Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - пета част

  • 21 855
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 398
Мила ,спокойно миличка.Сега  защо се отчая така?Нали си знаем ,че си имаме дифекти и затова лежим!Стискай зъби.Сега като сложат и кортикостероиди и ще ти олекне.И остатъка  пак нас чака.Щом бебчо е наред ,останалото е ,каквото Господ каже.Притесъединявам се към молбите на Дива,да сме живи и здрави. Hug Hug Hug
Слави,абе теб няма ли да те прибират.Термина ли чакат???Хайде,че тая беба от кога я чакаме.
Момичета,днес майка ми е ходила да вземе козметиката на бебчетата  и направо ме заболя главата какви пари е дала милата Shocked.Козметиката е страхотна и е с плюшени мармоти вътре ,без парабени и е с термална вода.Ходя да се мажа с нея да ми мерише на бебе
Зори и аз се чудех къде се изгуби,но добре че писа
silvergeen ,тук повечето имаме загуби на бебчета.За сестричката ти,ще е по-добе да се отърси  от това лошо преживяване и да гледа само напред.
Q-T,може да е с по-суха кожичка Маленка .А и в тези жеги,сигурно е нормално Hug
Хари,Дива,СветлиHug Hug Hug
Много се радвам за бебе Сара
Мото, дали вече е ходила днес при Ники.Какво ли прави днес нашето момче?
Мими,представям си какво върнение те тресе.Това е много време без да се видите

# 721
  • Мнения: 1 868
Здравейте!
Бебчо е добре, не се е уморил за сега и е достигнал почти рожденното си тегло, 1280гр е сега, моля се тенденцията към подобряване и наддаване да се запази Praynig
А лудата с розовия мотор съм аз Grinning
Гушкам ви и само хубави новини искам да има от вас Hug Praynig

# 722
  • Мнения: 509
Мото Hug

вече танцуваме джига за Ники, страхотни новини, все така да продължава  Praynig

 Hug Hug Hug

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Мото, браво, миличка, браво на момченцето! Геройче малко ...  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes А какво е това "ципап", дано не съм го объркала?

Алекс, каква козметика сте взели?

Зори, док Сигридов се връща на работа в началото на септември. Аз съм при него на 09.09, едва си чакам прегледа.

# 724
  • Мнения: 1 868
Ципап е апарат, който ги подсеща да дишат и им подава кислород, но си диша самичък, намаляват кислорода който подават и накрая като се справят ги свалят и от него, ще се моля и за това, но сега се радвам на този напредък Praynig

# 725
  • Мнения: 184
Мото  браво на Ники,все така да се подобрява всеки ден и да наддава полека лека   Hug  Това е страхотно,че диша сам,след време ще махнат и апарата,важното е,че вече не е на апаратно дишане.Бях питала,но дават ли ти вече да го гушкаш по малко,практикуват ли кенгуру метода там?

# 726
  • Мнения: 644
Мамчета, мен ме пуснаха в градска и сега съм си вкъщи. Ще ходя събота и неделя сутрин да ми правят запис на тоновете и в понеделник рано пак ес връщам в болницата  Sad

Иначе съм добре физически, но психически много се натоварих - пълно е с жени с ужасни проблеми, което съчетано с мизерията и неяснотата около моето положение, ми дойде в повече и добре, че док разреши да не стоя там.

За раждането така и нищо не разбрах - опитах се да говоря с док, пита ме отново как АЗ искам да раждам, отново обясних, че нямам никакви претенции, стига да няма риск за мен заради очите,, за бебо няма проблем да е нормално. Прегледа ми документите отново и каза, че според очния нямало проблем да си раждам нормално и ако искам така - било добре, все пак това си е естествения начин на раждане, коренно различно от това, което говорихме преди да постъпя  Rolling Eyes И така...
Днес се видяхме с още една мама от отчетната, която ходи при същия доктор, та го е питала за мен и кога ще ми правят секциото, а той й отговорил, че се колебая и май искам да раждам нормално  Rolling Eyes Което не е точно така, е да, колебая се, защото не знам как да постъпя - от една страна ми е притеснено заради очите, от друга страна се чудя дали няма да постъпя егоистично, ако си поискам секцио, без наистина да имам някаква съществена причина  Rolling Eyes Ох, направо ще се побъркам. Утре ще мина през един очен доктор да ме прегледа пак, да погледне предните изследвания и да ми каже, без да ми дава предписание до болницата, т.е. без да се ангажира официалво, дали има или няма риск при мен, защото очевидно докторът иска аз да реша как да раждам  Rolling Eyes

Прочетох ви, но не знам дали запомних всичко, та ако пропусна някоя от вас, моля, не ми се сърдете, просто съм на ръба вече...

Мила, недей да се депресираш и слагаш в някакви такива категории като "дефектна".
Някои лекари приемат такава дължина за ОК и без серклаж. Пък за теб мисля, че си е напълно нормална, а и нали имаш серклаж - неговата роля е да държи шийката стегната, след като тя самата не може  Hug

Мото, радвам се за добрите новини от Ники. Нека продължава с пълни сили напред  Praynig Hug

Q-T,   bouquet Цунки на малката Маленка  Hug

За всички много гушки и целувки.

По - късно може пак да се включа, ако не заспя рано рано, понеже изкарах една чудесна безсънна нощ  Crazy

Последна редакция: пт, 26 авг 2011, 20:10 от Koketka_majoretka

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Кокетче  Hug, хубаво е че са те пуснали. В болниците обстановката никак не е приятна и в повечето случаи депресираща, а ти нямаш нужда да седиш там.


Хайде, преместваме се в Новата тема.  Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=605577.0

Общи условия

Активация на акаунт