Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 1 авг. 2011, 12:26 ч.

Противозачатъчни ПРОБЛЕМ

  • 583
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте. Имам един проблем и ще бъда благодарна тези които са го имали същия- да помагат със съвети... Когато бях на 16 започнах да пия противозачатъчни изписани ми от лекар като контрацептив - Линдинет 20. Не помня колко време след края на цикъла продължих да имам кафяво течение, но ми казаха че било нормално и че било от хормоните. След известно време това се оправи и нямах никакви проблеми. Пих ги 1 година и малко .. Сега съм малко преди 20те си години и реших пак да започна да пия. Не съм ходила на лекар относно какви противозачатъчни да си взема и реших да си купя отново Линдинет 20. Започнах ги по- миналата неделя. Мензисът ми беше до този четвъртък, след което пак се появи това кафяво течение, а сега дори и прокървявам малко... Да не би да е от това че вече ми трябват по- силни противозачатъчни? Чудя се дали да не отида на лекар, но въпросът е там че вече преди 2 месеца ходих на профилактичен преглед с направления и всичко беше нормално и сега незнам дали пак ще ми дадат направление... Някакви идеи и съвети? Sad  Благодаря

# 1
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 130
И аз пих Линдинет 20 само че за лечение на киста ,  и 7-8 дни след като цикъла ми спря прокървих отново .Спрях хапчетата и кървенето спря. Не се обаждах на лекаря си , прочетох в листовката им на раздел кога трябва да преустановим приема , въпреки че било нормално това кървене.Сед като отидох пак на преглед обясних на лекаря си какво се е случило и че съм ги спряла той нищо не ми каза.По принцип направление за лекар повторно съм вземала 3 месеца след първото.Специално за противозачатъчните аз мисля че е добре да се консултираш със лекар, а да не ги приемаш на своя глава , те са като бомба със закъснител , в по-късна възраст не се знае какви  проблеми могат да ти донесат все пак това са хормони .

Общи условия

Активация на акаунт