Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 авг. 2011, 18:27 ч.

Подсилване на имунната система на 2 годишно дете

• 2 532
  • 7
  •   1
Отговори
Моля ви за свъети с какво мога да подсиля имунната система на дъщаря ми седмица преди морето?
Както и нещо ефикасно  при повръщане,диария,попадане на песъчинка в очите и висока температура
Предварително ви благодаря за отговорите?

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 12:12 от maliby

# 1
пробиотик задължително.Преди 3 дни се прибрахме от морето и не ни се размина чревната инфекция с повръщане и 40` температура с 5-дневен предстой на системи в болница.Пийте САМО минерална вода
Против понръщане е добро хомеопатичното Coculin от аптеката.Ако попаднат песъчинки в окото, просто промий с физиологичен разтвор от аптеката.За обезводняване , не може да се говори , ако няма повръщане .За температурата предполагам знаеш -Панадол, Хексалгин, Нурофен свещички(ако има повръщане и не може да приема нищо през устата)

# 2
Много благодаря  feyaa   Hug
Жалко,че детенцето ти не го е пропуснала чревната инфекция.Желая ви бързо оздравяване  bouquet
За температура ги знам и обезателно ще си взема панадол,нурофен  и хексалгин.Водата педиатърката ми е казала да и давам изворна,но за нас ще купувам изворна или минерална.
Четох за Био Гая,мога ли да давам профилактично още от сега,в събота/неделя пътуваме?

# 3
Много благодаря  feyaa   Hug
Жалко,че детенцето ти не го е пропуснала чревната инфекция.Желая ви бързо оздравяване  bouquet
За температура ги знам и обезателно ще си взема панадол,нурофен  и хексалгин.Водата педиатърката ми е казала да и давам изворна,но за нас ще купувам изворна или минерална.
Четох за Био Гая,мога ли да давам профилактично още от сега,в събота/неделя пътуваме?
Можеш, но се държи след отварянето му  в хладилник нали знаеш

# 4
Още веднъж ти благодаря Hug
Аз вече звъннах на педиатърката и тя каза,че мога да го давам отсега и по време на почивката,купих го и вече и дадох Simple SmileСамо незнам как ще го взема с  нас след като трябва да се съхранява при температура 2-8 гр. май и в хладилната чанта няма да стане Rolling Eyes

# 5
Аз давам Умкалор, педиатърката му го изписа профилактично 10 дни по 10 капки сутрин и вечер. След това 1 седмица почивка и пак докато свърши   
Така се подсилва имунитета. А иначе за разстройството, задължително пробиотик, аз най-често купувам ентерол на прахчета ( става за малки дечица и е без нежелани ефекти) Peace

# 6
Защо Умкалор? То се дава само при простуда и грип.

# 7
Защо Умкалор? То се дава само при простуда и грип.

Ами така ни изписа педиатърката, за подсилване на противовирусния имунитет  newsm78
Той по време на прегледа беше леко хремав, може би затова.....

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт