Половината от чакането мина,дръж се ОКТОМВРИйска дружина!

  • 25 637
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Запис в новата темичка.
Момичета, бебоците ви са наистина големи. Ние в 28 г.с. бяхме 975 гр и доки каза, че пак вървим седмица назад.

За ремонтите - и ние правим лек ремонт.

Чао за сега и хубав ден

# 46
  • Варна
  • Мнения: 138
Направо ми омръзна този ремонт вече. От края на април сме така - избиване на стени, шпакловки, мазилки, нова дограма - ужасно съм изморена вече. И понежи ММ го прави сам, след работа и в почивните дни свсичко става толко-о-о-ова бавно. Лошото е, че последните 3 седмици много зле се чувства -болки в гърба и краката. Лекарят се съмнява за дискова херния  Cry, на 16.08 ще е на скенер - така че- ремонта продължава, но вече май ще търсим майстори  Sad
Извинявайте, че ви натоварвам

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И на мен много ми харесва,но още не сме го купили,по-късно ще излезем,че шпаклова моя човек.Сигурно като вземем баткото от градинка,ще идем на пазар вече.С нетърпение го чакам тоя момент.Приготвихме парите и сега само милото да довърши стените днес,че се измъчи хайвана Heart Eyes
Комплекта е 59лв,доста евтин,имайки предвид,че са 12 части.Вчера го видяхме ''на живо''.В магазин ''Щтъркел'' е.В София също има,нали?А във Варна има ли?Мисля,че си е верига,по по-големите градове.В краен случай,можете онлайн да си го вземете,ако сте се влюбили,като мен Heart Eyes
Отивам да давам морална подкрепа на милото Laughing

# 48
  • Мнения: 1 262
Hirsen, като ти четох поста все едно аз съм го написала. Също като теб вече страдам от много неразположения на бременността и не мога да понасям вида си в този размер та едва чакам да мине още 1 месец и да раждам колкото се може по-скоро след като вляза в 9-ти, че не се издържа. Никога не съм си мислела, че бременността ми ще е свързана с толкова много неразположения.
Kisssa, аз също понякога започвам да се притеснявам относно сметките и финансите, но винаги става така, че нещата се нареждат по някакъв начин. Не се тормози излишно.
Благомира, много ми е чудно това с хапчетата желязо наведнъж - дали и аз мога да го направя?! Но аз взимам Феро-фолгама, а не Малтофер  и не знам дали мога да ги взимам наведнъж, но дори и 2 наведнъж да взема, някак ще ми се нагласи графика. Всъщност защо да не пробвам? То лекарят и за Магнерича ми беше казал 3х1, но аз ги пиех 2х2 и се чувствах ок докато не ги намалих на 1х2 (Заради желязото). Ако и желязото го направя на 1х2 и 1х1, може някак да си наглася и магнезия.  newsm78 (това май трябваше наум да си го сметна  Laughing )

# 49
  • Варна
  • Мнения: 188
A_H_I_L_E_A, не съм наясно за Феро-фолгамата, на листовката на малтофера пише, че може да се приема дневната доза наведнъж, аз затова така направих. Защо не попиташ АГ-то направо, ще ти даде предполагам най-точен отговор.   bouquet

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Минавам да ви пусна линк за магазина,от който ще вземем комплекта
http://www.shtarkel.com/

# 51
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета!

Hirsen: Извинявай скъпа но като четох поста ти със сълзи съм се смяла ( за хъркането) , като се гледам и аз какъв кит съм и кой знае и аз как гърмя вечерта  rotfImbo
Ама и моя мъж така като твоя спи много тежко бомба да падне не се събужда. И така една вечер както никога аз бях легнала преди него и съм заспала... и дошъл и той да ляга и познайте аз като съм пуснала едни резачки ахахахах  Joy ...той се въртял, въртял не можел да заспи . Започнал да свири с уста да спра обаче...няма такова нещо чукал с ръка над главата ми в спалнята ( ох докато пиша ще се напишкам от смях!  Joy ) леко ме пипал по рамото но няма и няма аз къртя и той решил да ме запише с телефона си за доказателство като ми го пусне на другия ден да се чуя! hahaha
 И аз го питах и ти как заспа в крайна сметка и той ми вика " Ами увеличих малко телевизора...но пак не можах и накрая сигурно съм каталясал и съм заспал" ох голям смях  Joy Та за това мила като ти четох поста много се смях понеже и аз преживях нещо подобно но това са забавни моменти Simple Smile)) Hug Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 181
Здравейте и от мен!Аз като съм си самичка и днес си спинках до 9 и нещо,станах,оправих си апартамента на спокойствие,направих си и сладкиш Crazy и сега тъкмо сядам.То било хубаво да си сам вкъщи и да си поотпочинеш Grinning.

Нашия комплект за изписване е такъв на Bebetto Само дето нашия е зеленичък. WinkМного е хубав като материя,а и е сладурски.Взехме го за 60 лева.Пеленката не е особено тънка,но не е и много дебела,обаче смятам,че ще ни свърши работа...Но ще видим и времето какво ще е...Иначе е памучен комплекта,а пелената е лако плюшена.

Смуси,успех днес на ЖК и те чакаме да се отчетеш. Wink

За изморяването-аз също се изморявам доста бързо и се и задъхвам. ooooh!А пък и вече корема ми тежи доста. Tired

Крем за подсичане аз лично слагах само при нужда,а не при всяко сменяне на памперса...И сега мисля така да правя-само,когато се подсече бебчето. Wink

Ама много големи тези бебета,бе...Нашия беше 1,300кг. на последния преглед приде да отидем на морето....Ще го видим на 08.08 колко ще тежи...

Пепи,дано Любчо да се оправя бързо и да не е нищо сериозно! Praynig

Инка,честит ти осми месец и на теб...и честити нови покупки! Hug

Аз след обяд ще излизам с приятелки на кефенце и разходчица,а и по магазините малко...Та може да се сдобия с още нещо за бебето,че имам още някои неща за купуване...

Дезъртче,много е готин този комплект...Така като го гледам явно не е памучен,а е по-дебеличък,ама не знам от каква материя може да е...Не пише ли в сайта?Успех с ремонта. Hug

А и на всички останали успех с ремонтите и дано по-бързо става всичко! Hug

И на мен много бързо ми мина времето...Но наистина последния месец ще минава най-бавно,последните седмици и те ще има да се влачат...И с предната бременност беше така и сега очаквам да стане така. Laughing

Ами,щях още нещо да казвам,ама забравих вече...Ето едно поздравче Heart Eyes Grinning



# 53
  • Близо до реката ..........
  • Мнения: 11
      Съни, темичката е страхотна    bouquet
      Чета ви всеки ден, но нямам новини около бебка, освен, че по цял ден не спира да рита  Simple Smile . Миналия ден изпих една чаша кола и не спря два часа да подскача.
      Аз нямам никакви оплаквания и дори незнам какво е контракция, дано така да е до края, пожелавам го на всички мами.  Peace
      Ние също правим ремонт, но се надявам скоро вече да приключваме, защото трябва да се заемаме с покупките на бебка. Имаме си нова кухня, сега остава да я пробваме   chef
      Дезъртче, комплектчето е страхотно, миналия ден бях в този магазин и харесах доста неща, магазинчето е доста заредено.
      Да ви попитам някой ходил ли е скоро до магазин Джъмбо и има ли неща за нашите октомврийчета, защото до скоро имаше само летни стоки?

# 54
  • Мнения: 1
Привет  Hug
Съни новата темичка е супер   bouquet както винаги. Хубаво е че се е разминало с по-малкото зло случката с царевицата.

И на мен ми е много неудобно вече, изморявам се бързо.Не съм качила кой знае колко 8 кг но имам чувството, че всичко е около корема и много ми тежи, спането ми е някакъв кошмар.ММ е свикнал да се гушка около мен, но на мен така не ми е удобно изобщо и постоянно го бутам настрани  Confused.Добре че спи по-дълбоко и не се събужда лесно.

Към мамите от Варна ориентирали ли сте се вече къде и при кого ще раждате.Аз ходя на частно при д-р Танев в АГ и другата седмица ще ходя пак при него.Много ми се иска вече да си говорим по конкретни неща за раждането, защото ми е малко притеснено, то почти не остана.
От няколко дена и аз имам някакви контракции и пак започнах да си пия магнезия и ношпа, че бях ги изоставила малко като нямах оплаквания.

 Hug на всички и приятен ден.

# 55
  • Мнения: 30
Хахаха Емануела успокояваш ме че не съм единствената...

Съни не ми ли прочета поста? Нямаш ли нужда от помощ?

# 56
  • Мнения: 181
Хирсен,сега прочетох...Като ми наближи термина ще пусна темата от общия акаунт и ще ти пусна паролата и потр. име,за да може да редактираш първа страничка щом имаш желание,докато мен ме няма....Защото сега ми е по-удобно да си ги пускам от моя акаунт,че да не излизам и влизам постоянно в двата профила,че е много неприятно...Но като наближи октомври,ще ги пускам темите от общия. Peace

# 57
  • Мнения: 1 262
Благомира, сега си прочетох листовката на Феро-фолгамата и там пише да се приемат по 1-2 хапчета наведнъж, така че мисля вместо 3х1, да ги направя 1х1 и 1х2  Wink .
Така ще мога и 2х2 да пия магнезий.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хирсен,сега прочетох...Като ми наближи термина ще пусна темата от общия акаунт и ще ти пусна паролата и потр. име,за да може да редактираш първа страничка щом имаш желание,докато мен ме няма....Защото сега ми е по-удобно да си ги пускам от моя акаунт,че да не излизам и влизам постоянно в двата профила,че е много неприятно...Но като наближи октомври,ще ги пускам темите от общия. Peace

Съни, и аз мога да помагам за темите през общия акаунт. Мога да се логна през друг браузър и да си стоя логната постоянно. В нас сме с 3 различни, от които съм логната в единия. Ако искаш също така добави ме като щъркелче- често съм пред РС-то и ще успея своевременно да съобщя хубавата новина. Може да добавим телефоните на щърковците и в един документ в групата ни във фейсбук Wink


П.п. Момичета, много хубави комплекти сте купили  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 181
Пепи,ок...ама аз на теб не ти ли ги пращах паролата и потр. име?А за щъркелче-няма проблеми. Wink

Общи условия

Активация на акаунт