са изпълнени с  непредвидени събития , планове трудно правя  от днес за утре ...!?
  Whistling


                   

# 653
  • Мнения: 12
Мариана - БЛАГОДАРЯ! Hug
Вашият ентусиазъм подсилва и моят:)

Изнамерих и тези, ама сигурно сте ги слагали вече - от някакви други филми нейни -







                      Тинтири , тези снимки са от игрален филм- играе камикадзе , има го с английски субове...!?   Peace   Peace

# 654
  • Мнения: 12
Ха за много години, незнам какво става тва лято хич немога да намеря време за форумчето любимо.
Ха добре дошли на Новите попълнения. Добре дошли, Фифита, в прекрасното ни кътче за обсъждане на любовта, прошката и марковите дънки.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Mmilityy-то  - да ти е живо и здраво момиченцето малко. Да те радва и расте щастлива.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Касандричка, неможах да не отразя твоя прекрасен гифт в подписа.  Hug
Марианка, то просто ме оставаш безмълвна със своята упоритост, постоянство, отдаденост. Ти си Нашата Желязна лейди. Браво. Евала.  Hug  bouquet Hug Hug  bouquet
Изгледах списъка за почитатели на Турското кино и съм готова да гледам още. Снощи изгледах  - Самотен - препоръчвам го, цял ден съм си мислила за него и защо така свърши. Този артист в главната роля - Джамил някакъв е много добър, не е красив, но те оставя запленен докрая.



                  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

            Герчок , Самотникът има много международни награди...!? След Видях слънцето на второ място ми е той фаворит от турските филми !?  Peace


# 655
  • Мнения: 374



Бен сени севийорум чооок - не се забравя нали. Heart Eyes




# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


Нели, къде обикаляш Родината....

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


Синчерита, турското обичам те - ми беше много странно в началото. Сега ми е като филийка с мед и масло....

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


Откъдето и да го погледнеш - красив мъж.....

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


И тук - за нас от темичката поне си е мъж....

Общи условия

Активация на акаунт