Американците! Американците! - Тема 3

  • 18 857
  • 701
  •   1
Отговори
# 645
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 090
Ами не бих казала, че филмографията му блести с невероятни заглавия, сега гледам някаква лекарска драма с него и Джейда Пинкет-Смит, първите два сезона е добре, третия нещо го развалиха. И естествено Alias, все пак той беше гаджето на Дженифър Гарднър преди Бен  Simple Smile
И играе в един епизод на Kitchen Confidentional - беше много забавно. Ама той целия сериал си е забавен. Mr. Green

# 646
  • Мнения: 436
Привет!
Тъкмо се засилих да обградя Джеймс Кавийзел с грижовни ласки, пък то Джой го заплюла вече Crossing Arms Тюх! Ама карай, не е проблем, щом си имам 50% Мат Grinning Злате, благодаря  bouquet Hug

# 647
  • Мнения: 1 188
Вал, много хубав тоз Майкъл  Heart Eyes

Аз пък да си плювна по ей тези двечките, че направо се чудя как някой не ги е налазил:

Анет Бенинг




прекрасна и на 50+ !

и Камерън Диаз
(тук съм сигурна, че ще има много оплювки, ама за мен е много позитивна и с една от най-страхотните холивудските усмивки)



Повечето нейни снимки в нета са направо постери и това ме подсеща да питам нещо - може ли да се задава размер на снимката, когато се поства? Защото аз я карам много неандерталски - ако е голяма я свалям, променям размера и пак я качвам като ползвам собствен хостинг, ама това голяма играчка пък и местенцето ми е ограничено  Thinking

# 648
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 706
tanyura, намаляваш по този начин:
[img width=0 height=350]

Можеш да сложиш и друг размер Wink

# 649
  • Мнения: 348
Хубав ми е Майкъл,я! Наше момче, дето се вика  Mr. Green Бебе, да ми го сложиш него и Джеймс Лафърти  боднато зелено, да се знай. bowuu Анет Бенинг е прекрасница  Simple Smile

# 650
  • Мнения: 1 188
Ааа, колко лесно било ...
Веднага ще пробвам
Само в първото тагче и само единият размер ((или height или width), така ли?
Ама че съм  doh, няма да питам първо, ами се пъна

# 651
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 706
Само в първото тагче слагаш надписа и размера

[img height=350] - това. Няколко пъти правих опит да излезе само като пример, но не се получаваше. Само за височина е тага, другото се прави автоматично от размера.

# 652
  • Мнения: 1 188
Една все още нетунингована Никол (поне аз така си мисля)



Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 15:23 от tanyura

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Камерън е сладка,но понякога ми е и малко досадна Mr. Green Иначе има готини комедии Simple Smile И страшни крака Mr. Green

Аз българските мъже много си ги харесвам.Както още Вазов беше рекъл: "Всичко българско и родно любя,тача и милея" Mr. Green Смятам,че голяма роля играе и средата,в която се намираш.Когато си заобиколен от интелигентни хора,трудно е да се разочароваш Wink
Иначе плюя по:

Еминем



Британи Мърфи



Майкъл Дъглас



Чарли Шийн



Денис Ричардс



И въпросче за Елизабет Тейлър.Родена е във Великобритания,но родителите й са американци.В коя тема се пише Rolling Eyes Ако е в тази,плюя и нея Mr. Green

# 654
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 090
Едно е да си заобиколен от интелигентни хора, друго е да ги харесваш като мъже, а не просто като приятел или като брат!

Пък и в крайна сметка мнението си е мое, вкусът ми е друг и още маса аргументи мога да извадя , но няма смисъл да споря и то на темаа на която на първо място е личното мнение и личния вкус на хората.  Wink
Така че носете си и вие вашето мнение без да го навирате много много и без да го изкарвате така сякаш аз общувам само с разни простаци, селяни и oтрепки. Shocked


Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 15:27 от Deathcrush

# 655
  • Мнения: 1 188
Камерън е сладка,но понякога ми е и малко досадна Mr. Green Иначе има готини комедии Simple Smile И страшни крака Mr. Green

Даа, така е, и на мен ми идва една идея по-лигава, ама си мисля, че това е щото вече е влязла в това амплоа.
Иначе на мен мноого ми хареса във Ванила скай. Много добра роля и съвсем различна Камерън

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Едно е да си заобиколен от интелигентни хора, друго е да ги харесваш като мъж, а не просто като приятел или като брат!

Аз съм си харесала един такъв интелигентен български мъж за гадже(обичам думата приятел,но тук би било малко двусмислено) и съм си доволна с него Mr. Green
Както ти не искаш да ти се навира чуждо мнение,така и ти не слагай всички български мъже под общ знаменател.Това,че ти не можеш да попаднеш на някой точен,не значи, че всички са такива Wink

# 657
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Кръш, аз съм изумена от теб, какво ти става?  Shocked

# 658
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 090
Нищо не ми става . Просто с всеки изминал ден се убеждавам, че тук е егати затвореното общество. Някой като изкаже мнение по-различно от това на масата и... после три дни трябва да съжалява че го изказал! Еми съжалявам но това е форум и всеки има право да си изказва свободно каквото мнение иска , без да го обиждат после и да го изкарват ненормален или порпаднал или едиси какъв, никой не ме познава лично от вас за да ми слага каквито и да било етикети така че...  И това мнение /мое или на който и да било друг/ би трябвало да е уважавано и от другите  а аз уважение не виждам.  А и също така би трябвало да не виждам непрекъснато разни подигравателни постчета, вмятания и забележчици  -  но оо чудо! аз поне точно това забелязвам, когато изкажа мнение и то е по-различно от това на повечето пишещи тук.
Толерантност  - нулева.

 Аз не съм длъжна да поствам само неща които са ви угодни и да се съобразявам непрекъснато с това.
Абе кво ли се занимавам изобщо? Айде стига толкова лирични отклонения.

# 659
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Разбирам да си в Клюто или СО, ама за нашите две теми, да кажеш, че са с нулева толерантност...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт