Отговори
# 45
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Нищо ново не виждам за Слънчев бряг. И преди 5 и преди 10 години гледката беше същата.
Посрещала съм и съм изпращала цели автобуси с руски и немски туристи на градус. Разправяла съм се с пияници във всякакви възрастови категории, имам смъртен случай от 2 метров младеж на градус в 9 сутринта, който реши да скача в детски басейн с главата надолу и друг с пиян 45-50 годишен руснак, който реши да вилнее в хотела, но СОТ-аджиите бързо го укротиха и т.н.

Аз лично предпочитам Айсберг като заведение за забавление и клубовете с жива музика.

# 46
  • Мнения: 4 120
друг с пиян 45-50 годишен руснак, който реши да вилнее в хотела, но СОТ-аджиите бързо го укротиха и т.н.
Аз се страхувам да викам СОТ да не ги утрепят, както са пили, нали преди 2-3 сезона в Несебър имаше случай, но в дискотека  Sad

# 47
  • Мнения: 5 539
Да се оплача и от ресторантите вСлънчев бряг-над 99% не стват за нищо. Tired

Че кой отива да яде там?  Всички са ол инклузив и търсят само пиене.  Точна такава е картинката.
Точно  Grinning А и  все повече срещам хора, които ходят на море като мен - бързи морета за партита , само уикендите , в събота аз бях за 15 часа на море - 10 часа път и 5 часа седяхме на Какао и не виждам смисъл да се седя повече, особено пък на слънчев бряг
От цялата работа най-прецакан е бил шофьорът hahaha

# 48
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
друг с пиян 45-50 годишен руснак, който реши да вилнее в хотела, но СОТ-аджиите бързо го укротиха и т.н.
Аз се страхувам да викам СОТ да не ги утрепят, както са пили, нали преди 2-3 сезона в Несебър имаше случай, но в дискотека  Sad

Хубаво го набиха, хич не ми беше жал. След 30 минтни опити да го укротим спокойно, налетя  мен да бие, че и жена си млатеше....Една нощ в ареста и солидна глоба го отрезвиха чудесно.

# 49
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Аз отдавна съм разбрала, че да отида в Слъчнев бряг, е все едно да съм на почивка в Люлин или Надежда. Че от малкия град къв` зор имам да се бутам там ?! На мноооого север от Варна му е майката.

# 50
  • SA
  • Мнения: 3 196
[quote author=Горгона Медуза
 А и  все повече срещам хора, които ходят на море като мен - бързи морета за партита , само уикендите , в събота аз бях за 15 часа на море - 10 часа път и 5 часа седяхме на Какао и не виждам смисъл да се седя повече, особено пък на слънчев бряг
[/quote]

Е, то това изобщо броиш ли го за ходене на море? Аз го имам по-скоро за разходка.

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 16:08 от kameloth

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
[quote author=Горгона Медуза
 А и  все повече срещам хора, които ходят на море като мен - бързи морета за партита , само уикендите , в събота аз бях за 15 часа на море - 10 часа път и 5 часа седяхме на Какао и не виждам смисъл да се седя повече, особено пък на слънчев бряг

Е, то това изобщо броиш ли го за ходене на море?
[/quote]
До тип човек си е, за мен е море, но аз съм много динамична и трудно седя на едно място с дни. Никога, никога не съм могла да усетя наслада от това да седиш на плажа и да правиш....нищо

# 52
  • Мнения: 6
Някой по-горе спомена Лозенец. Ние често ходим до там, когато имаме на разположение само уикенда и не става дума за по-дълга почивка. Хубав плаж, млади хора (предимно българи), приятни заведения и всякаква музика. Слънчев бряг въобще не ме блазни, Несебър също.

# 53
  • София
  • Мнения: 11 116
друг с пиян 45-50 годишен руснак, който реши да вилнее в хотела, но СОТ-аджиите бързо го укротиха и т.н.
Аз се страхувам да викам СОТ да не ги утрепят, както са пили, нали преди 2-3 сезона в Несебър имаше случай, но в дискотека  Sad

Хубаво го набиха, хич не ми беше жал. След 30 минтни опити да го укротим спокойно, налетя  мен да бие, че и жена си млатеше....Една нощ в ареста и солидна глоба го отрезвиха чудесно.

Браво!
И мен нямаше да ме е жал, да не би някой да ме ожали, когато бях подложена на подобен тормоз ?
Всички трябва да прилагат тази тактика, да видиш колко бързо ще се дисциплинират....

# 54
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Двамата ни младежи вече втора година цяло лято са на Лозенец инструктори по сърф.
Въпреки, че не са съвсем без контрол, ако положението беше като на Слънчев бряг, силно се съмнявам, че любимият изобщо щеше да ги прати там.

Колкото до бързите морета Wink, аз май само на такива ходя през последните 20 г.
Е, все пак с преспиване, но както за седмица, така и за няколко часа съм била.
А шофьора не го мислете, с хубава кола (климатикът да се подразбира) пътят изобщо не се усеща, отделно някои сме с бензин в кръвта и драйвът ни харесва Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 7 990
В началото на юли ходих до Несебър и Сл. бряг за няколко дни. Не бях стъпвала там от поне 10 години. Тези 4 дни ме заредиха за идните 10 години, в които няма да повторя. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 759
Нищо ново не виждам за Слънчев бряг. И преди 5 и преди 10 години гледката беше същата.
Посрещала съм и съм изпращала цели автобуси с руски и немски туристи на градус. Разправяла съм се с пияници във всякакви възрастови категории, имам смъртен случай от 2 метров младеж на градус в 9 сутринта, който реши да скача в детски басейн с главата надолу и друг с пиян 45-50 годишен руснак, който реши да вилнее в хотела, но СОТ-аджиите бързо го укротиха и т.н.

Аз лично предпочитам Айсберг като заведение за забавление и клубовете с жива музика.

Абсолютно съгласна. Още 2000 - 2008 е имало такива изцепки на Златни, понеже съм работила там. Св. Константин и Елена и Албена са поне две идеи по-назад в това отношение, но тов ае защото са по-малки и семейни комплекси. Плюем си ние бг черноморските курорти, но в Испания, Гърция и Турция не е по-различно. Просто на скандинавците алкохола им е евтин навсякъде, но не и в родината им, та затва... Пък и хората са на по 15-25 години, хормоните им бушуват  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 627
В Слънчев бряг е отвратително. Пари да ми дават, не бих отишла там на почивка. Хотели сбутани един в друг, басейни също един до друг, хора, хора, и пак хора навсякъде гъмжило. Чудя се на чужденците с какъв акъл даже апартаменти купуват там.

# 58
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Aз не съм чула скоро семейство да си организира почивката на Слънчев бряг...то там е гнусно направо Sick
А на Златни пясъци и да има такива, не съм ги видяла.
Нито в Албена...
Но от край време СБ е синоним на Содом и Гомор ooooh!

# 59
  • Мнения: 24 467
В Слънчев бряг е отвратително. Пари да ми дават, не бих отишла там на почивка. Хотели сбутани един в друг, басейни също един до друг, хора, хора, и пак хора навсякъде гъмжило. Чудя се на чужденците с какъв акъл даже апартаменти купуват там.
Верно ли купуват?
Да не е в затворените комплекси по Св. Влас или руските в околността?
Иначе да си купи човек апартамент в СБ мога да си го обясня само с покупка след запойна нощ.

Не съм виждала подобна сволощина и аз по Златните, в Албена, бившата Дружба, не съм.

Общи условия

Активация на акаунт