Nokia C3

  • 3 826
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Знаете ли дали има скайп за тази нокиа,гледах в нета но не видях нищо.Имате ли повече инфо?

# 1
  • Мнения: 116
Моята е с3-01.Няма скайп,не е съвместим.Пробвала съм,сваляла съм-пише "форматът не се подържа".

# 2
  • Мнения: 94
Аз имам Скайп на моята Нокиа, която е същата.
По - късно, ако искате, ще го кача от телефона и ще ви го разпратя.
Попитах откъде е изтеглен и ми отговориха, че е било голяма мъка докато се намери.

# 3
  • Мнения: 116
Хайде,дано стане Simple Smile Какво ли не опитах...Вече се бях отказала.

# 4
  • Мнения: 27 524
Аз с моя изобщо не мога да се включа в мрежата  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 186
Аз имам Скайп на моята Нокиа, която е същата.
По - късно, ако искате, ще го кача от телефона и ще ви го разпратя.
Попитах откъде е изтеглен и ми отговориха, че е било голяма мъка докато се намери.
много ще съм ти благодарна ако ми го пратиш.Аз си я  взех заради скайпа,а то верно е голяма мъка докато го намериш

# 6
  • Мнения: 94
Сега ще кача програмата.
Пишете ми на лично, за да мога по някакъв начин да ви я изпратя.
Редактирам се: Не ми дава да копирам Скайпа от телефона на компютъра.
Ето какво ми изписва:

Ако знаете как бих могла да го оправя, кажете!
Аз също ще потърся програмата.

Последна редакция: нд, 31 юли 2011, 22:44 от Ulenceto

# 7
  • Мнения: 186
Сега ще кача програмата.
Пишете ми на лично, за да мога по някакъв начин да ви я изпратя.
Редактирам се: Не ми дава да копирам Скайпа от телефона на компютъра.
Ето какво ми изписва:

Ако знаете как бих могла да го оправя, кажете!
Аз също ще потърся програмата.

кажи как се казва програмата,снимката е размазана.Да видим дали ние можем да я намерим,или другия вариант е да я пратиш като прикачен фаил от телефона на имейл?

# 8
  • Мнения: 116
Аз току що пак се опитвах да го сваля...безуспешно.jar,ext,exe,или някакви подобни-изписва,че формата не се подържа.В един форум четох,че първо трябвало да се свали на компа и тогава да се прехвърли на телефона в папката с памет,а не в тази с игри и приложения.Но аз директно запаметявам в папката памет и пак не се отваря.

# 9
  • Мнения: 1 252
Има, да. Аз не съм с тоя модел , но колегата има. Помня , че нещо през "Дата" -та със зор го свали. Някой компютърджия помоли да ти го сложи, с кабела.

# 10
  • Мнения: 116
Да,в Дата-та има няколко теми,в една от тях има линк за скайп за самсунг-явно е съвместим с нашата нокиа.На мен пак не ми го подържа формата,сигурно има някаква тънкост при свалянето.Някоя от вас успя ли вече?

# 11
  • Мнения: 186
Ами татко се занимава с компютри от близо 20год, тези дни ще ходя при него да се  мъчим,ако има резултат ще споделя.Той е доста упорит,и докато не стане,няма да се откаже.  bouquet

# 12
  • Мнения: 116
Ще чакам с нетърпение.Аз свалих скайпа на компютъра,разархивирах го,качих го на телефона в отделна папка в картата с памет и...пак нищо!

# 13
  • Мнения: 186
и при мене нищо все още

# 14
  • Мнения: 186
Вече имам скайп,но има малък проблем не мога да разбера как се започва писането за да се включиш в него.Само това остана да разгадаем.Иначе от тук  http://mastpujab.in се отива на софтуери и се тегли от там където е java-та,и се намира то си пише скайп.Инсталира се и готово.Сега остава да разгадая как да започна да пиша ,все едно не натискам нищо,то си пише избирателно.

Общи условия

Активация на акаунт