Жените и...

  • 7 592
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 947
Оооо, такава ли била работата!?
Значи аз довечера грубо и диво, че най-накрая да ми забие един пирон там дето го моля от една година!
Утре ще ви осведомя за резултата..  Mr. Green

Да знаеш, че малко боли.

# 61
  • Мнения: 3 067
Нищо! Важното е да имам пирон! Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7 947
Нищо! Важното е да имам пирон! Mr. Green

Така е, любовта изисква жертви!

# 63
  • Мнения: 59
Е, к'во ни е? Много сме си добре даже. Като си представя в колко много видове насторения и характери може да бъде една жена... Поне не им е скучно на половинките с нас.  Party

# 64
  • София
  • Мнения: 1 127
Особено ако жената е близнаци .Две в едно , направо личностно разтройство, да се чуди горкия мъж какво следва сега...

# 65
  • Мнения: 59
Малко информация за женското поведение. Може да се окаже полезно....за мъжете да знаят.

Речник на индиректните термини на жените
"Добре"- Жената използва тази дума в края на всеки спор, когато вярва, че тя е правата, но иска да му затвори устата. Мъжът никога не бива да използва "Добре", за да опише нейния външен вид. Това може да доведе до спор, в който тя казва "Добре"!
"Пет минути"- Това е около половин час. То е еквивалентът на петте минути, за които мъжът твърди че остават до края на мача, след което той ще изхвърли боклука.
"Нищо" -Това означава "нещо"."Нищо" обикновено се използва, за да опише чувството, което изпитва жената, когато и се иска да удуши мъжа. "Нищо" често бележи началото на спор, който ще продължи "пет минути" и ще завърши с "Добре" .
"Давай" (с вдигнати вежди). Предизвикателство, което ще доведе до разстройване на жената за "нищо" , и ще свърши в думата "добре".
"Давай" (без вдигнати вежди). -Това означава "отказвам се" или "прави каквото искаш, не ме интересува" . Обикновено получавате "Давай" с вдигнати вежди, няколко минути по-късно последвано от "нищо" и "Добре"; Тя ще ви проговори след "пет минути", когато се поохлади...
"Силна въздишка"- Това означава, че ви смята за идиот и се чуди защо си губи времето да стои и да спори с вас за "нищо".
"О-о" Като начало на изречението -"О-о" обикновено означава, че са ви хванали в лъжа. Например "О-о" Вече разбрах от брат ти какво сте правили снощи" и "О-о" От мен вероятно се очаква да повярвам на това, така ли?" Тя ще ви каже, че е "добре", докато изхвърля дрехите ви през прозореца, но не се опитвайте да лъжете повече, за да се откачите, иначе ще получите едно "Давай!"(с вдигнати вежди).
"Всичко е наред" -Това означава, че тя иска да размишлява дълго и задълбочено, преди да си върне за това, което сте направили. "Всичко е наред" често се използва в комбинация с "Добре" и "Давай"(с вдигнати вежди) В някакъв момент от близкото бъдеще, след като тя е изпипала замисъла и плановете си, ще имате големи неприятности...
"Да, моля"- Това не е изявление, а предложение да говорите. Жената ви дава възможност да съобщите причината или извинвнието за това, което сте извършили. Ако не и кажете истината, ще получите накрая едно "Всичко е наред"...
"Наистина?"- Тя не поставя под въпрос валидността на думите ви, а просто ви намеква, че не вярва в казаното. Предлагате да и обясните и получавате "Да, моля". Колкото повече извинения и давате, толкова по-силни и саркастични стават нейните "Наистина?", подсилени с доста "О-о", "вдигнати вежди" и в завършек "дълбока въздишка"
"Много благодаря" Тя казва това, когато е наистина много вкисната. То означава, че сте я обидили по много груб начин и ще бъде последвано от "дълбока въздишка". Не питайте какво не е наред след "дълбоката въздишка", тъй като тя ще ви отговори "Нищо". Следващият път, когато ще се съгласи на интимен контакт с вас ще бъде "някога".

Общи условия

Активация на акаунт