Кой е егоиста в случая?

  • 21 209
  • 528
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 947
Защото на чужд гръб и сто тояги са малко, затова.

# 346
  • Мнения: 2 775
Има вече един,след това др проблеми,след това секцио....нз каква е врътката,но той е добре запознат-понеже си я гледа от доста време-иможе би има предвид,че ще е проблем за евентуална бременност след това...нямам идея не съм лекар newsm78
Ами може би именно заради това, че не и е първи аборт така е реагирал човека  newsm78
И дори да остане с нея как ще я възприема като нежна и любяща жена и майка на детето им или като жена изхвърлила на боклука две деца.
За мен лично аборта си е убийство независимо в коя седмица е.
Била съм в ситуация с непланирана бременност - периода изобщо не беше благоприятен да имаме дете - 2-ма студенти 3-ти курс в "прекрасната"1997 /също голяма криза/ - изобщо не сме си и помисляли за  аборт.Родих, колкото и да ни е било трудно си отгледахме детето. Сега имам съкровище на 13 години.

# 347
  • Мнения: 1 289
Аз принципно възприемам аборта, но не и когато имаш прекрасни условия на живот и не си в невръстна възраст. Колко хора в днешно време могат да се похвалят, че парите им стигат за гледане на дете, но все пак не се отказват от децата си, нали.

# 348
  • Мнения: 571
В случая това е далеч от мен Peace За избора,за ултиматумите Peace
Ако е за мен що да не си кажа Laughing

# 349
  • Мнения: 62
За мен лично аборта си е убийство независимо в коя седмица е.
Била съм в ситуация с непланирана бременност - периода изобщо не беше благоприятен да имаме дете - 2-ма студенти 3-ти курс в "прекрасната"1997 /също голяма криза/ - изобщо не сме си и помисляли за  аборт.Родих, колкото и да ни е било трудно си отгледахме детето. Сега имам съкровище на 13 години.

За теб лично може и небето да е червено.
Медициснките факти обаче са доказали, че има значение от седмицата - до един етап са си просто клетки и отвъд този етап вече манипулацията е забранена.

Това че някой се е борил да оцелява и да отглежда деца изобщо не значи че друг с подреден живот е склонен да го направи. Това че ти лично ( Laughing) си направила така, изобщо не означава че е най-правилното нещо на света.

# 350
  • Мнения: 2 775
Точно затова съм писала, че за мен лично. Хора разни, вкусове и нрави също.Това, което е неприемливо за мен е нещо нормално за друг. Не съм като кон с капаци и да твърдя на всяка цена, че аз съм права. Просто споделям своето мнение по въпроса и за да не каже някой, че е много лесно да стоиш отстрани и да критикуваш - споделям, че съм била в подобна ситуация.
А ти какво мислиш - каква би била твоята реакция, ако си на мястото на съпруга?

# 351
  • Мнения: 15 619
Семейство,което вече има едно дете разбира,че чака второ-непленувано.
Майката има хубава работа,от която е доволна.Взима добри пари.Майчинството,бибероните,коликите са далеч.Детето ходи на градина,самостоятелно е.С две думи не мисли,че момента за второ е точно този.Споделя това с бащата,който категорично заявява,че ако направи аборт повече не иска да я вижда.Да се оправяла сама и тн.
Кой е еоист в подобна ситуация-несигурната майка или бащата,които иска бебето въпреки всичко newsm78
Важно ли е кой е егоистът в ситуация като тази? Всеки се запънал като магаре на баир и държи на своето лично решение в общия им брак. Има изход - споразумяват се : съпругът, щом е толкова категоричен в решението си, не би отказал: жената ражда, мъжът ползва след това майчинството и има грижата за домакинството, освен за двете деца... майката продължава да работи.

# 352
  • Мнения: 723

 Има изход - споразумяват се : съпругът щом е толкова категоричен в решението си не би отказал: жената ражда, мъжът ползва след това майчинството и има грижата за домакинството, освен за двете деца... майката продължава да работи.
Grinning.Добре,добре!А,дали????  Grinning

# 353
  • Мнения: 15 619

 Има изход - споразумяват се : съпругът щом е толкова категоричен в решението си не би отказал: жената ражда, мъжът ползва след това майчинството и има грижата за домакинството, освен за двете деца... майката продължава да работи.
Grinning.Добре,добре!А,дали????  Grinning
Надали. Mr. Green Ама поне ще се изясни картинката, кой къде вижда другия...

# 354
  • Мнения: 723

 Има изход - споразумяват се : съпругът щом е толкова категоричен в решението си не би отказал: жената ражда, мъжът ползва след това майчинството и има грижата за домакинството, освен за двете деца... майката продължава да работи.
Grinning.Добре,добре!А,дали????  Grinning
Надали. Mr. Green Ама поне ще се изясни картинката, кой къде вижда другия...
Тя ще я види картинката!Той  мигновено ще "ослепее"! Grinning

# 355
  • Мнения: 15 619
 
Тя ще я види картинката!Той  мигновено ще "ослепее"! Grinning

... Щом е готов на чуждия гръб да понесе сто тояги за да има второ дете, значи на своя и двеста с радост би поел. Mr. Green

# 356
  • Мнения: 723
 
Тя ще я види картинката!Той  мигновено ще "ослепее"! Grinning

... Щом е готов на чуждия гръб да понесе сто тояги за да има второ дете, значи на своя и двеста с радост би поел. Mr. Green
Да,да,....погледнах ти подписа-виждам го/съпруга/ като лирическия АЗ Simple Smile

# 357
  • София
  • Мнения: 2 840

Медициснките факти обаче са доказали, че има значение от седмицата - до един етап са си просто клетки и отвъд този етап вече манипулацията е забранена.
Дейв, можеш да се правиш на компетентен на друго място и по други теми. Поне няма да звучиш нелепо. Предполагам.

# 358
  • Мнения: 655

Медициснките факти обаче са доказали, че има значение от седмицата - до един етап са си просто клетки и отвъд този етап вече манипулацията е забранена.
Дейв, можеш да се правиш на компетентен на друго място и по други теми. Поне няма да звучиш нелепо. Предполагам.

Махнах линка всъщност, ащото е гаден, но ще му го поста на лично на големи всезнайко!

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 20:09 от A.S.I.A.

# 359
  • София
  • Мнения: 3 397
Какъв линк?
Пак ли започнахте с абрта-убийство и направилите аборт-убийци?

Общи условия

Активация на акаунт