Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 1 авг. 2011, 16:28 ч.

кафяво течение

  • 1 361
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте! Миналия месец спрях Ясмин след 2-годишен прием. Цикълът ми дойде с 5-6 дни закъснение, но като цяло всичко беше нормално. Ходих на гинеколог на профилактичен преглед и всичко си е наред. Но десетина дни след като ми свърши цикъла се появи кафяво течение, което не спира вече 3 ден. Каква може да е причината?

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте, wildcat!

Най-вероятно се касае за хормонални нарушения вследствие приема на Ясмин. По правило, тези Ваши оплаквания би трябвало да отшумят до 2-3 месеца. Ако оплакванията Ви продължат по-дълго, Ви препоръчвам отново да проведете акушеро-гинекологичен преглед в средата на цикъла (10-ти - 12-ти ден).

Поздрави,
Д-р Надя Магунска
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 60
Сърдечно благодаря, д-р Магунска! Поздрави!

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт