Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Бях в Китен за няколко дни и наистина съм учудена от евтинджока там. Повечето кръчми са евтини, плажът е хубав. Ал лично бях отседнала в бунгало - общо 50 лева за семейството ми на ден. Сега видях тази статия за кръчмата на леля Веска - наистина е така, евтиния голяма.

http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/27344 … D0%B2%D0%BA%D0%B8

# 1
50 лв. за бунгало не е евтино.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
А в Созопол за 5лв. получаваш 1во, 2-ро и десерт. В почти всяка кръчма по обяд.

И е крайно време да се спрат тези "мили" рекламки.

# 3
Бунгалата са модернизирани и след ремонт. В самата гора са. С две стаи са и с по три легла в стая. Биват. Сигурно има и по-евтини, но са от годините на соца...

# 4
това все пак си е моето мнение... Shocked Ходих за една вечер в Созопол , в Стария град - кафето е 2.50, сори. Да не говорим за сокчетата или другите безалкохолни напитки.

# 5
  • Русе
Бях в Китен за няколко дни и наистина съм учудена от евтинджока там. Повечето кръчми са евтини, плажът е хубав. Ал лично бях отседнала в бунгало - общо 50 лева за семейството ми на ден. Сега видях тази статия за кръчмата на леля Веска - наистина е така, евтиния голяма.

http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/27344 … D0%B2%D0%BA%D0%B8

Кои са тези бунгала?

# 6
ето тук има бунгала на всякакви цени, аз лично си направих резервация през друга агенция. бях в кокиче
http://pochivka.bg/t-33-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0% … D1%82%D0%B5%D0%BD

# 7
И тъй като бях критикувана за евтината реклама - ще ви кажа, че до къмпинг "Градина" до Баш бара можете да си сложите палатка без пари в горчиката. А и там наистина купонът е велик. Повечето ми приятели там си изкарват лятото, защото има сърф училище. Врачански нон стоп виси там. Embarassed

# 8
Мои роднини имат хотел там.Мили и гостоприемни хора,но има неща независещи от тях.
Например рояците комари.Липсват места за паркиране.Хубавия плаж е наистина пренаселен.Аз лично смятам,че водата в морето не е чиста и не е подходяща за къпане.Това естествено е за цялото ни море.Е поне докато се реши проблема с пречистването на отпадните води.
Да хубаво е в Китен отидете там,но в края на май .А морето ни отдавна е само за гледане и за разходки покрай него.

# 9
Нямаше ли ограничение от 50 мнения, за да може да се пише тук?

# 10
В Китен и Приморско е върхът на обирджийството, селянията, чалгата, озверялата тълпа, мирзмата на кебабчета, почивните станции и т.н.
Най-много ми харесва как "хората" искат да паркират под прозореца на квартирката, та да си наглеждат колицата...как се качват по тези високи тротоари, ума ми не го побира?!
Много е готина гледката на изнервени "туристи", които са се надскочили и скъпотията така ги е побъркала, че е направо страшно, виновни са им всички и всичко...
Но ако искате да усетите възможно най-яката гадория...посете Лозенец...сега е момента...
В общи линии това е...успех на неуспелите да се насладят на: "Ходете в Китен! Много е яко и евтино"
Явно кризата здраво ги е ударила тези с ресторантите...такива са моите наблюдения поне...хората масово се хранят с храна от магазина, заведенията за бързо хранене и подобни...
И понеже музиката трябва да спре д 23.00 + липсата на клиенти...стига се до подбни реклами на рестораните на "баба Вуна" дето било много яко и евтино...

Лека и спорна!

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
В Китен и Приморско е върхът на обирджийството, селянията, чалгата, озверялата тълпа, мирзмата на кебабчета, почивните станции и т.н.

То и никога не е било друго...

# 12
Най-много ми харесва как "хората" искат да паркират под прозореца на квартирката, та да си наглеждат колицата...как се качват по тези високи тротоари, ума ми не го побира?!
Много е готина гледката на изнервени "туристи", които са се надскочили и скъпотията така ги е побъркала, че е направо страшно, виновни са им всички и всичко...
Но ако искате да усетите възможно най-яката гадория...посете Лозенец...сега е момента...
В общи линии това е...успех на неуспелите да се насладят на: "Ходете в Китен! Много е яко и евтино"
Явно кризата здраво ги е ударила тези с ресторантите...такива са моите наблюдения поне...хората масово се хранят с храна от магазина, заведенията за бързо хранене и подобни...
И понеже музиката трябва да спре д 23.00 + липсата на клиенти...стига се до подбни реклами на рестораните на "баба Вуна" дето било много яко и евтино...

Лека и спорна!

202uu

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
http://dnes.dir.bg/news/zavedenia-pozhar-kiten-9198594?nt=4

Да не е изгоряло точно на леля как се зовеше  newsm78 заведението?

# 14
Всичките са такива, сковани колкото да изкарат сезон от 2 месеца...
...само ако знаете на есен като ги разглобяват, при какви условия се приготвя храната...ние отдавна сме си збранили такива рискове...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт