Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 1 669
Здравейте момичета Simple Smile от 5 дни пия противозачатъчни(Minulet) ,но от тях не се чувствам добре...реших да ги спра,но не мога да открия моят доктор за да попитам дали може да ги спра сега или трябва да си изпия опаковката докрай?Остават ми още 16 хапчета, ако ги спра сега трябва ли да очаквам цикъл? Някоя от вас спирала ли ги е така наполовина,каква реакция да очаквам? Моля за съвет Praynig

# 1
  • Мнения: 272
щом не ти понасят, спирай веднага!
аз ги пих едва няколко дни, и аз като теб не можех да се свържа с лекар, едва на 4-5 ден се свързах и ми казаха незабавно да спирам. при мен се оказа по-сериозно, но няма проблем, напротив, трябвая веднага да ги спреш, не да довършваш опаковката. успех!
аз и в другата тема се чудех, кога да чакам цикъл, при положение, че миналия месец се проточи заради хапчетата? по-късно, по-рано, навреме??

# 2
  • Мнения: 284
Нямаш ли упътване на тези хапчета, там трябва да пише как се спират и какво ще стане после, но в най-общия случай мисля, че като ги спреш до седмица ще ти дойде.

# 3
  • Мнения: 4
Аз като започнах да пия моите / Линдинет 30- пих ги само за регулация след лапаро- 6 месеца / в първите дни..може би до към 10-тия усещах гадене и определено не ми беше гот. Консултирах се с лекарката ми и тя каза ,че е нормално и ако продължава и се усилва да й се обадя пак. Но след 10-тия ден сякаш отмина..Втория месец пък  /втората половина на цикъла ми / усещах голямо напрежение в гърдите ..дори ме боляха.Пак се консултирах с нея  / а бях нахъсана не да се консултирам а да й заявя , че ги спирам директно/ , но тя каза че й това е нормално , но все пак ако след като ми дойде продължава да й звънна и да ги сменяме. Но след като ми дойде - не ме боляха вече , а и това напрежение не се появи пак. След втората опаковка по нищо не усещах , че пия противозачатъчни. От 3 месеца вече не ги пия .Цикъла ми е регулиран , а аз се чуствам супер. Та моето непрофесионално мнение е , че все пак това са хормони и е нормално да чувстваш известен дискомфорт докато организма привикне/ ако разбира се пиеш хормони за първи път / . Но  Naughty най добре е да си се консултираш с генеколога си .Консултацията ще е професионална , а ти ще си по - спокойна  Peace

# 4
  • Мнения: 34
А аз от 3 месеца пия Логест.Уж всичко е наред,а сега ми дойде,макар че в опаковката имам още 6 хапчета.Незнам да продължа ли да ги пия,дали след като свърша опаковката ще ми дойде пак,дали изобщо да правя почивка.Лекарката ми е в отпуска и незнам какво да правя

# 5
  • Мнения: 4
А аз от 3 месеца пия Логест.Уж всичко е наред,а сега ми дойде,макар че в опаковката имам още 6 хапчета.Незнам да продължа ли да ги пия,дали след като свърша опаковката ще ми дойде пак,дали изобщо да правя почивка.Лекарката ми е в отпуска и незнам какво да правя

Обади й се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт