Здравейте Мами искам съвет ....

  • 14 566
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 149
То при всяка по различен начин действат. На мене нито лимони, нито НИЩО не ми помагаше. И от въздуха едва ли не повръщах. Ама не пречи да се опита  Peace

# 46
  • Мнения: 41
Ами ... няма спирачка ... за щастие ям каквото ми падне през деня и съм добре,но нощта и сутрин рано умирам от гадене иии ... само сутрин ми се случва да повръщам ... незнам ... държа се че не искам само да влизам в болницата ...

# 47
  • София
  • Мнения: 3 271
Честито!
Ами нормално няма нищо като си бременна - може и да ти гади от 1 ден, може и никога да не ти се погади. Корема ти личи според това колко са ти началните кг, ако си като веяна скумрия слаба - ами още на 16-17 седмици си личи(имам такава колежка пред очите си), а другата дето стартира от 100кг първоначално , не и личеше и до края, че е бременна.

# 48
  • Мнения: 324
pocity, значи има някакво подобрение все пак.
Хайде стискам палци скоро и сутрешното гадене да спре и да се наслаждаваш на безпроблемна бременност докрая  Hug

# 49
  • Мнения: 41
pocity, значи има някакво подобрение все пак.
Хайде стискам палци скоро и сутрешното гадене да спре и да се наслаждаваш на безпроблемна бременност докрая  Hug

Господи,сутрешното гадене си остава , но искам да ми кажете , като знаете предварително че съм бивша пушачка ... Защо имам моменти в които немогад а си поема въздух,не чувствам болка или нещо а просто ми е трудно да дишам ... не за дълго но е гадно Sad ... Защо се получава това ... и до колко е вредно за бебчо? Мога ли до 8ми да изчакам ....

# 50
  • Мнения: 8
Също съм бивша пушачка, намалих ги като съм забременяла, но без да знам още, че съм бременна, просто не ми се пушеше и спрях напълно като разбрах за бебето... но не мисля, че е от цигарите. Аз получавах задъхване всяка вечер като си сложа Утрогестана, като започне да действа - даже ме будеше в 2 ч. посреднощ: задух, все едно имам седнал човек на гърдите си, едно такова страшно  (това е синтетичен женски хормон - прогестерон, предписват го за задържане, когато хормонът, произвеждан от бременната е под необходимото ниво), но може би ти се задъхваш от твоя си естествен ... забелязала ли си кога се случва ? Питам, защото ако теорията ми е права, трябва да се задъхваш сутрин, когато се отделят най-много хормони.

# 51
  • Мнения: 324
Не че много ще те успокоя, но и на мен ми се случва. Просто в определени моменти ми е трудно да си поема въздух. Става въпрос буквално за секунди, но чувството е доста неприятно. Аз го отдавам на растящия корем, но и с предната бременност ми растеше корема, а такова нещо не ми се е случвало  Rolling Eyes Никога не съм пушила, мисля си, че не е задължително да има връзка с това.
Ти в коя седмица си сега?

# 52
  • Мнения: 41
Не че много ще те успокоя, но и на мен ми се случва. Просто в определени моменти ми е трудно да си поема въздух. Става въпрос буквално за секунди, но чувството е доста неприятно. Аз го отдавам на растящия корем, но и с предната бременност ми растеше корема, а такова нещо не ми се е случвало  Rolling Eyes Никога не съм пушила, мисля си, че не е задължително да има връзка с това.
Ти в коя седмица си сега?


10 г.с. съм.  Благодаря за отговоритее ... Незнам , просто ме достраша да не пречи това на бебчо ... Sad

# 53
  • Мнения: 21
и аз спрях цигарите заради бебето и по същия начин губя въздух и едва дишам на моменти особено като легна независимо коя част от деня е.много е неприятно направо усещам как белия ми дроб спира да функционира за секунди и ми трябва много дълбока глътка въздух да се оправя.и на мен ми е много чудно на какво се дължи

# 54
  • Мнения: 23
Здравейте!На мен ми се случва да не мога да си поема хубаво въздух когато преям.Става ми тежко и докато не ми олекне не мога да си поема въздух.Даже вчера така преядох ужас  Embarassed ,че чак се ядосвам на себе си  Close.Да не би и при теб да става дума за същото?  newsm78

# 55
  • Мнения: 21
не няма значение дали съм се нахранила или не.от време на време се получава даже в момента съм страшно гладна и пак не мога да дишам не знам от какво е а и не съм питала и лекаря на какво може да се дължи

# 56
  • Мнения: 41
Здравейте бъдещи мамиии! Вече знаем пола на нашето съкровище,знаем че всичко и и е наред и е една прекрасна принцеска на маама! Ххихих .. На 1 ноември пак сме на чичко доктор,тогава сввършвам вече 4 месец и започвам 5 Simple Smile Леле колко бързо минаха!!!  До началото на месец октомври бях с непрестанно повръщане,нямах грам кг нагоре. Днес се теглих вече (от 47,5 по доктора) съм 53кг Simple Smile И усещам все повече бебо Simple Smile))

# 57
  • Мнения: 490
pocity, браво за хубавите новини Simple Smile Пожелавам ти леки и безпроблемни оставащи месеци  Hug  Аз да не казвам колко бързо ми минаха моите 8 и половина, че не ги усетих изобщо, въпреки всички неразположения   Whistling

# 58
  • Мнения: 324
pocity, много се радвам за хубавите новини  Hug
Честита ти принцеса  Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 1 149
Браво, pocity! Честити розови гащи  Mr. Green! Отдъхни си сега след кофти периода, и... добър апетит  Wink! Лека бременност, бързо и безпроблемно раждане и най-здравото и хубаво бебче!

Общи условия

Активация на акаунт